Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcap17%dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcap29%dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcap31%dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcap23%dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_lcapdashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_voting_bardashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?

Shko poshtė 
+30
bituku85
Rej
terenc
the doctor 2000
smart devil
elbasanlli-puro
hot_spicy
Slash
AURORA BOREALIS
angel_wolf
Darkangel
Blue Paradise
3bla
odise
free spirit
wooow
SupergirL
metallica_death
play_boy
Burzgoroth
aurel_m131
Mars
don corleone
Child In Time
RioT
rapper_girl
Endi
Lacuna_Coil
fefe_
Soldier Of Fortune
34 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:36 pm

Titulli i temes flet vete! Po? Jo? Pse?

_________________
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Img1


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Fri Aug 29, 2008 4:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:36 pm

po gocat do bien me shokun e ngushte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:38 pm

Po pra dmth vlen dhe per gocat, ja se po e modifikoj temen!

_________________
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:42 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Titulli i temes flet vete! Po? Jo? Pse?

po ti autori temes pse nuk kthen pergjigje, pse nuk komenton,eee???

ndodh dhe nuk ka asgje te keq, vetem se kur e shef shokun pasi ke ren ne dashuri nuk i thua: he re ckemi por, ckemi Isuf?(psh) ke qen mire? te lutem me fol, cdo gje qe te ndodh me thuaj mua se te kam xhan shum (dmth po vdes per ty)
pfff nuk funksjonojn kto lidhje.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:45 pm

Nuk ben te lidhesh me shokun/shoqen e ngushte qe deri dje e mbaje si moter/vlla. Dmth duhet te kesh nje fare njohje me ate njeri, te jeni deri diku te afert per njeri-tjeterin, por jo shoke per koke se nuk vlen. Ky pra eshte mendimi im, me nje shok/shoqe po, por me shokun/shoqen e ngushte jo!

_________________
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 5:20 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Nuk ben te lidhesh me shokun/shoqen e ngushte qe deri dje e mbaje si moter/vlla. Dmth duhet te kesh nje fare njohje me ate njeri, te jeni deri diku te afert per njeri-tjeterin, por jo shoke per koke se nuk vlen. Ky pra eshte mendimi im, me nje shok/shoqe po, por me shokun/shoqen e ngushte jo!

skam ca te shtoj me shume...tamam fare ky eshte mendimi im.....te lidhesh me shokun e ngushte qe e konsideru si vlla eshte budallallek!!!
ne momentin qe i ke then shok i ngushte i ke menduar te gjitha!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 6:21 pm

hmmmm... po kam rene brenda, ska asgje nsq e ndjen se e do smendoj se ka gje te keqe, pastaj edhe ai me kishte qejf mua cti bej un Razz kur duhemi duhemi oj ju Razz lol
mendoj se seshte dicka e keqe pasi merreni vesh me mire me njeri-tjetrin
ja tju them edhe dicka qe mua me pelqen shum, ja vlen dmth :

gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 7:12 pm

ka ndodhur,shoku im i ngushte me thote qe me don Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 5:33 pm

rapper_girl shkruajti:
hmmmm... po kam rene brenda, ska asgje nsq e ndjen se e do smendoj se ka gje te keqe, pastaj edhe ai me kishte qejf mua cti bej un Razz kur duhemi duhemi oj ju Razz lol
mendoj se seshte dicka e keqe pasi merreni vesh me mire me njeri-tjetrin
ja tju them edhe dicka qe mua me pelqen shum, ja vlen dmth :

gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetri

une s'mendoj tamam kshu. ndahen gjerat o rapper, o shok te ngushte,o te dashur. po nqs bie brenda keq fare por nuk ke guximin tja thuash?? do rrish para tij me siklet deri sa ka raste humbet fare miqesi. tregohet njeriu i kujdesshem. une e di qe ndjenjat nuk komandohen por nqs vertet e konsideron shok te ngusht, ateher jam e siiguurt qe edhe ''dashuria'' juaj nqs mund te shprehem kshu, do jet tamam dashuri midis miqsh. nuk te shkon mendja per me teper.i thu me plot gojen te kam xhan dhe nuk ke frike se mos keqkuptohet.pse? sepse ja ke fixu vetes qe e ke SHOK TE NGUSHTE. KAQ!!!!!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 7:41 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
hmmmm... po kam rene brenda, ska asgje nsq e ndjen se e do smendoj se ka gje te keqe, pastaj edhe ai me kishte qejf mua cti bej un Razz kur duhemi duhemi oj ju Razz lol
mendoj se seshte dicka e keqe pasi merreni vesh me mire me njeri-tjetrin
ja tju them edhe dicka qe mua me pelqen shum, ja vlen dmth :

gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetri

une s'mendoj tamam kshu. ndahen gjerat o rapper, o shok te ngushte,o te dashur. po nqs bie brenda keq fare por nuk ke guximin tja thuash?? do rrish para tij me siklet deri sa ka raste humbet fare miqesi. tregohet njeriu i kujdesshem. une e di qe ndjenjat nuk komandohen por nqs vertet e konsideron shok te ngusht, ateher jam e siiguurt qe edhe ''dashuria'' juaj nqs mund te shprehem kshu, do jet tamam dashuri midis miqsh. nuk te shkon mendja per me teper.i thu me plot gojen te kam xhan dhe nuk ke frike se mos keqkuptohet.pse? sepse ja ke fixu vetes qe e ke SHOK TE NGUSHTE. KAQ!!!!!

ke te drejt qe skam guximin tja them por ai e kishte kuptuar qe un e doja hihi, pastaj me von aima shprehu vet mua ( se sdoja ti thoja fjalet qe me tha ai Razz )
nuk eshte se me shkoi mendja po thjesht fillova te ndjeja per te, nejse varja se eshte cik histori e gjat kjo e imja Razz lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 10:09 pm

Nuk shkon e rapper_girl te lidhesh me shokun shoqen e ngushte. Po e bisedoja nje dite kete teme me dike qe ishte ne te njetin mendim me ty dhe une i permenda dy shembuj reale. Ja se po e them edhe ketu. I thashe: Tani qe une kam dy vjet shoqeri me megin dhe kristin (free spirit dhe kitty ne forum) si do te te dukej ty ti thoja ndonjeres nga ato qe kam rene ne dashuri me ty. Dmth ti thuash te dua dikujt qe deri dje te thoshte vellacko! E shikon qe nuk vlen me shokun?shoqen e ngushte!

_________________
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 2:03 am

Sad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 5:39 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
hmmmm... po kam rene brenda, ska asgje nsq e ndjen se e do smendoj se ka gje te keqe, pastaj edhe ai me kishte qejf mua cti bej un Razz kur duhemi duhemi oj ju Razz lol
mendoj se seshte dicka e keqe pasi merreni vesh me mire me njeri-tjetrin
ja tju them edhe dicka qe mua me pelqen shum, ja vlen dmth :

gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetri

une s'mendoj tamam kshu. ndahen gjerat o rapper, o shok te ngushte,o te dashur. po nqs bie brenda keq fare por nuk ke guximin tja thuash?? do rrish para tij me siklet deri sa ka raste humbet fare miqesi. tregohet njeriu i kujdesshem. une e di qe ndjenjat nuk komandohen por nqs vertet e konsideron shok te ngusht, ateher jam e siiguurt qe edhe ''dashuria'' juaj nqs mund te shprehem kshu, do jet tamam dashuri midis miqsh. nuk te shkon mendja per me teper.i thu me plot gojen te kam xhan dhe nuk ke frike se mos keqkuptohet.pse? sepse ja ke fixu vetes qe e ke SHOK TE NGUSHTE. KAQ!!!!!

lacuna coil ke fol sh sh bukur...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 9:21 pm

ishim shoke te ngushte dikur tani e kam te dashur dmth qe e dua me shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:52 pm

Endi shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
hmmmm... po kam rene brenda, ska asgje nsq e ndjen se e do smendoj se ka gje te keqe, pastaj edhe ai me kishte qejf mua cti bej un Razz kur duhemi duhemi oj ju Razz lol
mendoj se seshte dicka e keqe pasi merreni vesh me mire me njeri-tjetrin
ja tju them edhe dicka qe mua me pelqen shum, ja vlen dmth :

gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetri

une s'mendoj tamam kshu. ndahen gjerat o rapper, o shok te ngushte,o te dashur. po nqs bie brenda keq fare por nuk ke guximin tja thuash?? do rrish para tij me siklet deri sa ka raste humbet fare miqesi. tregohet njeriu i kujdesshem. une e di qe ndjenjat nuk komandohen por nqs vertet e konsideron shok te ngusht, ateher jam e siiguurt qe edhe ''dashuria'' juaj nqs mund te shprehem kshu, do jet tamam dashuri midis miqsh. nuk te shkon mendja per me teper.i thu me plot gojen te kam xhan dhe nuk ke frike se mos keqkuptohet.pse? sepse ja ke fixu vetes qe e ke SHOK TE NGUSHTE. KAQ!!!!!

lacuna coil ke fol sh sh bukur...!!!


e di e di Razz . megjithse kur e mendoj mire ska faj as rapper girl se jan ndjenja ato te shkretat, si komandon dot. por nuk esht gje e mire, kte se mohoj dot..


ps. solder me duket se ne te dy duhet te flasim icik. me verte e kam se yyy sa kemi pa fol. do tpys per ca gjojna por jo ato qe mendon ti, ok? puc

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:54 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Endi shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
hmmmm... po kam rene brenda, ska asgje nsq e ndjen se e do smendoj se ka gje te keqe, pastaj edhe ai me kishte qejf mua cti bej un Razz kur duhemi duhemi oj ju Razz lol
mendoj se seshte dicka e keqe pasi merreni vesh me mire me njeri-tjetrin
ja tju them edhe dicka qe mua me pelqen shum, ja vlen dmth :

gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetri

une s'mendoj tamam kshu. ndahen gjerat o rapper, o shok te ngushte,o te dashur. po nqs bie brenda keq fare por nuk ke guximin tja thuash?? do rrish para tij me siklet deri sa ka raste humbet fare miqesi. tregohet njeriu i kujdesshem. une e di qe ndjenjat nuk komandohen por nqs vertet e konsideron shok te ngusht, ateher jam e siiguurt qe edhe ''dashuria'' juaj nqs mund te shprehem kshu, do jet tamam dashuri midis miqsh. nuk te shkon mendja per me teper.i thu me plot gojen te kam xhan dhe nuk ke frike se mos keqkuptohet.pse? sepse ja ke fixu vetes qe e ke SHOK TE NGUSHTE. KAQ!!!!!

lacuna coil ke fol sh sh bukur...!!!


e di e di Razz . megjithse kur e mendoj mire ska faj as rapper girl se jan ndjenja ato te shkretat, si komandon dot. por nuk esht gje e mire, kte se mohoj dot..


ps. solder me duket se ne te dy duhet te flasim icik. me verte e kam se yyy sa kemi pa fol. do tpys per ca gjojna por jo ato qe mendon ti, ok? puc

a ti ti e sheh ee Razz:D:D mire qe e di edhe vet qe skomandohen dot :D
nejse se sjam vetem un ka plot qe kan rene brenda me shokun/shoqen e ngusht, ska asgje te keqe sinqerisht, njs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 7:56 pm

jooo ska asgje te keqe por...nejse se pertoj tflas prap... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 8:27 pm

Me duket icik si e vshtire dhe jo e pershtatshme nese behet fjale per shokun e ngushte,nese eshte nje shok me te cilin ke shoqeri dhe e njeh ku ka me mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:59 am

duket pak si e cuditshme te lidhesh me shoqen e ngusht..se der dje i ke tregu te gjitha ca ke be dhe sot te lidhesh me ate...ama po re mrena me ate ske ca ti besh pasaj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:09 pm

edhe mund te ndodhe por un kam parasysh veten time...per mua nuk mund te ndodhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:10 pm

pff ka ndodh me shokun..qe tme ket then te dua po e rrej ket gje po varja ske ca tbesh...si fola me qe pres asaj dite Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:12 pm

edhe une me mendimin e lacuna_coil jam nuk ka asgje te keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 30
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 4:52 pm

po mua me ka ndodhur dhe kur ja thashe asaj ajo spo me fliste fare me goje dhe kur takoheshim rruges per ne shkolle ajo nderronte rruge
sdi sesi te tjereve i shkon per shtat kjo lidhje por per mua sfunksionon asnje lidhje
se ne cdo dashuri jam lenduar dhe kam frike te dashuroj perseri ndonje vajze nese do te me shikonte ndonje goce me sy gocat kane frike prej meje
pres qe ndoje dite te njoh nje goce qe te me doje vertet
por keto jane enderrat e mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 4:55 pm

ska asgje te keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 4:58 pm

Burzgoroth shkruajti:
edhe mund te ndodhe por un kam parasysh veten time...per mua nuk mund te ndodhe
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad kaq e sigurt je mi dreq? te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Empty
MesazhTitulli: Re: Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?   dashuri - Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te biesh ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: