Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcap17%dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcap29%dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcap31%dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcap23%dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
Mars
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_lcapdashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_voting_bardashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri

Shko poshtė 
+7
AURORA BOREALIS
hot_spicy
Iron Snake
Lacuna_Coil
Child In Time
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
11 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 7:06 pm

se ne jemi i cik injorant te kjo fushe Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 7:22 pm

flit x vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 1:45 am

fefe_ shkruajti:
flit x vete

ahahahah o fefe te vdes un per kto pergjigjet e tuja, e ke myt :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 1:49 am

skam ren akoma,sflas dot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 35
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 12:03 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
skam ren akoma,sflas dot.

Ske rene akoma? Suspect Te te shtyj une? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Vizitor
Vizitor
dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 2:06 pm

Ne dashuri?
Nk ekziston jan thjesht terheqje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 2:50 pm

kur nuk jetoj dot pa te qofte dhe nje min
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:42 pm

kur e sheh edhe ne enderr (dhe kjo jo ne menyren metaforike :D )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:43 pm

hot spicy shkruajti:
kur nuk jetoj dot pa te qofte dhe nje min

pse e ke provuar mos jetosh ti???? Shocked Shocked wooooowwww
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:47 pm

se di cdo te thot te biesh ne dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:48 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
kur nuk jetoj dot pa te qofte dhe nje min

pse e ke provuar mos jetosh ti???? Shocked Shocked wooooowwww
1 minute zemra vogel Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 10:47 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
kur e sheh edhe ne enderr (dhe kjo jo ne menyren metaforike :D )

nqef me ka ndodhur, mgjthse tema eshte per femrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 10:55 pm

kur ajo ta heq trunin kur te flet e te rri afer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 6:47 pm

edhe pse nuk e themi apo pranojme,fytyra dhe veprimet flasin vete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri   dashuri - ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kur keni rene ne dashuri per here te pare?
» KENI PAS NDONJE HERE 2 OSE 3 TE DASHURA NE TE NJEJTEN KOHE???per cunat PO JU GOCAT KENI PAS NANJE HERE 2 OSE 3 TE DASHUR NE NJE KOHE??????
» Cfar mund te kuptoni mbi anetaret e forumit duke marre parasysh avataret qe ata perdorin?
» Keni qar ndonjeher per dashuri??
» kur keni bere dashuri per here te fundit ??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: