Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcap17%dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcap29%dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcap31%dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcap23%dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_lcapdashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_voting_bardashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Nga shoqeri ne dashuri....

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Empty
MesazhTitulli: Nga shoqeri ne dashuri....   dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 12:37 pm

Mendoni se esht e mundur te kthesh nje shoqeri sh te mir ne dashuri?
Dhe nqs se po si reagoni dhe cfare ndodh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Empty
MesazhTitulli: Re: Nga shoqeri ne dashuri....   dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 1:29 pm

po eshte e mundur,thjeshte fillimin do ta kem pak te veshtire?se do ta sho me nje sy tjeter.vetem kaq.por kam degjuar qe eshte shum gje e bukur kur kalon nga shoqeri ne dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Empty
MesazhTitulli: Re: Nga shoqeri ne dashuri....   dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 8:27 pm

mund te kaloj shum bukur nga shoqeri ne dashuri
mua me ka ndodh dhe jam shum e lumtur per kte cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Empty
MesazhTitulli: Re: Nga shoqeri ne dashuri....   dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 8:30 pm

po me ka ndodh
pfff vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Empty
MesazhTitulli: Re: Nga shoqeri ne dashuri....   dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 9:35 pm

nje teme e tille egziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Empty
MesazhTitulli: Re: Nga shoqeri ne dashuri....   dashuri - Nga shoqeri ne dashuri.... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nga shoqeri ne dashuri....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» dashuri e induktuar apo dashuri normale.
» Zhgenjim ne shoqeri?
» Perse kerkoni shoqeri te re?
» Jetojme ne nje shoqeri interesi!
» preferoni shoqeri me nje zazak apo me nje te bardhe?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: