Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcap17%dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcap29%dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcap31%dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcap23%dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_lcapdashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_voting_bardashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???

Shko poshtė 
+13
dead angel
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Blue Paradise
don corleone
Child In Time
Child Of Darkness
rapper_girl
Endi
alex_anto
Soldier Of Fortune
fefe_
hot_spicy
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 2:39 pm

Question Question Question Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 2:41 pm

HMMMMM SE DI POR NQS VERTET DO TA DOJA SHUM SHUM SHUM SHUMFARE SDO TA LIJA ME AQ!!!!NQS DO ISHTE THJESHT NJE LIDHJE KALIMTARE PER TE DY DO I THOJA OK MI!!!!SI TA KESH,PO GJETE MA MIR SE UN HALLALL cherry Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 3:14 pm

PYES VETEN SI KA ROP QE E BAJN AKOMA KTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 5:39 pm

i them: hajde takohemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 6:44 pm

varet me ke jam i lidhur.

_________________
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 6:59 pm

e coj ne djall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 7:26 pm

LEQE TANI QE PO E MENOJ MIRE UNE
DO I THOJA UA RE CUN ME KE ZGJIDH NJE SUPER HALL.SPO DIJA QYSH TA THOJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 7:51 pm

hahahhahahha ke te drejt o hot spicyy e ke gjet tamam fare!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 8:28 pm

sii fillim mbeshtes mendimin e Soldierit
do me ikte zari kur te merrja kte sms confused No dhe ashtu sic ka thene edhe fefe do i kerkoja qe te takoheshim e te sqaroheshim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 11:00 pm

hot spicy shkruajti:
LEQE TANI QE PO E MENOJ MIRE UNE
DO I THOJA UA RE CUN ME KE ZGJIDH NJE SUPER HALL.SPO DIJA QYSH TA THOJA

ktu po qe ja ke fut koooot
i bie qe ti je lidh me kete cunin me detyrim,ska qene zgjedhja jote dhe mos e kesh dashur sepse po ta doje sdo mund te thoje dot kshu


sa per temen besoj se do isha ne 1 gjendje te keqee ku sdo dija si te veproja pasi seshte e lehte te mendosh qe sdo kesh prane nje njeri qe e ke shuum perzemer dhe eshte pjese e jetes tende!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 11:08 pm

Child Of Darkness shkruajti:
hot spicy shkruajti:
LEQE TANI QE PO E MENOJ MIRE UNE
DO I THOJA UA RE CUN ME KE ZGJIDH NJE SUPER HALL.SPO DIJA QYSH TA THOJA

ktu po qe ja ke fut koooot
i bie qe ti je lidh me kete cunin me detyrim,ska qene zgjedhja jote dhe mos e kesh dashur sepse po ta doje sdo mund te thoje dot kshu


sa per temen besoj se do isha ne 1 gjendje te keqee ku sdo dija si te veproja pasi seshte e lehte te mendosh qe sdo kesh prane nje njeri qe e ke shuum perzemer dhe eshte pjese e jetes tende!
po ha pra
sikur te kan lidh me detyrim
do doja te dija se perse po ndahet nga une sepse cdogje e ka nje arsye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 11:42 pm

Child Of Darkness shkruajti:
hot spicy shkruajti:
LEQE TANI QE PO E MENOJ MIRE UNE
DO I THOJA UA RE CUN ME KE ZGJIDH NJE SUPER HALL.SPO DIJA QYSH TA THOJA

ktu po qe ja ke fut koooot
i bie qe ti je lidh me kete cunin me detyrim,ska qene zgjedhja jote dhe mos e kesh dashur sepse po ta doje sdo mund te thoje dot kshu


sa per temen besoj se do isha ne 1 gjendje te keqee ku sdo dija si te veproja pasi seshte e lehte te mendosh qe sdo kesh prane nje njeri qe e ke shuum perzemer dhe eshte pjese e jetes tende!

nuk i bi qe eshte lidh kot...por qe ndenjat qe ka patur ne fillim si ka me dhe sdinte si tja thoshte atij cunit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 4:14 am

Child Of Darkness shkruajti:
hot spicy shkruajti:
LEQE TANI QE PO E MENOJ MIRE UNE
DO I THOJA UA RE CUN ME KE ZGJIDH NJE SUPER HALL.SPO DIJA QYSH TA THOJA

ktu po qe ja ke fut koooot
i bie qe ti je lidh me kete cunin me detyrim,ska qene zgjedhja jote dhe mos e kesh dashur sepse po ta doje sdo mund te thoje dot kshu


sa per temen besoj se do isha ne 1 gjendje te keqee ku sdo dija si te veproja pasi seshte e lehte te mendosh qe sdo kesh prane nje njeri qe e ke shuum perzemer dhe eshte pjese e jetes tende!

ahahahah tamam
ose esht lidh sa me tall b*** dhe pastaj i esht merzit Laughing

sa per temen tani...e para punes jam e sigurt qe i dashuri im sdo mi thonte kto me sms, por edhe sikur te ndodhte, do kerkoja ta takoja dhe te flisnim perball, se kshu me sms skan lezet kto mhb!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 12:39 pm

DMTH KJO TEME QENKA PER FEMRA SE KE SHKRUJT I DASHURI VETEM E PO TE PERGJGJESHA I BIE TE JEM GEI :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 12:51 pm

e para punes nuk mendoj asnjeher qe do ma conte me sms
dhe nese do ndodhte,do mendoja qe me mir kshu se paska qen kot dhe se paskam dit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 12:53 pm

ska per ta ba naiher ai qe do zgjedh un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 12:56 pm

as ajo qe kam zgjedhur un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 12:57 pm

ku e dini ju te dy?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 12:58 pm

po ja qe e di.un te pakten e di.ky siper se di ke ka zgjedh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 1:00 pm

e di ajo qe e kam zgjedh ,nuk do e bente kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 1:00 pm

qeka goc shpie :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 1:04 pm

S'me plas sh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:32 am

MERZITEM, ME VJEN INAT, PLASJE DHE KAQ....

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 3:38 pm

merzitem vetem kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 3:40 pm

Ska shonce se un e kam.Un e le
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Empty
MesazhTitulli: Re: I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???   dashuri - I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
I DASHURI JU CON NJE SMS KU JU THOT SE NUK DO TE KET ME LIDHJE ME JU!SI REAGONI???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: