Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcap17%dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcap29%dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcap31%dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcap23%dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?

Shko poshtė 
+17
toni'world
B.A.K.I. V.I.P.I.
angel_wolf
AURORA BOREALIS
Child In Time
metallica_death
free spirit
Assy
odise
mel-L
fefe_
dead angel
bad boy
Mars
RioT
wooow
Soldier Of Fortune
21 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
angels.love
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
angels.love


Female
Numri i postimeve : 3
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Koha e lire : msn dhe prap msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/11/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 12:41 am

pyetja dashuria dhe pergjigja gjithnje ne fund eshte dhimbja Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:02 pm

e kush tha qe dashuria esht pyetje??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:07 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
e kush tha qe dashuria esht pyetje??????????


Tamam!Dashuria esht pergjigja.
Tema duhet te ishte dashuria esht pergjigja...po si esht pyetja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:08 pm

DASHURIA ESHTE PYETJA?????
SI PA KUPTIM ME DUKET!!!!!!PO HAJT MO....NQS DASHURIA ESHTE PYETJA ,TE DUA ESHTE PERGJIGJIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:11 pm

S.A.M shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
e kush tha qe dashuria esht pyetje??????????


Tamam!Dashuria esht pergjigja.
Tema duhet te ishte dashuria esht pergjigja...po si esht pyetja Razz

puetja:: o zogu me do ti muve???? pergjigja: te dua re (dmth kjo e fundit supozohet qe esht dashuria) Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:13 pm

PYTJA O ZOGU ME DO TI MUVE NUK PERSONIFIKON DASHURINE ZEMER....DASHURIA KA SHUM NDJENJE NE VETVETE DHE DUHET TE JESH I ZOTI TA KUPTOSH....PRGJ TE DUA ESHT VETEM PER ATE QE TE DO DHE E DO DMTH PER DASHURINE E VERTET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 2:14 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
e kush tha qe dashuria esht pyetje??????????


Tamam!Dashuria esht pergjigja.
Tema duhet te ishte dashuria esht pergjigja...po si esht pyetja Razz

puetja:: o zogu me do ti muve???? pergjigja: te dua re (dmth kjo e fundit supozohet qe esht dashuria) Laughing


ose kshu

O goc/cun ca tmungo ty se tgjitha i ke...

Dashnia me lla Razz:P
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 3:35 pm

seksi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 1:09 am

qr sa postime idiote ka kjo tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Eshte dashuri apo thjesht seks ?
» kush eshte me i eger?
» kush eshte skuadra me e mire per ju????
» kush eshte njeriu me i dashur per ju?
» dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: