Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcap17%dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcap29%dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcap31%dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcap23%dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_lcapdashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_voting_bardashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?

Shko poshtė 
+17
toni'world
B.A.K.I. V.I.P.I.
angel_wolf
AURORA BOREALIS
Child In Time
metallica_death
free spirit
Assy
odise
mel-L
fefe_
dead angel
bad boy
Mars
RioT
wooow
Soldier Of Fortune
21 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 11:57 pm

Po marr spunto nga firma e dj jero per te hap ket teme. Vertete nese dashuri eshte pergjigjia, kush eshte pyetja? Shpresoj te jepni ndonje pergjigje se tema ne te tilla filozofike nuk e vrisni mendjen fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 10:46 am

Njeriu qe ke prane, shoqeria, e dashura, familja, kombi, skadra e zemres. Dashuria eshte pyetje platonike pergjigjet jane vetem grimca pafund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 1:37 pm

pergjigjet e fjales dashuri jane te shumta. sic e tha edhe wooow perpara dashuria eshte nje pyetje platonike dhe pergjigjet per kete pyetje jane me te vertete te pafundme sa te gjitha zene vendin e pare askush nuk mbetet pas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 1:38 pm

dashuria nga personi tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 2:41 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Po marr spunto nga firma e dj jero per te hap ket teme. Vertete nese dashuri eshte pergjigjia, kush eshte pyetja? Shpresoj te jepni ndonje pergjigje se tema ne te tilla filozofike nuk e vrisni mendjen fare.

Ne fillim ke thene qe dashuria eshte pyetja ndersa ketu thua qe eshte pergjigja!Fakti qe i ke ngatarru me njera tjtren per mua jep pergjigjen me te thjeshte,dashuria eshte si pyetja dhe pergjigja!Ose sic e ka thene Riot,dashuria e personit tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 3:48 pm

pergjigja esht PASION
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 3:50 pm

Vdekja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 3:55 pm

tredheti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 3:56 pm

love is the answer !

gabim tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 5:22 pm

engjejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 6:04 pm

nqs dashuria eshte pyetja atehere vdekja eshte pergjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 31
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:30 pm

Pergjigja eshte gjithcka...gjithcka eshte ne gjendje te beje dhe te ndjeje nje njeri i dashuruar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:32 pm

nuk ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:35 pm

pergjigja eshte urrejtja
gje e perhapur shume ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:37 pm

dashuria nuk ekziston pra ppppffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:37 pm

free spirit shkruajti:
dashuria nuk ekziston pra ppppffff

ekziston Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:38 pm

metallica_death shkruajti:
pergjigja eshte urrejtja
gje e perhapur shume ne kete forum

ti urren, pff ja dhe nje arsye tjeter per te te meshiruar ty :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:42 pm

jo plako une nuk urrej por thjesht kam inat
dhe ti je ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:44 pm

metallica_death shkruajti:
jo plako une nuk urrej por thjesht kam inat
dhe ti je ky

sa gjynaf qe je, inati me urrejtjen kan shum ndryshim Wink
t thash qe je mendje ceket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:45 pm

urrejtja pjese e jetes eshte
nese nuk dashuron atehere urren
por une dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 5:17 pm

pergjigja eshte te dashurosh.............por ama jo te urresh..................nqs dashuron nuk urren...........nqs urren kur dashuron ateher nuk dashuron por je i fiksuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 9:09 pm

tradhetia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 11:03 pm

angel_wolf shkruajti:
tradhetia

Suspect sikur sjam shume dakort me kete!E pse duhet te jete tradhetia njehere?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
B.A.K.I. V.I.P.I.
Adoleshent
Adoleshent
B.A.K.I. V.I.P.I.


Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 32
Vendndodhja : ELBASAN
Hobi : ME PLQ TE LUAJ BASKET
Koha e lire : VERDALL NG ATE ME COJENE KEMBET
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:36 pm

SEXI ESHT PERGJ HAHAHAHHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:43 pm

te dashurosh edhe te dashurojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?   dashuri - Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Eshte dashuri apo thjesht seks ?
» kush eshte me i eger?
» kush eshte skuadra me e mire per ju????
» kush eshte njeriu me i dashur per ju?
» dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: