Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcap17%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcap29%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcap31%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcap23%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shko poshtė 
+18
Shpirti-pist
LaLuC-I
saturno
Child In Time
maria gracia
fefe_
doni
Blue Paradise
Darkangel
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Mrs.perfect
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
angel boy
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:57 pm

s.o.f cun zotni
beri ate qe se beri njeri
ka merita te medha
per ate qe ka ba.
i lumt dora i lumt tastjera
sdi cti them gjera te tjera
spo flas me se do them
ndonje gje qe ti ulet vlera Razz

PER S.O.F
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:14 pm

O JUXHEEEEEEEEEEEEEEEEEN !

Kjo eshte poezia ime e fundit. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:15 pm

MeTallicA shkruajti:
O JUXHEEEEEEEEEEEEEEEEEN !

Kjo eshte poezia ime e fundit. Razz

qenke kput mo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:16 pm

Eshte me e thelle nga cduket... smund ta kuptosh. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:17 pm

MeTallicA shkruajti:
O JUXHEEEEEEEEEEEEEEEEEN !

Kjo eshte poezia ime e fundit. Razz

o lale per zotin roman kisha pa un po kaq sa ke shkrjut ti skisha pa naj her Birre se ne je lodh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:18 pm

MeTallicA shkruajti:
Eshte me e thelle nga cduket... smund ta kuptosh. :D

hahaha jo me jo Razz

ledio ledio cun zotni
e ka zemren flori
je njish e i madh
se ke bere 1 lokal

hahahaha

tkam shxhan o dreq :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:19 pm

Darkangel shkruajti:
........

Rrofsh per birren ti po ec se i vogel je, ke shum per te pa dhe msu Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:22 pm

MeTallicA shkruajti:
O JUXHEEEEEEEEEEEEEEEEEN !

Kjo eshte poezia ime e fundit. Razz


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad me bere per te qar.u bera kaq vjec dhe kurr nuk me kishin dedikuar dicka kaq te vyer,nje poezi kaq me ndenje dhe kuptim plot.
flm ledio,i perhershem qoft kujtimi i poezis tende. Razz Razz Razz Razz

Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:22 pm

MeTallicA shkruajti:
Rrofsh per birren ti po ec se i vogel je, ke shum per te pa dhe msu Wink

hahahaha

ledio ledio o qelbsin Razz
un tdu shum
po ti mir kte gje se din Razz
me kenaq e me dhi tu qesh
e un ty nga zemra sdo te te heq

hahahahaha,, uh sa papam e kam bere :D:D
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:22 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
O JUXHEEEEEEEEEEEEEEEEEN !

Kjo eshte poezia ime e fundit. Razz


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad me bere per te qar.u bera kaq vjec dhe kurr nuk me kishin dedikuar dicka kaq te vyer,nje poezi kaq me ndenje dhe kuptim plot.
flm ledio,i perhershem qoft kujtimi i poezis tende. Razz Razz Razz Razz

Puthje


e di e di, e le gjithmon kete efekt te femrat lol! . Gjithsesi, maje veten se sben robi kshu. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:24 pm

ppff cme duhet efekti jot mua.kam tjere per kto efekte. lol! hahahhahaaaa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:26 pm

Po qe je bere dreq ti ! Razz:P Ok pra "efektim" te mbare ! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:28 pm

ti shoku shife pak ate qe bera per ty, eshte cik me siper Wink
:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:28 pm

po normal,te rish me ju dhe mos jesh ber icik dreq Razz . nejse flm lali per urimin,hahahahaa Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:31 pm

Pa shiko pa shiko! Se kisha iden qe dikush mund te shkruante kaq ndjeshem per mu. Rrofsh e goc ca te themi tani. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:32 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po normal,te rish me ju dhe mos jesh ber icik dreq Razz . nejse flm lali per urimin,hahahahaa Razz

nuk ka gje mi lali.ca thu me lali , pastaj ca eshte kjo lali mi laliiiiii/.boll chat mi lali se na nxehen moderatoret o laliiiii. nga e kape ket lali ti me ? ciao lali :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:33 pm

MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po normal,te rish me ju dhe mos jesh ber icik dreq Razz . nejse flm lali per urimin,hahahahaa Razz

nuk ka gje mi lali.ca thu me lali , pastaj ca eshte kjo lali mi laliiiiii/.boll chat mi lali se na nxehen moderatoret o laliiiii. nga e kape ket lali ti me ? ciao lali :D


:gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:36 pm

MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po normal,te rish me ju dhe mos jesh ber icik dreq Razz . nejse flm lali per urimin,hahahahaa Razz

nuk ka gje mi lali.ca thu me lali , pastaj ca eshte kjo lali mi laliiiiii/.boll chat mi lali se na nxehen moderatoret o laliiiii. nga e kape ket lali ti me ? ciao lali :D
hahahahahahaahhahahaahahhaahaha te mart e mira ty,si nuk te prishet ai pc tna lesh rehat nper forumereraaaa. haahahahahah o lali,si ke qen ti lali mir? Razz
mos i bej quote postimit tim lali se pastaj..e the vet.
oo laaaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiiii, hic do thoja tpuc Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:44 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
po normal,te rish me ju dhe mos jesh ber icik dreq Razz . nejse flm lali per urimin,hahahahaa Razz

nuk ka gje mi lali.ca thu me lali , pastaj ca eshte kjo lali mi laliiiiii/.boll chat mi lali se na nxehen moderatoret o laliiiii. nga e kape ket lali ti me ? ciao lali :D
hahahahahahaahhahahaahahhaahaha te mart e mira ty,si nuk te prishet ai pc tna lesh rehat nper forumereraaaa. haahahahahah o lali,si ke qen ti lali mir? Razz
mos i bej quote postimit tim lali se pastaj..e the vet.
oo laaaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiiii, hic do thoja tpuc Razz


tamom :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:51 pm

rapper_girl shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
Eshte me e thelle nga cduket... smund ta kuptosh. :D

hahaha jo me jo Razz

ledio ledio cun zotni
e ka zemren flori
je njish e i madh
se ke bere 1 lokal

hahahaha

tkam shxhan o dreq :D te puth

lokalin se ka ber ai e kan ber uratoret o dendiii. Razz
apo e ke per brenda?? po dhe ashu ska qen vetem joo. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:52 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
Eshte me e thelle nga cduket... smund ta kuptosh. :D

hahaha jo me jo Razz

ledio ledio cun zotni
e ka zemren flori
je njish e i madh
se ke bere 1 lokal

hahahaha

tkam shxhan o dreq :D te puth

lokalin se ka ber ai e kan ber uratoret o dendiii. Razz
apo e ke per brenda?? po dhe ashu ska qen vetem joo. Razz Razz

po e shkruajta se spo dija cti thoja miii
hahaha
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 7:22 pm

Denada


Je goc 1sh
Rob plot me shpirt
Si ty nuk ka
se nona sba ma

Lum kush do tket
Gjynaf kush turre
Ti mos e vrit trunin
Se mu me ke


Me plq kur goja jote mjalt leshon
Se je si un kur pi leng
Se un shaj e ti shaj
Jemi grup i papam

Kurr mos ndryshofsh
Se kshu shum te shkon
Mgjth si du rrepistet
Ty sdu kurr te te largoj


:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 7:23 pm

VDEKJES......
MOS VDEKSH KURR LAL te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 7:24 pm

S.A.M shkruajti:
Denada


Je goc 1sh
Rob plot me shpirt
Si ty nuk ka
se nona sba ma

Lum kush do tket
Gjynaf kush turre
Ti mos e vrit trunin
Se mu me ke


Me plq kur goja jote mjalt leshon
Se je si un kur pi leng
Se un shaj e ti shaj
Jemi grup i papam

Kurr mos ndryshofsh
Se kshu shum te shkon
Mgjth si du rrepistet
Ty sdu kurr te te largoj


:D

wooooooooooow sa e buuuuuuukuuuuuuuuuuuuuuur
rroooooooooooooofsh zemer, shuuum shuum flm
aaaaaaaa Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 7:25 pm

per hotin

te kolltuku te pres un ty
qe kolltukun ta bejm grop te dy hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: