Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcap17%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcap29%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcap31%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcap23%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shko poshtė 
+18
Shpirti-pist
LaLuC-I
saturno
Child In Time
maria gracia
fefe_
doni
Blue Paradise
Darkangel
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Mrs.perfect
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
angel boy
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 5:50 pm

tani bera dhe nje une por me falni se sma shkrep shum per kto pune,por e provova dhe une njeher te bej poezi.

per rappergirl

dendi, dendi goc e urte
ka nje ze shume te bute
sa her flas me ate
i marr punet me shum nge
Eshte simpatike, lozonjare
shoqe mire dhe valltare
Kur ke nje problem
ajo te degjon
kur je e merzitur
ajo te gezon.
rrepiste si denada
nuk ben tjeter nana.

kaq mundesha une,sorry po sju pelqeu.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 5:52 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
tani bera dhe nje une por me falni se sma shkrep shum per kto pune,por e provova dhe une njeher te bej poezi.

per rappergirl

dendi, dendi goc e urte
ka nje ze shume te bute
sa her flas me ate
i marr punet me shum nge
Eshte simpatike, lozonjare
shoqe mire dhe valltare
Kur ke nje problem
ajo te degjon
kur je e merzitur
ajo te gezon.
rrepiste si denada
nuk ben tjeter nana.

kaq mundesha une,sorry po sju pelqeu.

mire e ke mi...bukurrr....se eshte fillimi akoma..do ja marresh doren dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 5:55 pm

hihihi e dija qe do thoje kshu.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 5:56 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
tani bera dhe nje une por me falni se sma shkrep shum per kto pune,por e provova dhe une njeher te bej poezi.

per rappergirl

dendi, dendi goc e urte
ka nje ze shume te bute
sa her flas me ate
i marr punet me shum nge
Eshte simpatike, lozonjare
shoqe mire dhe valltare
Kur ke nje problem
ajo te degjon
kur je e merzitur
ajo te gezon.
rrepiste si denada
nuk ben tjeter nana.

kaq mundesha une,sorry po sju pelqeu.

kunderpergjigje e ksaj

Obobo ca paske thon.....
sa e pa turp qe paska qon.....
xheni puntore do akullore....
qe te eci ne malore......
a nga qefi o nga sikleti....
xhenit i paska hyp lezeti....
po rri mi xhen mos u merr me denaden
se ajo ka qejf vec sallaten..
vec sallaten dhe akolloren
obobobob ajo do me te mor dhe dashnoren hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 5:57 pm

huhuhhhahahahahauhuhuhhuhahhahaha
i paturp je vet tongue Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 6:01 pm

ja dhe xheni xheni shkret
me thot mu i paturp je vet
Mua vetem me behet qefi
kur ty te hyp sikleti
Sexy, Sexy se qenke bo merak
Edhe ty po te benka zemra tak tak
Mbase edhe ti je dashuruar
Kshtu si mua ke per te perfunduar..
me dashni e me hurma
une te dua ti mos qa ahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 6:15 pm

hmm ta thash dhe ne msn ka ca pjese icik koti por shum flm se ti sje poet apo jo?? Razz

te puuuccc

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 6:45 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
tani bera dhe nje une por me falni se sma shkrep shum per kto pune,por e provova dhe une njeher te bej poezi.

per rappergirl

dendi, dendi goc e urte
ka nje ze shume te bute
sa her flas me ate
i marr punet me shum nge
Eshte simpatike, lozonjare
shoqe mire dhe valltare
Kur ke nje problem
ajo te degjon
kur je e merzitur
ajo te gezon.
rrepiste si denada
nuk ben tjeter nana.

kaq mundesha une,sorry po sju pelqeu.

po sme pelqeu?? ceshte ky llaf moj?
rrrooooooooooooooooofsh shuuuuuuuum shuuuuuuuuum flm zemer
sinqerisht je goc shuum e mir
me pelqen vertet shuuum
tkam shshshshhshxhaaan
tputh foort dhe rrofsh edhe iher
Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 6:46 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
tani bera dhe nje une por me falni se sma shkrep shum per kto pune,por e provova dhe une njeher te bej poezi.

per rappergirl

dendi, dendi goc e urte
ka nje ze shume te bute
sa her flas me ate
i marr punet me shum nge
Eshte simpatike, lozonjare
shoqe mire dhe valltare
Kur ke nje problem
ajo te degjon
kur je e merzitur
ajo te gezon.
rrepiste si denada
nuk ben tjeter nana.

kaq mundesha une,sorry po sju pelqeu.

kunderpergjigje e ksaj

Obobo ca paske thon.....
sa e pa turp qe paska qon.....
xheni puntore do akullore....
qe te eci ne malore......
a nga qefi o nga sikleti....
xhenit i paska hyp lezeti....
po rri mi xhen mos u merr me denaden
se ajo ka qejf vec sallaten..
vec sallaten dhe akolloren
obobobob ajo do me te mor dhe dashnoren hahahaha

ore ti, ca ke shkrujt kshu per mua re Mad
do te te vrraaassss kur tete takoj Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 7:11 pm

o lacun o moj qelbesin
qe per mua ske meshir
sa te lutem tme besh hartimin
sa e degjon dhe xhaxhi kujtimi (kujtimi eshte komshiu)
me bertet dhe me urdheron
me zerin tend ti me tmerron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 8:40 pm

Mrs.perfect shkruajti:
o lacun o moj qelbesin
qe per mua ske meshir
sa te lutem tme besh hartimin
sa e degjon dhe xhaxhi kujtimi (kujtimi eshte komshiu)
me bertet dhe me urdheron
me zerin tend ti me tmerronMad Mad Mad Razz Razz hahahahhahaa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 9:44 pm

he mi te pelqeu????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 9:45 pm

per melin

dy sy me moren ne qaf
ne qaf i mora dy sy
un isha per ty
ti ishe per mu :D:D:D jam i madh fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 9:47 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
per melin

dy sy me moren ne qaf
ne qaf i mora dy sy
un isha per ty
ti ishe per mu :D:D:D jam i madh fare Razz
ja mashkulli normal.druuuu tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 9:47 pm

hahahahhahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 3:52 pm

Poezia e meposhtme eshte per Mars. E kam bere sot ne oren e fizikes, bashke me free spirit. Faktikisht Free Spirit dy vargje shkroi po nejse... Titullohet "Me rop shpie"!


-Me rop shpie!-

Elda shoqja jone
Me rop shpie je kampion
Kur ti me thua "o eri pse nuk flet"
Sedren shume goce ma vret
Une kam hall mos te shqetesoj
Se dy fjale te ngrohta kur te duash per ty i ligjeroj
Je e forte dhe egersire
Por vetem me nje buzeqeshje behesh e mire
Po behet nje vit qe kur te takova
U kujtofte ai forum shkolle qe krijova
Kur ne msn kemi folur
Foton qe me tregove nuk ta kam njohur
Pastaj foton e nderrove
Dhe menjehre mua mu kujtove
Kur per here te pare te kam takuar
Doren lehte ta kam shtrenguar
Ishe me Bojanen, shoqen e vjeter
Si ajo nuk gjendet tjeter
Pastaj 2008 bashke e kemi kaluar
Shume momente kemi festuar
2009 bashke e filluam
Me rop shpi sa gezuam
Edhe zyshat emrin "Grupi" na e kane vene
Nuk dihet se kush ja ka thene
Fundja kujt po i intereson?
Kjo llafe famen na larton
tani me duhet ta mbyll se fizika mbaroi
Po me pa zysha e matematikes me pushkatoi.

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 4:01 pm

Aaaa me rob shpie sa e bukur! :D Sh sh flm! Do te sygjeroja nje gje per te nje varg po do ta them ne shkolle! Sh flm te dy! Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 4:03 pm

ma dergo me pm sygjerimin

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 4:22 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Poezia e meposhtme eshte per Mars. E kam bere sot ne oren e fizikes, bashke me free spirit. Faktikisht Free Spirit dy vargje shkroi po nejse... Titullohet "Me rop shpie"!


-Me rop shpie!-

Elda shoqja jone
Me rop shpie je kampion
Kur ti me thua "o eri pse nuk flet"
Sedren shume goce ma vret
Une kam hall mos te shqetesoj
Se dy fjale te ngrohta kur te duash per ty i ligjeroj
Je e forte dhe egersire
Por vetem me nje buzeqeshje behesh e mire
Po behet nje vit qe kur te takova
U kujtofte ai forum shkolle qe krijova
Kur ne msn kemi folur
Foton qe me tregove nuk ta kam njohur
Pastaj foton e nderrove
Dhe menjehre mua mu kujtove
Kur per here te pare te kam takuar
Doren lehte ta kam shtrenguar
Ishe me Bojanen, shoqen e vjeter
Si ajo nuk gjendet tjeter
Pastaj 2008 bashke e kemi kaluar
Shume momente kemi festuar
2009 bashke e filluam
Me rop shpi sa gezuam
Edhe zyshat emrin "Grupi" na e kane vene
Nuk dihet se kush ja ka thene
Fundja kujt po i intereson?
Kjo llafe famen na larton
tani me duhet ta mbyll se fizika mbaroi
Po me pa zysha e matematikes me pushkatoi.


aaaaaaaaaa sa e bukur. uueee ve bast qe titullin ja ka ven cafka. shuum e bukur sinqerisht.\thuj megit tme bej dhe mua oren e biologjis

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 4:24 pm

titullin ja kam vene une

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 4:55 pm

E skishte ca titulli tj te vinte se me ket shprehje me identifikon ky mua tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 5:12 pm

per mikun tim enean kjo

o enea o elbasanlli
spi gje tjeter veē raki
pi raki e pi konjak
n'trupin tat nuk ka me gjak
nuk ka gjak po ka alkol
ven skedina e llotogol
ven skedina ti per romen
humb, e nis me sha valbonen
sa here per romen do vesh
gjithmone do fitosh nje lesh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 5:24 pm

per shefin prap./.....se duhet me i bo poezi atit se eshte shef hahahha

ja dhe shefi eshte bo poet
ku frymezohet e di vet
don me bo edhe humor
don me ul gjakrat me zor
me bobat e tjere ka bo debat
dhe kan bo sherr madje ne chat
m'duket se i kan heq accessin
shefi se duron dot me stresin
ne forum ben poezi
qe te fitoj prape dashni..hahahhahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 5:26 pm

huhuhuhuhuhuhuhhhahhhahahahahahahah BRAVOOOOOO GYSOOOO.
ERI E KA QAR POEZIN PER TY.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 6:00 pm

angel boy shkruajti:
per mikun tim enean kjo

o enea o elbasanlli
spi gje tjeter veē raki
pi raki e pi konjak
n'trupin tat nuk ka me gjak
nuk ka gjak po ka alkol
ven skedina e llotogol
ven skedina ti per romen
humb, e nis me sha valbonen
sa here per romen do vesh
gjithmone do fitosh nje lesh..

ahhahahahahahahhahahahahahhaah i madh je e lale po mos ki hall se gjakui\ lahet me gjak Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: