Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
poezi humoristike Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
poezi humoristike Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
poezi humoristike Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
poezi humoristike Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
poezi humoristike Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
poezi humoristike Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
poezi humoristike Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
poezi humoristike Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
poezi humoristike Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
poezi humoristike I_vote_lcap17%poezi humoristike I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
poezi humoristike I_vote_lcap29%poezi humoristike I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
poezi humoristike I_vote_lcap31%poezi humoristike I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
poezi humoristike I_vote_lcap23%poezi humoristike I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
hot_spicy
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
Darkangel
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
angel boy
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
Child In Time
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
Blue Paradise
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
Child Of Darkness
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
rapper_girl
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
Mars
poezi humoristike I_vote_lcappoezi humoristike I_voting_barpoezi humoristike I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 poezi humoristike

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

poezi humoristike Empty
MesazhTitulli: poezi humoristike   poezi humoristike Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 8:28 pm

ketu mund te shkruni poezi per humor
une kam bo nji:zemra ime gur
zemra jote llac
dashuria jon
si pallat peskac.... Razz Razz Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

poezi humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: poezi humoristike   poezi humoristike Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 9:05 pm

doni shkruajti:
ketu mund te shkruni poezi per humor
une kam bo nji:zemra ime gur
zemra jote llac
dashuria jon
si pallat peskac.... Razz Razz Laughing
kte se ke bere ti se ket e kam dhe une ne cl...pffff nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: poezi humoristike   poezi humoristike Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 10:39 pm

zotin komshi sdu ta shof me fare

se gjithditen flet per pare

por ka cunin simpatik

du ta bej per vete dhe pik

ja futa dhe une nje kot,meqe shquhem per poezi tbukra fort Razz lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi humoristike Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: poezi humoristike   poezi humoristike Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:06 pm

Do te shkoj un ne Shqipri
Do dal rrugve me pi raki
Do te shkoj ne spital
Do ti them zemra mo bo per mall
Dhe kur tdal prap me pi
Do shkoj tvjell mu ne shpi
E di qe do lej nam
Po jeta per qef o bo vallaj
Kshu si un boni ju
Boni qef muj per muj
Robt le tfolin ca te dun
Jena trima ne se rrujm Razz
Kena lin ne per SEVDA :gaga:
Beje qefin mashalla :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: poezi humoristike   poezi humoristike Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 11:13 pm

Nuk e di pse kur te pash
ma rrembeve zemren per nje cast
thjesht mendova qe ti je ai
je ai qe du me bo fmi

du tkem pran
un cdo cast
te bjm qef tak e tak

du te puth un ne gush
sa her qe ti te hudhsh parfum

du te prek kur tjesh i lam
se er tmir e di qe do mash

du te te shaj
se skam ca me bo
thjesht kohen se kaloj dot

du tjem vec me ty
e vec me ty
se jeta ime srro pa ty

zemra ime gjak pikon
veshi im pa ty sdegjon
hunda ime pa ty snuhat
syt e mi derdhin lot pernat

mos me bej te vuj me shum
se jam goc qe sfal shum
thjesht i buzqeshje ma jep
ene ik shko shperthe

kurr hajde me mkerku
se jeten ma ke shkatrru
kam vujt un plot per ty
tashi ta dish me mu ske pun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

poezi humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: poezi humoristike   poezi humoristike Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi humoristike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: