Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcap17%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcap29%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcap31%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcap23%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shko poshtė 
+18
Shpirti-pist
LaLuC-I
saturno
Child In Time
maria gracia
fefe_
doni
Blue Paradise
Darkangel
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Mrs.perfect
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
angel boy
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 6:10 pm

PER ANGEL BOY


Sa piva nji RedBull
Dhe me erdhi frymzimi
tbaja 1 poezi re burr.

po ckemi si je?
ca ban si ja kalon?
tkam pa sot ne ballkon
duke kercy naplon.
hajde cuna marshalla
mduket se ke ra nsevda.

cun i urt e di qe sje
se je Tirans venali
rremujaxhi ne kulm
po aman qefli

vaj me det nena qe te ka ba
se me cupat ke gjet bela.

un me kaq mbarova
per ty miku im poezin
te kushtova Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:40 pm

Darkangel shkruajti:
PER ANGEL BOY


Sa piva nji RedBull
Dhe me erdhi frymzimi
tbaja 1 poezi re burr.

po ckemi si je?
ca ban si ja kalon?
tkam pa sot ne ballkon
duke kercy naplon.
hajde cuna marshalla
mduket se ke ra nsevda.

cun i urt e di qe sje
se je Tirans venali
rremujaxhi ne kulm
po aman qefli

vaj me det nena qe te ka ba
se me cupat ke gjet bela.

un me kaq mbarova
per ty miku im poezin
te kushtova Laughing

hahaha lale papam...
ca gjona i ke gjet tamam
Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:41 pm

angel boy shkruajti:
Darkangel shkruajti:
PER ANGEL BOY


Sa piva nji RedBull
Dhe me erdhi frymzimi
tbaja 1 poezi re burr.

po ckemi si je?
ca ban si ja kalon?
tkam pa sot ne ballkon
duke kercy naplon.
hajde cuna marshalla
mduket se ke ra nsevda.

cun i urt e di qe sje
se je Tirans venali
rremujaxhi ne kulm
po aman qefli

vaj me det nena qe te ka ba
se me cupat ke gjet bela.

un me kaq mbarova
per ty miku im poezin
te kushtova Laughing

hahaha lale papam...
ca gjona i ke gjet tamam
Laughing Laughing

hahaha fiks per gysin kjo
mir qe e pranon dhe vet qe ca jane tverteta
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:48 pm

per enean prap kjo haha

dhe enea esht cun flori
merre me mend mo Elbasanlli
pin red bull e pin raki,
bon nga icik gjullurdi
por ska gjo atij i falet
te na rroje enea sa malet.........


hajt per hajer qofte haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 9:49 pm

angel boy shkruajti:
per enean prap kjo haha

dhe enea esht cun flori
merre me mend mo Elbasanlli
pin red bull e pin raki,
bon nga icik gjullurdi
por ska gjo atij i falet
te na rroje enea sa malet.........


hajt per hajer qofte haha


hahahahha o zot ca poeti qe kemi Razz:P
haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:07 pm

per denaden kjoooooooo

Jane ca tema me prezantime,
ku denada ka pretendime.
Nuk le njeri pa kundershtime,
aty do fakte e jo mendime!

Cdo anetar i ri qe vjen,
pa i ber cdo pyetje se len;
prezantohu dhe nje here i thote
se do me te njoft mire kjo bote!

na kujtohet kur vinte shpesh ne chat,
asnjeri s'e linte rehat;
lodheshe ndonjeher me ne
por ama manget asgje ste le

denad vazhdo keshtu sic je
se perpara jeten e ke;
Ke per te arritur gjithcka do
ta bera poezin prandaj tani ik e meso ......ahhahahahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:12 pm

angel boy shkruajti:
per denaden kjoooooooo

Jane ca tema me prezantime,
ku denada ka pretendime.
Nuk le njeri pa kundershtime,
aty do fakte e jo mendime!

Cdo anetar i ri qe vjen,
pa i ber cdo pyetje se len;
prezantohu dhe nje here i thote
se do me te njoft mire kjo bote!

na kujtohet kur vinte shpesh ne chat,
asnjeri s'e linte rehat;
lodheshe ndonjeher me ne
por ama manget asgje ste le

denad vazhdo keshtu sic je
se perpara jeten e ke;
Ke per te arritur gjithcka do
ta bera poezin prandaj tani ik e meso ......ahhahahahahahaa

hahahahaha o i poooshter, sa papam ka dal :D
thnx sh thnx :D
uh sa kam qesh haha
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:13 pm

rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
per denaden kjoooooooo

Jane ca tema me prezantime,
ku denada ka pretendime.
Nuk le njeri pa kundershtime,
aty do fakte e jo mendime!

Cdo anetar i ri qe vjen,
pa i ber cdo pyetje se len;
prezantohu dhe nje here i thote
se do me te njoft mire kjo bote!

na kujtohet kur vinte shpesh ne chat,
asnjeri s'e linte rehat;
lodheshe ndonjeher me ne
por ama manget asgje ste le

denad vazhdo keshtu sic je
se perpara jeten e ke;
Ke per te arritur gjithcka do
ta bera poezin prandaj tani ik e meso ......ahhahahahahahaa

hahahahaha o i poooshter, sa papam ka dal :D
thnx sh thnx :D
uh sa kam qesh haha
te puth

h mi dreq..ja ku ta bera poezine..qe te kishte ngel si merak Razz Razz
vonova pak..por doli bukur ama...hihiihi te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:15 pm

angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
per denaden kjoooooooo

Jane ca tema me prezantime,
ku denada ka pretendime.
Nuk le njeri pa kundershtime,
aty do fakte e jo mendime!

Cdo anetar i ri qe vjen,
pa i ber cdo pyetje se len;
prezantohu dhe nje here i thote
se do me te njoft mire kjo bote!

na kujtohet kur vinte shpesh ne chat,
asnjeri s'e linte rehat;
lodheshe ndonjeher me ne
por ama manget asgje ste le

denad vazhdo keshtu sic je
se perpara jeten e ke;
Ke per te arritur gjithcka do
ta bera poezin prandaj tani ik e meso ......ahhahahahahahaa

hahahahaha o i poooshter, sa papam ka dal :D
thnx sh thnx :D
uh sa kam qesh haha
te puth

h mi dreq..ja ku ta bera poezine..qe te kishte ngel si merak Razz Razz
vonova pak..por doli bukur ama...hihiihi te puth

me mir vone se kurre Razz haha
sh nice vertet :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:25 pm

sa poezi te buuukuuuraaa.
sinqerisht jam krenare qe kam shok me talent Razz Razz
ahahah
tani po qet burra dhe gra tmira,na beni poezi tgjithve ju... lol! lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:29 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
sa poezi te buuukuuuraaa.
sinqerisht jam krenare qe kam shok me talent Razz Razz
ahahah
tani po qet burra dhe gra tmira,na beni poezi tgjithve ju... lol! lol!

ehhh//// :D :D :D

po une ty te bej sa te duash moj...se deri tani te kam bere mbi 3 me duket :D :D je me e privilegjuara me duket :D :D tpucc shum Puthje Puthje Puthje Puthje cke ti sa te me kesh mua...ke poezi cdo ore haha Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:33 pm

hhahahaah sa i mire je.shum thnx per poezit. Puthje te puth Puthje tvjen keq ta le me kaq puthje se lodhem te ve aq shum sa ty.lol Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hhahahaah sa i mire je.shum thnx per poezit. Puthje te puth Puthje tvjen keq ta le me kaq puthje se lodhem te ve aq shum sa ty.lol Razz Razz

hajt mos e vrit mendjen..mjafton qe te jen te mira ato qe ke ke dhene..
pak e sakte haha Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:39 pm

kjo strofa vogel eshte vetem per xhenin..e kam lidhur me ate presorin qe i kishte ven 9 haha ne kimi a fizik sme kujtohet

asnjeher sti ka ndar syt
por cdo here te ka vlersuar,
kesaj here 9-te ke marr ti
mbase ke per tu permisuar! ..pucc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 10:44 pm

hahaahahahaha o ergys mke shkri gazit.
shum flm per poezin.shum e byukur

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:13 pm

angel boy shkruajti:
per shefin prap./.....se duhet me i bo poezi atit se eshte shef hahahha

ja dhe shefi eshte bo poet
ku frymezohet e di vet
don me bo edhe humor
don me ul gjakrat me zor
me bobat e tjere ka bo debat
dhe kan bo sherr madje ne chat
m'duket se i kan heq accessin
shefi se duron dot me stresin
ne forum ben poezi
qe te fitoj prape dashni..hahahhahha

hallall!

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:36 pm

angel boy shkruajti:
Darkangel shkruajti:
PER ANGEL BOY


Sa piva nji RedBull
Dhe me erdhi frymzimi
tbaja 1 poezi re burr.

po ckemi si je?
ca ban si ja kalon?
tkam pa sot ne ballkon
duke kercy naplon.
hajde cuna marshalla
mduket se ke ra nsevda.

cun i urt e di qe sje
se je Tirans venali
rremujaxhi ne kulm
po aman qefli

vaj me det nena qe te ka ba
se me cupat ke gjet bela.

un me kaq mbarova
per ty miku im poezin
te kushtova Laughing

hahaha lale papam...
ca gjona i ke gjet tamam
Laughing Laughing

tani o bajm o sbajm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:40 pm

x laqunen


Kam sh koh qe te njof
1her stkamprek me dor
1her ste kam bertit
1her skam dal me ty me shetit


Un jam larg ne kurbet
ti ala ne atdhe
mezi pres qe te vi
ty te te shkatrroj shpin Razz


ja te presim dhe ca dit
do te vim ne shqipri
ne el un do vi
vec per ty shpirti im


:gaga:
nfakt nk esh dhe aq e bukur se sa e sajova por do bej te tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:46 pm

ska gje o sam
se ne te kemi gjan.
cik mistrece cup te kemi
kur tvish ne el
do kalojm nga veni Razz .

ah kurbeti ah kurbeti
na ndau qe kur dolem
nga materniteti.

nga marsi do te shikojm
dhe hunden do ferkojm
se ja ba goc flori
lum nana qe tka nshpi

thot me menje
si se bera dhe nje ne pleqni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:48 pm

S.A.M shkruajti:
x laqunen


Kam sh koh qe te njof
1her stkamprek me dor
1her ste kam bertit
1her skam dal me ty me shetit


Un jam larg ne kurbet
ti ala ne atdhe
mezi pres qe te vi
ty te te shkatrroj shpin Razz


ja te presim dhe ca dit
do te vim ne shqipri
ne el un do vi
vec per ty shpirti im


:gaga:
nfakt nk esh dhe aq e bukur se sa e sajova por do bej te tj


RRROOOOOOOOOOOFSH E KE QAR QAMILE Puthje Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:48 pm

eh me ene eh me ti
jeta me esht q*
ca te bej 1 dit do vdes
po jo pa te deh

:D x darkangel :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:49 pm

per angel boy

ANGEL BOY CUN I ZOTI
MORI LOPEN E KULLOTI
I DHA UJ POR LOPA SPIU
NGRIPI BOSHTIN DHE E ...........
MOS NA U MERZIT LALE STE SHOK JEMI:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:52 pm

bad boy


kurr sje lodh tu me pajtu
kur un zihem gur me gur

kurr sje lodh tu me knoq
kur un vec derdhja lot

nuk ka rob qe nga un te te largoj
dhe per ket gje un luftoj

je drita e syve tmi
dhe degjimi i veshve tmi

je gjithcka qe kam dash
je dhe shoku ngusht i 1


tdhshshshs :D dhe rrofsh per tgjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:56 pm

Darkangel shkruajti:
per angel boy

ANGEL BOY CUN I ZOTI
MORI LOPEN E KULLOTI
I DHA UJ POR LOPA SPIU
NGRIPI BOSHTIN DHE E ...........
MOS NA U MERZIT LALE STE SHOK JEMI:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: Razz

loooooool haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:57 pm

S.A.M shkruajti:
bad boy


kurr sje lodh tu me pajtu
kur un zihem gur me gur

kurr sje lodh tu me knoq
kur un vec derdhja lot

nuk ka rob qe nga un te te largoj
dhe per ket gje un luftoj

je drita e syve tmi
dhe degjimi i veshve tmi

je gjithcka qe kam dash
je dhe shoku ngusht i 1


tdhshshshs :D dhe rrofsh per tgjitha

sa buuuuuuukuuur :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: