Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcap17%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcap29%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcap31%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcap23%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
hot_spicy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
Darkangel
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
angel boy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
Child In Time
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
Blue Paradise
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
rapper_girl
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
Mars
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shko poshtė 
+18
Shpirti-pist
LaLuC-I
saturno
Child In Time
maria gracia
fefe_
doni
Blue Paradise
Darkangel
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Mrs.perfect
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
angel boy
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 10:54 pm

doni shkruajti:
gysi gysi cun i mir
eshte pake i veshtir
e kam kusho qe bertet
se kur nxehet uleret

prap se pra o cun i qet
e me mu bo muhabet
se kur behet fjal per kismet
ai o cun alamet

per angelin

haha nish je njish...mu snuk puno truri sot..vecc kontabilitet bertet ..asigjo tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 11:17 pm

doni shkruajti:
gysi gysi cun i mir
eshte pake i veshtir
e kam kusho qe bertet
se kur nxehet uleret

prap se pra o cun i qet
e me mu bo muhabet
se kur behet fjal per kismet
ai o cun alamet

per angelin


hahhahahah sa e bukur kjo poezia.
po ky doni na qenka poet dhe nuk na e kishte thene njeri me pare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 11:18 pm

ka kujt ti ngjaje doni lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 11:22 pm

Darkangel shkruajti:
ka kujt ti ngjaje doni lol!

po pra normale..kusheririt te vet Razz Razz Razz
apo jo dono? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 11:22 pm

Darkangel shkruajti:
ka kujt ti ngjaje doni lol!

edhe ti ben poezi te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 11:30 pm

xheni muziken e pelqen
po ce do qe fiziken e urren
ajo eshte goc e mire
porsi cokollat e shkrire

esht njeri serioz
edhe shum studioz
ajo o goc e shkathet
e sngaterrohet me te ngathet

i pelqen kitara
si pelqen formula
se kur flitet per politik
ajo po qe o armik

juxhe shkurt e thrasin
por hic nuk e ngasin
dhe kurr nuk i bertasin
se pastaj ju fut prasin Razz Razz

per lacun...:D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 11:31 pm

angel boy shkruajti:
Darkangel shkruajti:
ka kujt ti ngjaje doni lol!

po pra normale..kusheririt te vet Razz Razz Razz
apo jo dono? Razz


sigurisht
se ne poezit i kena si serenatat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 12:03 am

doni shkruajti:
xheni muziken e pelqen
po ce do qe fiziken e urren
ajo eshte goc e mire
porsi cokollat e shkrire

esht njeri serioz
edhe shum studioz
ajo o goc e shkathet
e sngaterrohet me te ngathet

i pelqen kitara
si pelqen formula
se kur flitet per politik
ajo po qe o armik

juxhe shkurt e thrasin
por hic nuk e ngasin
dhe kurr nuk i bertasin
se pastaj ju fut prasin Razz Razz

per lacun...:D :D

hahaah dono sa bukue e ke ber,ate punen e prasit se mora vesh une po nejse...hahaahaha lol!
shum shum thnx,e ke qar me lot Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 8:48 pm

hoti hoti goc e qeshur
e ka mendjen shum te mprehur
vec per msime nuk ja pret
se o goce me kimet

eshte kjo nji vajz per shpi
se di t'bej sallat- turshi
sa her darke ajo e shtro
te gjith thone ohoho

eshte e embel si qershi
sa her e puth gishtat i lepi
se kur behet llaf per shpi
ajo o goca numer nji

nqef per hotin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 8:49 pm

uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ylll fareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee rrofsh lal tpucc shum fareee(leoiji gishtat tani)hahahahahahahahahahaah rrofshhhh sa e bukur te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 8:50 pm

ja ngela tu i lepi
hihihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 8:51 pm

doni shkruajti:
hoti hoti goc e qeshur
e ka mendjen shum te mprehur
vec per msime nuk ja pret
se o goce me kimet

eshte kjo nji vajz per shpi
se di t'bej sallat- turshi
sa her darke ajo e shtro
te gjith thone ohoho

eshte e embel si qershi
sa her e puth gishtat i lepi
se kur behet llaf per shpi
ajo o goca numer nji

nqef per hotin Razz

Shocked

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 8:53 pm

kur me puth virtualisht mi arl...hahahahahaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 3:43 pm

nje dite te bukur nje vajze ne msn i fola,
kur me foli per pak se nuk marova
un jam lacuna me tha.e nisem bashke te benim bla bla
ishte dite gushti nuk e di ishte pjek akoma rrushi
po di qe nga ajo dit me dilte ne enderr cdo dite
kaluan dit e kaluan net derisa u ben 10 vjet
dhe pse ishin muaj si vite mu duken mua
qe nga ajo dite me se leshova
dit per dit ne net asaj i fola
se ku u takuan ate nuk e them
se ndoshta me mbrapa e perdor si refren :D :D :D :D


Edituar pėr herė tė fundit nga don corleone nė Sun Mar 08, 2009 3:46 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 3:44 pm

don corleone shkruajti:
nje dite te bukur nje vajze ne msn i fola,
kur me foli per pak se nuk marova
un jam lacuna me tha.e nisem bashke de benim bla bla
ishte dite gushti nuk e di ishte pjek akoma rrushi
po di qe nga ajo dit me dilte ne enderr cdo dite
kaluan dit e kaluan net derisa u ben 7 10 vjet
dhe pse ishin muaj si vite mu duken mua
qe nga ajo dite me se leshova
dit per dit ne net asaj i fola
se ku u takuan ate nuk e them
se ndoshta me mbrapa e perdor si refrenShocked Shocked ku tkam fol une ty re????? une rri offline apo jo?
hahaah
shum thnx aldo...talent i pazbuluar je.. Smile Smile
te puc

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 3:50 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
nje dite te bukur nje vajze ne msn i fola,
kur me foli per pak se nuk marova
un jam lacuna me tha.e nisem bashke de benim bla bla
ishte dite gushti nuk e di ishte pjek akoma rrushi
po di qe nga ajo dit me dilte ne enderr cdo dite
kaluan dit e kaluan net derisa u ben 7 10 vjet
dhe pse ishin muaj si vite mu duken mua
qe nga ajo dite me se leshova
dit per dit ne net asaj i fola
se ku u takuan ate nuk e them
se ndoshta me mbrapa e perdor si refrenShocked Shocked ku tkam fol une ty re????? une rri offline apo jo?
hahaah
shum thnx aldo...talent i pazbuluar je.. Smile Smile
te puc
Puthje ti rri offline po ne msn nuk me ke folur ti kshu? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 3:51 pm

ndonjehr ncquqqq Razz
bej shaka Smile Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 6:53 pm

sic e thashe dhe me pare lacuna ska te share
ja refrenin po filloi shpresoj qe ta lexoj
ate dite kur e takova,shume u gezova
dhe pse u vonua ne takim ,ajo mbeti gjithnje ne shpirtin tim
nuk me zhgenjeu me doli sic e prisja
ne rast te kundert do e rrifja me hislla
ktu shume e egzagjerova
se per te vdes,u emocionova
eshte nje ndjesi qe sma ka dhene dikush me pare
as te aferm as kushuri te par.
ma dha dikush zemer flori
qe sa e dua as vete nuk e di.

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 6:59 pm

hoti vajze me shkolle bashke me lacunen ja tjekin nje kenge te holle
shoqe shume kto te dyja.por vetem njera mori mend e mia
hoti goc krenare lum ai cun qe do e marri per fare
goc e mire e goc me seder kot ban nai here si e eger
e kam shoqe shum,mbase per te do bija dhe ne lume
as kjo ska te share e ka synin si margaritar
buzet si qershi lum ai djali qe do e marri per shpi
eshte e gjate,elegante sben kurr si interesante
i dedikohet shoqnise me perkushtim'
nuk pushon deri ne agim :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 7:33 pm

don corleone shkruajti:
sic e thashe dhe me pare lacuna ska te share
ja refrenin po filloi shpresoj qe ta lexoj
ate dite kur e takova,shume u gezova
dhe pse u vonua ne takim ,ajo mbeti gjithnje ne shpirtin tim
nuk me zhgenjeu me doli sic e prisja
ne rast te kundert do e rrifja me hislla
ktu shume e egzagjerova
se per te vdes,u emocionova
eshte nje ndjesi qe sma ka dhene dikush me pare
as te aferm as kushuri te par.
ma dha dikush zemer flori
qe sa e dua as vete nuk e di.

:D

haahhahaa kur ben dhe don corleone si i perveluari shek. Razz lol!

flm per poezit shum,je sh shok i mire. Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 9:24 pm

don corleone shkruajti:
hoti vajze me shkolle bashke me lacunen ja tjekin nje kenge te holle
shoqe shume kto te dyja.por vetem njera mori mend e mia
hoti goc krenare lum ai cun qe do e marri per fare
goc e mire e goc me seder kot ban nai here si e eger
e kam shoqe shum,mbase per te do bija dhe ne lume
as kjo ska te share e ka synin si margaritar
buzet si qershi lum ai djali qe do e marri per shpi
eshte e gjate,elegante sben kurr si interesante
i dedikohet shoqnise me perkushtim'
nuk pushon deri ne agim :D
uauuuuuuuuuuuu aldo te puc shum fare

je si shpirt..
rrofsh... Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 9:27 pm

qyqaa mi mel,mbaje veten,haaha lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 10:48 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
sic e thashe dhe me pare lacuna ska te share
ja refrenin po filloi shpresoj qe ta lexoj
ate dite kur e takova,shume u gezova
dhe pse u vonua ne takim ,ajo mbeti gjithnje ne shpirtin tim
nuk me zhgenjeu me doli sic e prisja
ne rast te kundert do e rrifja me hislla
ktu shume e egzagjerova
se per te vdes,u emocionova
eshte nje ndjesi qe sma ka dhene dikush me pare
as te aferm as kushuri te par.
ma dha dikush zemer flori
qe sa e dua as vete nuk e di.

:D

haahhahaa kur ben dhe don corleone si i perveluari shek. Razz lol!

flm per poezit shum,je sh shok i mire. Smile
scratch nga e di lacuna qe un jam i perveluari i shekullit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 10:50 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
sic e thashe dhe me pare lacuna ska te share
ja refrenin po filloi shpresoj qe ta lexoj
ate dite kur e takova,shume u gezova
dhe pse u vonua ne takim ,ajo mbeti gjithnje ne shpirtin tim
nuk me zhgenjeu me doli sic e prisja
ne rast te kundert do e rrifja me hislla
ktu shume e egzagjerova
se per te vdes,u emocionova
eshte nje ndjesi qe sma ka dhene dikush me pare
as te aferm as kushuri te par.
ma dha dikush zemer flori
qe sa e dua as vete nuk e di.

:D

haahhahaa kur ben dhe don corleone si i perveluari shek. Razz lol!

flm per poezit shum,je sh shok i mire. Smile
scratch nga e di lacuna qe un jam i perveluari i shekullit?nga e di ti qe spo bej shaka une?
ahaha akoma se ke njof lacunen ti re??? Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 10:53 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
sic e thashe dhe me pare lacuna ska te share
ja refrenin po filloi shpresoj qe ta lexoj
ate dite kur e takova,shume u gezova
dhe pse u vonua ne takim ,ajo mbeti gjithnje ne shpirtin tim
nuk me zhgenjeu me doli sic e prisja
ne rast te kundert do e rrifja me hislla
ktu shume e egzagjerova
se per te vdes,u emocionova
eshte nje ndjesi qe sma ka dhene dikush me pare
as te aferm as kushuri te par.
ma dha dikush zemer flori
qe sa e dua as vete nuk e di.

:D

haahhahaa kur ben dhe don corleone si i perveluari shek. Razz lol!

flm per poezit shum,je sh shok i mire. Smile
scratch nga e di lacuna qe un jam i perveluari i shekullit?nga e di ti qe spo bej shaka une?
ahaha akoma se ke njof lacunen ti re??? Razz Razz
fol me se na ngrive gjakun. :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 10 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: