Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcap17%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcap29%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcap31%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcap23%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
hot_spicy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
Darkangel
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
angel boy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child In Time
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
Blue Paradise
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
rapper_girl
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
Mars
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shko poshtė 
+18
Shpirti-pist
LaLuC-I
saturno
Child In Time
maria gracia
fefe_
doni
Blue Paradise
Darkangel
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Mrs.perfect
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
angel boy
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 3:19 pm

hot spicy shkruajti:
POEZIN PO E NIS ME STAFIN
QE NE KRYE NA UDHEHEQ
SOLDIERI,MARS,CHOD DHE BLUJA
ASNJANI PUNEN SE BAN KEQ.

SHEFI YNE SOLDIER ERI
SYJESHILI,TAMAM MRET king
SIMPATIK E BUKUROSH
CUN I VOGEL ME KIMET.

PASTAJ MARSI BUKUROSHJA
O SA SHUM XHAN E KAM
PUNEN SI MODERATORE
ME LOT E QAN TAMAM

NEPER SHERRE DHE KONFLIKTE
ASNJERI JO NUK JA KALL
PRANDAJ POSTIN QE I KAN DHAN
E KA 100% HALLALL

KURSE CHODI BUKUROSHE
LEPURUSHE DHE KETRUSHE
PORSI MARSIN E KAM XHAN
FIS MODERATORESH JANE.

EDHE BLUJA LOZONJARE
PORSI ENGJELL RRI MESON
DARKU GOCEN MOS E LUJ
SE E KEMI ME SEZON.

DARKU ESHTE CUN SERIOZ
DHE TE SHRIN DUKE QESH
PER I GJA BRAVO I QOFTE
PER AMOREN E VET VDES!!!!

KURSE ANGELI,PUCI PUCI
SHOKU ME I MIR NE BOTE
NGELI DUKE PUTH LACUNEN
24 OR NON STOP

MOJ LACUNA MOJ LACUNA
CA DO KTU NE ELBASAN??
IK I XHIRO NGA TIRONA
SE ERGYSI TE KA XHAN..

EH FORUMI JONE I DASHUR
DITE PER DITE CIFTE KRIJON
DIKUSH HYN E DIKUDH DEL
CA I NDAN,CA I BASHKON.

EDHE UN KSHU SI JUVE,
HYRA KOT PER ARGETIM
POR KETU TAKOVA VDEKJEN
LALIN,RRUSHIN,YLLIN TIM.

VDEKJA.....CUN I PAPAM
TE KENAQ NE TELEFON
PO KA BA KTU CA MUNGESA
SE TE RROKU PO PUNON

TANI RRADHEN E KA S.A.M
QE NE ANGLI JETON
PO E LUJTE,PO E CYTE,
AJO SHUM STA PERTON.

JA PRA ANTARE TE DASHUR
KY ESHTE FORUMI JONE
LE TE PLASI KUSH KA INAT
SE NE JEMI KAMPION!!!!!!!!


affraid affraid uaaaa xemel ti paske gjith kte talent moj.shuum thnx per strofat qe mi ke dedikuar mua. Razz e ke qaaar me looot. te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 6:12 pm

hot spicy shkruajti:
POEZIN PO E NIS ME STAFIN
QE NE KRYE NA UDHEHEQ
SOLDIERI,MARS,CHOD DHE BLUJA
ASNJANI PUNEN SE BAN KEQ.

SHEFI YNE SOLDIER ERI
SYJESHILI,TAMAM MRET king
SIMPATIK E BUKUROSH
CUN I VOGEL ME KIMET.

PASTAJ MARSI BUKUROSHJA
O SA SHUM XHAN E KAM
PUNEN SI MODERATORE
ME LOT E QAN TAMAM

NEPER SHERRE DHE KONFLIKTE
ASNJERI JO NUK JA KALL
PRANDAJ POSTIN QE I KAN DHAN
E KA 100% HALLALL

KURSE CHODI BUKUROSHE
LEPURUSHE DHE KETRUSHE
PORSI MARSIN E KAM XHAN
FIS MODERATORESH JANE.

EDHE BLUJA LOZONJARE
PORSI ENGJELL RRI MESON
DARKU GOCEN MOS E LUJ
SE E KEMI ME SEZON.

DARKU ESHTE CUN SERIOZ
DHE TE SHRIN DUKE QESH
PER I GJA BRAVO I QOFTE
PER AMOREN E VET VDES!!!!

KURSE ANGELI,PUCI PUCI
SHOKU ME I MIR NE BOTE
NGELI DUKE PUTH LACUNEN
24 OR NON STOP

MOJ LACUNA MOJ LACUNA
CA DO KTU NE ELBASAN??
IK I XHIRO NGA TIRONA
SE ERGYSI TE KA XHAN..

EH FORUMI JONE I DASHUR
DITE PER DITE CIFTE KRIJON
DIKUSH HYN E DIKUDH DEL
CA I NDAN,CA I BASHKON.

EDHE UN KSHU SI JUVE,
HYRA KOT PER ARGETIM
POR KETU TAKOVA VDEKJEN
LALIN,RRUSHIN,YLLIN TIM.

VDEKJA.....CUN I PAPAM
TE KENAQ NE TELEFON
PO KA BA KTU CA MUNGESA
SE TE RROKU PO PUNON

TANI RRADHEN E KA S.A.M
QE NE ANGLI JETON
PO E LUJTE,PO E CYTE,
AJO SHUM STA PERTON.

JA PRA ANTARE TE DASHUR
KY ESHTE FORUMI JONE
LE TE PLASI KUSH KA INAT
SE NE JEMI KAMPION!!!!!!!!

oj goce gjithe kjo poezi po ne pse na harrove apo te ka ngel hatri????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 6:17 pm

hot spicy shkruajti:
POEZIN PO E NIS ME STAFIN
QE NE KRYE NA UDHEHEQ
SOLDIERI,MARS,CHOD DHE BLUJA
ASNJANI PUNEN SE BAN KEQ.

SHEFI YNE SOLDIER ERI
SYJESHILI,TAMAM MRET king
SIMPATIK E BUKUROSH
CUN I VOGEL ME KIMET.

PASTAJ MARSI BUKUROSHJA
O SA SHUM XHAN E KAM
PUNEN SI MODERATORE
ME LOT E QAN TAMAM

NEPER SHERRE DHE KONFLIKTE
ASNJERI JO NUK JA KALL
PRANDAJ POSTIN QE I KAN DHAN
E KA 100% HALLALL

KURSE CHODI BUKUROSHE
LEPURUSHE DHE KETRUSHE
PORSI MARSIN E KAM XHAN
FIS MODERATORESH JANE.

EDHE BLUJA LOZONJARE
PORSI ENGJELL RRI MESON
DARKU GOCEN MOS E LUJ
SE E KEMI ME SEZON.

DARKU ESHTE CUN SERIOZ
DHE TE SHRIN DUKE QESH
PER I GJA BRAVO I QOFTE
PER AMOREN E VET VDES!!!!


KURSE ANGELI,PUCI PUCI
SHOKU ME I MIR NE BOTE
NGELI DUKE PUTH LACUNEN
24 OR NON STOP

MOJ LACUNA MOJ LACUNA
CA DO KTU NE ELBASAN??
IK I XHIRO NGA TIRONA
SE ERGYSI TE KA XHAN..

EH FORUMI JONE I DASHUR
DITE PER DITE CIFTE KRIJON
DIKUSH HYN E DIKUDH DEL
CA I NDAN,CA I BASHKON.

EDHE UN KSHU SI JUVE,
HYRA KOT PER ARGETIM
POR KETU TAKOVA VDEKJEN
LALIN,RRUSHIN,YLLIN TIM.

VDEKJA.....CUN I PAPAM
TE KENAQ NE TELEFON
PO KA BA KTU CA MUNGESA
SE TE RROKU PO PUNON

TANI RRADHEN E KA S.A.M
QE NE ANGLI JETON
PO E LUJTE,PO E CYTE,
AJO SHUM STA PERTON.

JA PRA ANTARE TE DASHUR
KY ESHTE FORUMI JONE
LE TE PLASI KUSH KA INAT
SE NE JEMI KAMPION!!!!!!!!

uaaaa sa e bukur kjo piziaaaa shum shum thnx mel,e ke ber shuuuum bukur te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 8:11 pm

SHUM FLM TE GJITHVE DHE SORRY PER ATO QE SI KAM FUT PO NUK DIJA CA TE SHKRUJA MA Embarassed te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 1:21 am

Kete e bera une per Venus. Ajo e ka vene ne facebook dmth ma mori ekskluzivitetin, e postoi para meje. haha.

Sa e mire je moj bojana
me dialekt do thoja qe je si hana.
Edhe nate te jete per mua,
shoh nga ty dhe jeten prap e dua.

Ka shume arsye pse te kam kaq xhan
e para punes asnjehere nuk me shan.
Jo vetem nuk me shan, por edhe me lavderon
ndaj prane teje do jem pergjithmon.

Si formule empirike je ti
Nuk njoh me te thjeshte njeri.
Pershtatesh me cdokend,
dhe kudo ze shume mire vend.

Me buzeqesh, me perqafon,
jo cdokush me mua keshtu vepron.
Arrij te shoh te ty ate qe te tjeret s'e shohin dot,
Eshte nje bote aq e kulluar, oh Zot!

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Img1


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Thu Jan 22, 2009 1:36 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 1:25 am

SHUM SHUM E BUKUR ERI.
URIME PER TALENTIN QE KE. Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Thu Jan 22, 2009 1:26 am

thnx

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 23, 2009 9:46 pm

er kujdes me rregullat e gramatikes....hihihihihihi vargjet skan nr rrokjesh te njejte...hahahha bej shaka..shum e bukur :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:25 am

NJE POEZI PER KTE FORUM QE KA MARR SHUME PER SIPER

ore forum ore forum
qe na i bere njerzit e dashurum
pa ty kjo jet ishte pa dashuri
erdhe ti te gjith moren gjalleri
lum kush te krijoi sepse ja vlejti
dhe ai djal komplimentet i meritoi
dal nga dal ti po behesh gjeni
te gjith e kan mendjen tek ti
sepse shum njerez i ke sjell lumturi
bashk me te dhe dashuri.
ti shum po perparon
dhe ne shum na gezon.
admin dhe modd jan yje bote
e meriton nje dopje votke.
me antar shum te mir
dhe shum te zot
ty asnje her ste kan quajtur kot.
qe thoni dhe ju o njeerez
ky forum adoleshent
eshte nder me te miret ne kte vend.
nje urim per te gjthe qe jan te dashuruar
se ktu gjeten partnerin(en) e kerkuar.
me shume sdi te shtoj se kam hall se e teproj
tani pak nga pak po e mbyll jo per gje
po se jam cun yll Razz .
duhet te fusja pak veten se e meritoj
jo per gje po kam amore qe me mban vetem ne goj(flet shum per mua)
shijojeni kte jet sa jeni te ri
se aha po u plaket sja u var njeri.
po them fund un me kte poezi
dhe nje fjal te vetme per te gjith
""DASHURI""
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:39 am

hot spicy shkruajti:
POEZIN PO E NIS ME STAFIN
QE NE KRYE NA UDHEHEQ
SOLDIERI,MARS,CHOD DHE BLUJA
ASNJANI PUNEN SE BAN KEQ.

SHEFI YNE SOLDIER ERI
SYJESHILI,TAMAM MRET king
SIMPATIK E BUKUROSH
CUN I VOGEL ME KIMET.

PASTAJ MARSI BUKUROSHJA
O SA SHUM XHAN E KAM
PUNEN SI MODERATORE
ME LOT E QAN TAMAM

NEPER SHERRE DHE KONFLIKTE
ASNJERI JO NUK JA KALL
PRANDAJ POSTIN QE I KAN DHAN
E KA 100% HALLALL

KURSE CHODI BUKUROSHE
LEPURUSHE DHE KETRUSHE
PORSI MARSIN E KAM XHAN
FIS MODERATORESH JANE.

EDHE BLUJA LOZONJARE
PORSI ENGJELL RRI MESON
DARKU GOCEN MOS E LUJ
SE E KEMI ME SEZON.

DARKU ESHTE CUN SERIOZ
DHE TE SHRIN DUKE QESH
PER I GJA BRAVO I QOFTE
PER AMOREN E VET VDES!!!!

KURSE ANGELI,PUCI PUCI
SHOKU ME I MIR NE BOTE
NGELI DUKE PUTH LACUNEN
24 OR NON STOP

MOJ LACUNA MOJ LACUNA
CA DO KTU NE ELBASAN??
IK I XHIRO NGA TIRONA
SE ERGYSI TE KA XHAN..

EH FORUMI JONE I DASHUR
DITE PER DITE CIFTE KRIJON
DIKUSH HYN E DIKUDH DEL
CA I NDAN,CA I BASHKON.

EDHE UN KSHU SI JUVE,
HYRA KOT PER ARGETIM
POR KETU TAKOVA VDEKJEN
LALIN,RRUSHIN,YLLIN TIM.

VDEKJA.....CUN I PAPAM
TE KENAQ NE TELEFON
PO KA BA KTU CA MUNGESA
SE TE RROKU PO PUNON

TANI RRADHEN E KA S.A.M
QE NE ANGLI JETON
PO E LUJTE,PO E CYTE,
AJO SHUM STA PERTON.


JA PRA ANTARE TE DASHUR
KY ESHTE FORUMI JONE
LE TE PLASI KUSH KA INAT
SE NE JEMI KAMPION!!!!!!!!hahahahaha sa e bukurrr
te puth
rrofsh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 12:32 pm

Darkangel shkruajti:
NJE POEZI PER KTE FORUM QE KA MARR SHUME PER SIPER

ore forum ore forum
qe na i bere njerzit e dashurum
pa ty kjo jet ishte pa dashuri
erdhe ti te gjith moren gjalleri
lum kush te krijoi sepse ja vlejti
dhe ai djal komplimentet i meritoi
dal nga dal ti po behesh gjeni
te gjith e kan mendjen tek ti
sepse shum njerez i ke sjell lumturi
bashk me te dhe dashuri.
ti shum po perparon
dhe ne shum na gezon.
admin dhe modd jan yje bote
e meriton nje dopje votke.
me antar shum te mir
dhe shum te zot
ty asnje her ste kan quajtur kot.
qe thoni dhe ju o njeerez
ky forum adoleshent
eshte nder me te miret ne kte vend.
nje urim per te gjthe qe jan te dashuruar
se ktu gjeten partnerin(en) e kerkuar.
me shume sdi te shtoj se kam hall se e teproj
tani pak nga pak po e mbyll jo per gje
po se jam cun yll Razz .
duhet te fusja pak veten se e meritoj
jo per gje po kam amore qe me mban vetem ne goj(flet shum per mua)
shijojeni kte jet sa jeni te ri
se aha po u plaket sja u var njeri.
po them fund un me kte poezi
dhe nje fjal te vetme per te gjith
""DASHURI""

o te vdes unsa bukur e ke ber piziin te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 12:40 pm

Ja ta bej dhe un x forum me pak shpresa po ja kaloj darkut Razz

Poezin e darku me vemendje lexova
2 lot nga syte i hodha
me preku pjesa kur tha
qe ne ket forum dashuri ka
gje qe me duket shume e vertet
po ndonjeher sja vlen
ky forum shume me plq
se te gjithe ja vlejn
njerzit jan ber moter e vlla
sic ka then dhe darku
edhe dashni ka
ndoshta nje dit gjith njerzit do behen cift
ne dasmat e tjerve do jen
edhe lek plot kan per te hedh
ky forum gjith lezet
ka sherre ndonjeher
po ska gje se prap mbaron
dhe te lumtur perfundojm
kalamajt jan te prap
tgjith i kena mashalla
1 fjal do them
du dhe ato qe urrej Razz
falje i kerkoj ke tkem sha
po e bona prap
shpull do haj Razz
kurr mos ndryshoni as1 nga ju
rrini nqefin tuj
po mbaroj se jam tu u lodh
apo sme dhem koka mo
1 fjale per te gjith
JU DU SH 1 NGA 1


:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 12:44 pm

sh bukur sam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 12:45 pm

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 3:46 pm

me keni lene pa fjale me keto poezite kushtuar forumit.

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 5:29 pm

S.A.M shkruajti:
Ja ta bej dhe un x forum me pak shpresa po ja kaloj darkut Razz

Poezin e darku me vemendje lexova
2 lot nga syte i hodha
me preku pjesa kur tha
qe ne ket forum dashuri ka
gje qe me duket shume e vertet
po ndonjeher sja vlen
ky forum shume me plq
se te gjithe ja vlejn
njerzit jan ber moter e vlla
sic ka then dhe darku
edhe dashni ka
ndoshta nje dit gjith njerzit do behen cift
ne dasmat e tjerve do jen
edhe lek plot kan per te hedh
ky forum gjith lezet
ka sherre ndonjeher
po ska gje se prap mbaron
dhe te lumtur perfundojm
kalamajt jan te prap
tgjith i kena mashalla
1 fjal do them
du dhe ato qe urrej Razz
falje i kerkoj ke tkem sha
po e bona prap
shpull do haj Razz
kurr mos ndryshoni as1 nga ju
rrini nqefin tuj
po mbaroj se jam tu u lodh
apo sme dhem koka mo
1 fjale per te gjith
JU DU SH 1 NGA 1


:D:D
ca te gjith te gjith??????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:06 pm

LaLuC-I shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Ja ta bej dhe un x forum me pak shpresa po ja kaloj darkut Razz

Poezin e darku me vemendje lexova
2 lot nga syte i hodha
me preku pjesa kur tha
qe ne ket forum dashuri ka
gje qe me duket shume e vertet
po ndonjeher sja vlen
ky forum shume me plq
se te gjithe ja vlejn
njerzit jan ber moter e vlla
sic ka then dhe darku
edhe dashni ka
ndoshta nje dit gjith njerzit do behen cift
ne dasmat e tjerve do jen
edhe lek plot kan per te hedh
ky forum gjith lezet
ka sherre ndonjeher
po ska gje se prap mbaron
dhe te lumtur perfundojm
kalamajt jan te prap
tgjith i kena mashalla
1 fjal do them
du dhe ato qe urrej Razz
falje i kerkoj ke tkem sha
po e bona prap
shpull do haj Razz
kurr mos ndryshoni as1 nga ju
rrini nqefin tuj
po mbaroj se jam tu u lodh
apo sme dhem koka mo
1 fjale per te gjith
JU DU SH 1 NGA 1


:D:D
ca te gjith te gjith??????????????????????


Po dhe me ato qe jam zi Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:08 pm

Bona & Slash

Kur kam njof Bonen jam bo me nam
Pupu ca gruje me lla
Mka msu si pedofile me u ba
Edhe cunat pervers me i pa

Mka msu shum budalliqe
Po mka msu dhe ka*lliqe
Madafaka llafe papam
Ama Bona e ka kriju me lla

Ja ktu ne forum takoj i viktim
Quhet Slash me 2 bri
Si un esh dhe ai
Viktim i pedofilise

Pertoj me bo me tgjat e bj nsr :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:08 pm

ku e ek vjedh mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:10 pm

Ca kam vjedh me
Ik me kuc kuc
hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:11 pm

kuku ca kam lexu
sam paska mesu me shkru
ene pizi me perpunu
po nuk e di se ka me perdhunu
ene slashin ne treshe ka me ftu

e pranoj se jam preverse
ene pedofile jam bo
prej kur slashiin e kam pa
ne durres rruges tuj ra

ti mo sem sa paske msu
pizin e bukur e paske shkru
zemren me ket pizi ma ke perdhunu
hec cik me mu
deri ke mullari kemi me shku
ca llafe me i ndrru

slash ti mos mu merzit
se tkam shpirt
veq ty te du
qafsha thmit ka me te martu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:13 pm

Bona

Ik mi bon shko shit me vonesen
se po vje xhaja me ble hurma
un me shkrujt kom msu
qe kur kom le mi gru


un di me recitu
di me lezbike me u mor shum
edhe ate atere
e kom bo me vra veten

mir bo qe e prano
qe je pedofile moj
mamit do ti kalxoj
ne burg do perfundosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:13 pm

Shpirti-pist shkruajti:
kuku ca kam lexu
sam paska mesu me shkru
ene pizi me perpunu
po nuk e di se ka me perdhunu
ene slashin ne treshe ka me ftu

e pranoj se jam preverse
ene pedofile jam bo
prej kur slashiin e kam pa
ne durres rruges tuj ra

ti mo sem sa paske msu
pizin e bukur e paske shkru
zemren me ket pizi ma ke perdhunu
hec cik me mu
deri ke mullari kemi me shku
ca llafe me i ndrru

slash ti mos mu merzit
se tkam shpirt
veq ty te du
qafsha thmit ka me te martu

hahahahaha sa kam qesh.po prandaj je legjende ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:16 pm

sam ca je ka thu
ate e ke perfundu
nvorreza ajo ka shku
i cop ven per vete ka zaptu

ate mos ma kujto mu
se vallain filloj me u smu
me vje me vjell kur e kujtoj
yndyren ne flok ku ja imagjinoj

sam ti mu sguzon mem akuzu
se ne burg vje dhe ti me mu
se vet ti me slash ktu mkeni qu
pedofile une me purfundu
po hajt se po e la me kaq mi gru
se vallai ma shum po pertoj me shkru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 10:38 pm

gysi gysi cun i mir
eshte pake i veshtir
e kam kusho qe bertet
se kur nxehet uleret

prap se pra o cun i qet
e me mu bo muhabet
se kur behet fjal per kismet
ai o cun alamet

per angelin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 9 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: