Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcap17%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcap29%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcap31%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcap23%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shko poshtė 
+18
Shpirti-pist
LaLuC-I
saturno
Child In Time
maria gracia
fefe_
doni
Blue Paradise
Darkangel
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Mrs.perfect
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
angel boy
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 1:29 am

per elden kjo

Ah moj elda moj eldina,
sa e zonja qenke per mina,
s'ta kaloka asnjeri,
prandaj nuk te mbajm meri!

Je kaq vajze lozonjare,
dhe mua ma hoqe trunin fare,
mundohem te ta kaloje ky,
po s'ia dilkam dot me per kta dy sy

Lum si ne qe te kemi ty,
do e bejm jeten dor me nji,
hajde kendojme edhe nje keng,
se ti shkula ato dhemb

Tani te puth nje here fort,
e mos hip me shkall aq nolt,
hajde lujm atje ke parku,
se kemi ngrene sa na ka zene barku

Mirupafshim tani nga mu,
se u lodha tu rimu,
te kam xhan e te kam moter,
prandaj hajde hopa moj e vogel:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 1:33 am

Thnx!Tashi sishte ndonje gje kushedi se ca,me ca vende pa lidhje,me ca te tjera skupt,me ca sisha dakort Razz etj etj!Jam icik kerkuse une kshu qe... mblidh mendjen kur mos jesh i lodhem e bej nje tbukur Razz flm gjth ee? Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 1:35 am

Mars shkruajti:
Thnx!Tashi sishte ndonje gje kushedi se ca,me ca vende pa lidhje,me ca te tjera skupt,me ca sisha dakort Razz etj etj!Jam icik kerkuse une kshu qe... mblidh mendjen kur mos jesh i lodhem e bej nje tbukur Razz flm gjth ee? Puthje

hhahahha kjo ishte vec per nxefje...e di vet une Wink Wink Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 1:48 am

Mars shkruajti:
Thnx!Tashi sishte ndonje gje kushedi se ca,me ca vende pa lidhje,me ca te tjera skupt,me ca sisha dakort Razz etj etj!Jam icik kerkuse une kshu qe... mblidh mendjen kur mos jesh i lodhem e bej nje tbukur Razz flm gjth ee? Puthje

joo e ke gabim,ishte shum e bukur dhe gazmore. Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 1:51 am

per elden prap...meqe nuk te plq ajo e para

Vec nje yll ka Elbasani
e te mire sikur elda xhani
bukuroshe me sy te kaltra
nje hyjneshe nga ato te rrallat.

Shakaxheshe e zemer arte
me je ti me sy te zjarrte
shpirtin e madh sa nje Shqiperi
ku ka vend per cdo njeri.

Si ty te ishte gjithe njerezia
s'do kish halle dashuria
je e embel si sheqer
lum e lum kush te merr

te kam yll e te kam shpirt..je nje yll e je nje drit..pucccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 1:53 am

kjo puc nuk rimonte tongue eee sh e bukur ergyyy sh sh flm per mundimin iher se edhe e para me pelq po po beja shaka!gjths sh e bukur ishte kjo :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 1:59 am

Mars shkruajti:
kjo puc nuk rimonte tongue eee sh e bukur ergyyy sh sh flm per mundimin iher se edhe e para me pelq po po beja shaka!gjths sh e bukur ishte kjo :D Puthje

ishte posacerisht per ty..
me syt e bukura hihiih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 2:33 am

kjo eshte per gocat e forumit

Forumi ka goca
Shum te bukura
,tamam si bretkoca
Me kimet ne ato i kemi
Cdo fjal te bukur ua themi

Nder to disa do vecoja
Me fjal te bukura do i perkufizoja
enxhi elda mel e xheni
kte qe them une se lun as veni...

tani ndoshta seshte shum e bukur..por mos harroni une nuk jam poet profesionist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 2:43 am

kjo per melisen..e fundit per sot


shef molla dardhen e piqet fiku
Vjen mel dhe na i con mendjen te ai miku
Ca te kena bo mi goc
qe na grricesh porsi moc
Gjo e mir paske qen
te thashe qe nuk te maja men
hihihihi.. Razz Razz te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 3:28 pm

me kane bere edhe mua nje krijim ne forum para ca muajsh por nuk kam te drejte ta vendos ketu se kam dhene fjalen.

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 3:52 pm

shef,po ku je o djal me emer,
ke tre muaj pa kap nje femer
un te dija djal me karakter!
kurse ti na paske dalur berber ..

kti forumi ti i jep hije
Goca tbukura ka,tamam si gurabije
Cuna trima, sypatrembur
Moderatore duarshtrember.

kjo eshte per shefin dhe per stafin ne pergjithesi hahaahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 3:55 pm

Lale, po na bej ndonje me levdata, jo gjera kshu. Rrofsh plako.

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 3:58 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Lale, po na bej ndonje me levdata, jo gjera kshu. Rrofsh plako.
hahahha ska le levdata..se eshte keq puna pastaj...
se dun te gjithe ti lavderoj hahhahaha... Razz Razz Razz
jan thjesht gazmore...pa asgje te keqe..me shum per te qeshur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 3:59 pm

angel boy shkruajti:
shef,po ku je o djal me emer,
ke tre muaj pa kap nje femer
un te dija djal me karakter!
kurse ti na paske dalur berber ..

kti forumi ti i jep hije
Goca tbukura ka,tamam si gurabije
Cuna trima, sypatrembur
Moderatore duarshtrember.

kjo eshte per shefin dhe per stafin ne pergjithesi hahaahha

:gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:01 pm

ja dhe nje tjeter per shefin...me levdata kjo meqe ashtu e donte hahahha


E mer shef mer shejtan
i hap vetes shume nam
si punetor e shakaxhi
kerkon cupa per shtepi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:03 pm

hahahahahaha sa te bukura mo gys Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:10 pm

te kuptoj, te kuptoj e angel boy, ja se kam edhe une nje per ty

o angel boy antar i vjeter
ne fillim me je dukur rob tjeter
me dukej sikur hyje vetem per te gjujt
por me vone e kuptova qe nuk ishe i lujt
ndonjehere me forumin je zene
komercial emrin ja ke vene
por shpirti nga ai nuk te shiqtet
se shoqnia me antaret te ngjitet
marsin, lacunen etj. shume i lavderon
Nuk e di mendja ku te shkon?!
antarin siper fare e ke myt
duke repliku fyt me fyt
asnjehere nuk te kam taku
nuk e di nese je serioz apo dru
per ty fjale te mira kam degjuar
dhe opinionin e keq ma kane sheruar
gjithe te mirat te uroj
ky vit i ri le te te gezoje


E bera edhe une nje poezi cheers

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:14 pm

ahahahhaha ca poeziee, poet i mir shefi Laughing
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:18 pm

Prap do flas pėr ty o shef
qe cdo gje e ben te beft
do them shumė e do bėj vargje
s'ke ku shkon, me mirė hajde

Je i mire si ėmbėlsirė
flet shumė ėmbėl e s'ka me mirė
ca gjėra padashje me mua i ke ndare
tani thurr vargje qe skane te share


Po flisnim njė ditė ne forum pėr dashurinė
qe e ka terbuar te gjithė rinine
dhe normale, kjo disi ty te ka prekur
dhe shumė here te ka mekur

Duke folur, qeshur e bėrė gallate
me eksperiancat tona gri sallate
tė gjitha me rradhė duke i treguar
i hajrit qoftie i rradhes duke i uruar

po do ve ne dukje atė qe ajo thoshte
se gocat janė te pabese ditet e sotme
unė si gjithnjė kėtė duke e mohuar
ēdo ēun te pyesesh, kurrė se ka dėgjuar....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:19 pm

ueeeeeee sa bukur poezit.
komplimenta te dy nqef

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:21 pm

angel boy shkruajti:
Prap do flas pėr ty o shef
qe cdo gje e ben te beft
do them shumė e do bėj vargje
s'ke ku shkon, me mirė hajde

Je i mire si ėmbėlsirė
flet shumė ėmbėl e s'ka me mirė
ca gjėra padashje me mua i ke ndare
tani thurr vargje qe skane te share


Po flisnim njė ditė ne forum pėr dashurinė
qe e ka terbuar te gjithė rinine
dhe normale, kjo disi ty te ka prekur
dhe shumė here te ka mekur

Duke folur, qeshur e bėrė gallate
me eksperiancat tona gri sallate
tė gjitha me rradhė duke i treguar
i hajrit qoftie i rradhes duke i uruar

po do ve ne dukje atė qe ajo thoshte
se gocat janė te pabese ditet e sotme
unė si gjithnjė kėtė duke e mohuar
ēdo ēun te pyesesh, kurrė se ka dėgjuar....

sa te verteta qe jane kto qe ke shkruar ee Laughing
embelsire ?? hahaha ca embelsire : bakllava apo nai gje tjeter ?? Laughing
hahaaha o gys boll amon se mke shkri me kto poezi haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:31 pm

Lacuna_coil moderatorja e pare
ne nje rock party postin e ka marre
sikur pc te mos i ishte prish
moderatore ende do ish
e kam njohur ne nje dite dhjetori
kur te klasa ime nuk e di se cfare e solli
ne nje bange me mua u ul
dhe duke folur per grupin Him u shkul
me pas ne nje forum antarsohet
dhe nga nje cun msn i kerkohet
ai cuni isha une
dhe msn-ne e dorezon pa dhune
jo si ca qe bejne si interesante
ne ditet e para flisnim deri ne mesante
dhe tere kohes benim gallat
kujt ja merrte mendja se do beheshim kaq miq te mire
te kam shume xhan moj qelbesire

_________________
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:39 pm

hahaahahahahahahaa, uaaa eri me lot kam qesh.
vetem se me acaron najher,se kshu te du shuum re dreq.
shuuum flm,e ke qar me lot,sinqerisht. Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:51 pm

Njeres ketu ti shkruaj une dua
qe t'me doje prap shumė mua
emėr kėtė here sdo jap as unė
se dua te jetė sekret nė forum

Ėshtė e mirė pėr mrekulli, lulebor
femer si ajo, jo jo s'tė vjen ne dor
me shumė sekrete nuk do i nxjerrim
se skam dėshirė ti'a prish shumė qejfin

Shetit andej nga Shqipėria e mesme
ka ca vende t'bukura qe shkon sa here
juve tjerėt kėshtu vendesh s'keni
po tė kerkoni, as ne Evrope sdo gjeni

Vrisni mendjen juve sa te doni
kurrė as edhe nuk do e imagjinoni
cila eshte kjo vajze do thoni??
eshte xheni xheni po se ditet hajdeni dhe e mesoni.....


Edituar pėr herė tė fundit nga angel boy nė Mon Jan 05, 2009 4:54 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 4:52 pm

haahhhahahaahahahahahaahah angel boy,mjaaaft hahahahaahaha sa kam qesh.
i poshter Razz
shum flm

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: