Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcap17%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcap29%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcap31%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcap23%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
hot_spicy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
Darkangel
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
angel boy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child In Time
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
Blue Paradise
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
rapper_girl
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
Mars
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shko poshtė 
+18
Shpirti-pist
LaLuC-I
saturno
Child In Time
maria gracia
fefe_
doni
Blue Paradise
Darkangel
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Mrs.perfect
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
angel boy
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 8:38 pm

ahahahahahahahaaha moj qamileeeeeeeeeeeeee

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 9:06 pm

x Lacun,,,

Ket rob mo s`po e njof
Ka ndryshu qamet xnot
1 koh me par gru e kish
Po dashnia iku n`kish

Ditn q un qesh n`Shqipri
Pat dal me bredh ne Kin
Edhe fajin mu ma vu
Q se kom taku

Moj Lacun kur ta lexosh
Mos thuaj KJO CPO THOT
Vrite trunin mir e mir
Do ta gjesh cpo vret tim shpirt

Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 9:08 pm

S.A.M shkruajti:
x Lacun,,,

Ket rob mo s`po e njof
Ka ndryshu qamet xnot
1 koh me par gru e kish
Po dashnia iku n`kish

Ditn q un qesh n`Shqipri
Pat dal me bredh ne Kin
Edhe fajin mu ma vu
Q se kom taku

Moj Lacun kur ta lexosh
Mos thuaj KJO CPO THOT
Vrite trunin mir e mir
Do ta gjesh cpo vret tim shpirt

Razz:P

se kapa po prap nqef

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 10:19 pm

x juxhen

i dit kur po lija punen
pash ne rrug lacunen
nga mrapa po i ikte i qen
i tha sa e mir je mi xhen
ajo menjeher u gezu
tha te gjith vdiskan per mu
(ps:nga shoku i klases qe spo e gjen dot kush esht)
:gaga: :gaga:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 10:21 pm

S.A.M shkruajti:
x Lacun,,,

Ket rob mo s`po e njof
Ka ndryshu qamet xnot
1 koh me par gru e kish
Po dashnia iku n`kish

Ditn q un qesh n`Shqipri
Pat dal me bredh ne Kin
Edhe fajin mu ma vu
Q se kom taku

Moj Lacun kur ta lexosh
Mos thuaj KJO CPO THOT
Vrite trunin mir e mir
Do ta gjesh cpo vret tim shpirt

Razz:P


shkurt mhb ti mdo mu une tdu ty made in burr e gru Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1Wed Jul 08, 2009 10:25 pm

H_boy354 shkruajti:
x juxhen

i dit kur po lija punen
pash ne rrug lacunen
nga mrapa po i ikte i qen
i tha sa e mir je mi xhen
ajo menjeher u gezu
tha te gjith vdiskan per mu
(ps:nga shoku i klases qe spo e gjen dot kush esht)
:gaga: :gaga:

oltiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,se ai mdo mu Razz Razz Razz Razz
haahahahhaaa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 12 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: