Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcap17%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcap29%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcap31%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcap23%poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_lcappoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_voting_barpoezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 poezi kushtuar antareve te forumit

Shko poshtė 
+18
Shpirti-pist
LaLuC-I
saturno
Child In Time
maria gracia
fefe_
doni
Blue Paradise
Darkangel
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Mrs.perfect
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
angel boy
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 7:25 pm

rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Denada


Je goc 1sh
Rob plot me shpirt
Si ty nuk ka
se nona sba ma

Lum kush do tket
Gjynaf kush turre
Ti mos e vrit trunin
Se mu me ke


Me plq kur goja jote mjalt leshon
Se je si un kur pi leng
Se un shaj e ti shaj
Jemi grup i papam

Kurr mos ndryshofsh
Se kshu shum te shkon
Mgjth si du rrepistet
Ty sdu kurr te te largoj


:D

wooooooooooow sa e buuuuuuukuuuuuuuuuuuuuuur
rroooooooooooooofsh zemer, shuuum shuum flm
aaaaaaaa Puthje Puthje Puthje Puthje:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 7:27 pm

S.A.M shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Denada


Je goc 1sh
Rob plot me shpirt
Si ty nuk ka
se nona sba ma

Lum kush do tket
Gjynaf kush turre
Ti mos e vrit trunin
Se mu me ke


Me plq kur goja jote mjalt leshon
Se je si un kur pi leng
Se un shaj e ti shaj
Jemi grup i papam

Kurr mos ndryshofsh
Se kshu shum te shkon
Mgjth si du rrepistet
Ty sdu kurr te te largoj


:D

wooooooooooow sa e buuuuuuukuuuuuuuuuuuuuuur
rroooooooooooooofsh zemer, shuuum shuum flm
aaaaaaaa Puthje Puthje Puthje Puthje:D

je shuuum e mir :D:D
tdu shuum Puthje Puthje
mfiksove fare me kte poezine sinqerisht Embarassed
sa e buukuuur oo zooot :D:D
Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 10:44 pm

hot spicy shkruajti:
VDEKJES......
MOS VDEKSH KURR LAL te puth

poezi ishte kjo? Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 10:52 pm

esht stili hotot,nuk e di ti gysi. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 10:55 pm

Eshte mistrece vogelushe,
cdo pergjigje e ka si mesuese,
eshte e mire,,eshte si sheqer
kjo e tille ka per t'mbet perher

Eshte e mencur e shume bujare,
i pelqen sa s'ka miqesia,
asnjehere s'ka me qen genjeshtare,
mbahet fort ke shoqeria!

per xhenin kjo..puccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 10:59 pm

Smile Smile Smile Smile Puthje shuum thnx.
si nuk lodhesh???

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:02 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Smile Smile Smile Smile Puthje shuum thnx.
si nuk lodhesh???


une ,,,per njerezit qe me plq..nuk lodhem asnjeher..
ja dhe nje tjeter pak e vogl kjo..por ka lidhje me ca fjal qe te thash ne dreke me pm ..hiihihiiiii

E ke shpirtin si flori
lum kush do te marr ne shtepi
Ty xhenushe lepurushe
je e embel si bebushe. Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:04 pm

iiiiiii po mu sme ka kushti njeri poezi eeee Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:04 pm

Blue Paradise shkruajti:
iiiiiii po mu sme ka kushti njeri poezi eeee Sad

ty ta kam bere te paren mi dreq..ik e shife...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:08 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Smile Smile Smile Smile Puthje shuum thnx.
si nuk lodhesh???


une ,,,per njerezit qe me plq..nuk lodhem asnjeher..
ja dhe nje tjeter pak e vogl kjo..por ka lidhje me ca fjal qe te thash ne dreke me pm ..hiihihiiiii

E ke shpirtin si flori
lum kush do te marr ne shtepi
Ty xhenushe lepurushe
je e embel si bebushe. Puthje

hahahaah ore dreq,akoma me kte mhb ti???? Razz Razz
shuum thnx. te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:08 pm

sa tbukuuuraaaaa
bera dhe un 1 per xhenin :D
sjam sh poete e mir ,, ishalla tpelqen Embarassed

o lacuna o zemermir
ti vec di te sillesh mir
je rob zoti, pa shaka
per asgje mendjen mos e vra
zemra jote eshte flori
lum ai qe ta ka rremby
me zile gjithmon te kujtoj
e kurre ste harroj
mendjen tek ty e kam
se un ty shum xhan te kam
me mungon shume
sa sdi cte them

ne zemren time
nje vend ti e ke
se vertet ja vle
se te dua shum
ndaj un te puth shuum

boooh ishalla tpelqen
sjam mir ne poezi Embarassed

Puthje te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:09 pm

uuueeeeeeeeee per koken time e ke qar me lot.te betohem qe shuuum bukur e ke ber.
ja e zbukuam dhe nje poete tjeter Razz
shum flm dendiii. Puthje Puthje Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:10 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uuueeeeeeeeee per koken time e ke qar me lot.te betohem qe shuuum bukur e ke ber.
ja e zbukuam dhe nje poete tjeter Razz
shum flm dendiii. Puthje Puthje Puthje

qyqa me verte tpelqen mii :D:D
hihi sa mir
ska gje zemer se per ty ja vle Wink:D
tputh shuuuuuuum Puthje Puthje te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:14 pm

angel boy shkruajti:
une po e filloj me olten

Osht njona cik kopjace
Po i falet se so pertace
ti merr fjalet e ti ndreq
asnjeri sja merr per keq

ka qejf tket shum shoqni
si metet hatri me asnjeri
rri me ato qe e kan mterezi
ka fillu ene me ra ndashni
ene pse osht e squt si njeri
kam fryk se mos bo penallti

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz te pelqeu moj?

hihihihiihihihhii sa te bukur e paske ber re ,shuuum thnx,
isha dhe e para pale Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:32 pm

prap per xhenin


Ti o xhen je engjell i vertete
me kto vargje qe kam thur
jam bo me diabet
je me e embel se sheqeri
me e bukur se vete ylberi
kush ka fatin te te kete ne krah
djal me te lumtur ne bote nuk ka.. Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:33 pm

angel boy shkruajti:
prap per xhenin


Ti o xhen je engjell i vertete
me kto vargje qe kam thur
jam bo me diabet
je me e embel se sheqeri
me e bukur se vete ylberi
kush ka fatin te te kete ne krah
djal me te lumtur ne bote nuk ka.. Puthjeuuuaaaa o angel.spo pushon ky.
hahahaha shuuum flm.po ku igjen gjith kto llafe tbukra? te puth te puth te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
prap per xhenin


Ti o xhen je engjell i vertete
me kto vargje qe kam thur
jam bo me diabet
je me e embel se sheqeri
me e bukur se vete ylberi
kush ka fatin te te kete ne krah
djal me te lumtur ne bote nuk ka.. Puthjeuuuaaaa o angel.spo pushon ky.
hahahaha shuuum flm.po ku igjen gjith kto llafe tbukra? te puth te puth te puth

me dalin vet//ku di une...ska shpjegim hihiihiih te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:36 pm

ka ka shpjegim. je apo sje poet i vogel?/ ky esht shpjegimi te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:38 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ka ka shpjegim. je apo sje poet i vogel?/ ky esht shpjegimi te puth

hiihii ndoshta dhe jam Razz shumm thnx..te kam shum xhan.. te puth
me duket se zbulova tek vetja nje dicka te re qe eshte poezia Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 11:41 pm

per blue paradise :D

olta olta bukuroshe
ti me ato flok trurin ma hoqe Razz
je gallat sa me ska
dhe sh** ne brek prej teje e kam ba (haha)

studion shume sa me ska
elbasanin telef e ke ba Razz

ca te them tjeter as vet spo di
po qe tkam yll kte e di :D
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:38 pm

angel boy shkruajti:


kush do tjeter poezi Razz Razz

he ma bej 1 mu ti i zgjuti dheut Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:41 pm

S.A.M shkruajti:
angel boy shkruajti:


kush do tjeter poezi Razz Razz

he ma bej 1 mu ti i zgjuti dheut Razz

me vone..kur te me vije frymezimi Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:42 pm

aha pa frymzim sbeke gje biri im Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:42 pm

tamam....qeke kot gyso
ti i vjedh mduket Razz :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:43 pm

Darkangel shkruajti:
aha pa frymzim sbeke gje biri im Razz

ehhh..ashtu eshte....sot nuk po me frymezoka asnjera mesa duket..
spaska poezi sot hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Sponsored content

poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: poezi kushtuar antareve te forumit   poezi kushtuar antareve te forumit - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
poezi kushtuar antareve te forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: