Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcap17%Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcap29%Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcap31%Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcap23%Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_lcapSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_voting_barSygjerimet tuaja - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sygjerimet tuaja

Shko poshtė 
+28
sweet_girl
don corleone
Iron Snake
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Rej
bituku85
*...BE YOURSELF...*
Slash
angel_wolf
Blue Paradise
play_boy
dead angel
odise
dj jero
free spirit
Venus
Mars
Darkangel
Child In Time
RioT
angel boy
fefe_
rapper_girl
The_Sentinel
Enny-Art
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:09 pm

Ti rikthehet posi Rapper Girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 28
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 10:12 pm

bituku85 shkruajti:
Ti rikthehet posi Rapper Girl
Jam me ty robo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 7:27 pm

http://adoleshentet.lovelyforum.net/adoleshenca-f8/cfare-do-te-thote-per-ju-adoloshenca-t642.htm?highlight=cfare#46362

stafi te mbylli kte temen ktu Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 5:44 pm

jane ca tema qe duhen mbyll dhe disa qe duhen bashkuar pasi jane hap 2 here e njejta teme pra tema qe jane te ngjashme me njera tjetren si psh : sa rendesi i kushtoni lukut dhe sa rendesi ka luku per ju ? kto te dyja te cilat ndodhen tek nenforumi adoleshenca
apo edhe tema ditari eshte 2 here, 1 here e hapur nga Soldier dhe 1 nga child in time
shifni kush eshte hapur ne fillim e bashkojeni pastaj me ate qe eshte hap ne fund, bashkojini si tema
mbyllni edhe temen un jetoj per.. pasi eshte 1 teme e ngjashme me te e hapur nga une : arsyeja ose personi per te cilin jetoni hmm ose beni cte doni me mir Wink
shpresoj tkem qene e qarte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 2:25 am

syngjenroj qe tema ku unronhet per dintlindje te behet thjesht "unroni per dintlindje"
(haha si kam shkrujt ktu Laughing )

p.s olta ti mund ta modifikosh titullin e temes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Jan 27, 2009 10:14 am

TE MOS HAPEN TEMA ME PERMBAJTJE TE NJEJTA Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Feb 07, 2009 11:57 pm

DUa vetem te uroj krijuesin e ketij forumi. i like it. lezecem shum. Go on ! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 12:54 am

Ledio e thene nga ty, qe je krijuesi i pare i nje forumi ne forumotion qe ishte shume i klikuar dhe teper aktiv, se shume nga forumet e tjera te hapura na forumotion ti e di sh mire se si jane, vlen dyfish urimi. Shume shume faleminderit!

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 3:48 am

Do ju lutesha shum te shtonit edhe nje nga kto te smilet Smile

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 MsgPlus_Img0700 Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Kgo_008

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 4:23 am

ah dhe i gje, pse si jepni ngjyra forumit, se si mduket kshu kafe dhe tzeze, esht per adoleshentet apo jo

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 3:28 pm

shume gjera kur thuhen ne kete forum, i vihet nga prapa fjala, eshte per adoleshente apo jo?
bile edhe kur ofendohet perdoret po kjo shprehje, ne fundt te fundit ky eshte nje forum, dhe ju lutem lereni justifikimin adoleshente.
Kjo ishte ne pergjithesi dhe nuk kishte lidhje me postimin e mesiperm.

Per child in time:
E kam menduar idene e nderrimit te ngjyrave ne forum, dhe kam bere disa prova me kombinime te tjera ne administrim dhe nuk kam gjetur dicka te bukur dhe te pershtatshme, por edhe une kam deshire ti nderroj ngjyrat. Kete ide e kam qe prej gati tre javesh, por akoma nuk kam dicka ne koke se cfare mund te bej, ndaj edhe per ca kohe do jemi keshtu, por nderrimi i pamjes eshte ne plan.

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 3:32 pm

edhe postimi im futet te pergjithsia kshuqe...po vendoset justifikimi 'forum adoleshentesh' sepse esht i till dhe per adoleshentet jeta duhet te jet ngjyra-ngjyra, me duket pak si e ndrydhur qe te kufizohemi vetem me kto te erretat, mendoj se per rastin tim ishte me vend ai 'justifikim'
anyway thnx per pergjigjen sunny

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 4:53 pm

hapeni prap ate temen si e mbyllet simestrin se un nuk kam qen en shkoll dhe si kam marr akoma notat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Feb 09, 2009 5:31 pm

fefe_ shkruajti:
hapeni prap ate temen si e mbyllet simestrin se un nuk kam qen en shkoll dhe si kam marr akoma notat

Kjo eshte kerese , jo sugjerim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorSygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 11:57 am

Mendoj se asnje nga stafi sduhet te rri i fshehur. Nese une kam nje problem te madh dhe me duhet te kontaktoj direkt me nje nga stafi me MP dhe nuk shoh nje anetar stafi online kush do ma zgjidhi? Klb (kaloni bukur dmth Smile )

p.s. se kam x asnje ne vecanti . Mos me keqkuptoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 1:27 pm

Asnje nga stafi nuk rri i fshehur ne forum, i kane mare te qarta udhezimet!

_________________
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 2:33 pm

MeTallicA shkruajti:
Mendoj se asnje nga stafi sduhet te rri i fshehur. Nese une kam nje problem te madh dhe me duhet te kontaktoj direkt me nje nga stafi me MP dhe nuk shoh nje anetar stafi online kush do ma zgjidhi? Klb (kaloni bukur dmth Smile )

p.s. se kam x asnje ne vecanti . Mos me keqkuptoni

haha kjo ishte nje nga arsyet qe ndrerrova status te rocku un kur u bera mod :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Feb 14, 2009 4:54 pm

MeTallicA shkruajti:
Mendoj se asnje nga stafi sduhet te rri i fshehur. Nese une kam nje problem te madh dhe me duhet te kontaktoj direkt me nje nga stafi me MP dhe nuk shoh nje anetar stafi online kush do ma zgjidhi? Klb (kaloni bukur dmth Smile )

p.s. se kam x asnje ne vecanti . Mos me keqkuptoni

Ashtu sic thote Eri eshte!Srrime te fshehur ndonjehere!Nese e kishe per sot me mengjes sisha fare online,jo qe isha e fshehur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 6:27 pm

po kete oren duhet ta ndryshoj une ???apo forumi???se mua me ka mbet nje ore mbrapa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Mar 31, 2009 6:38 pm

un e nderrova vet te profili

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Apr 03, 2009 7:38 pm

sygjeroj qe te behet nje renditje te antarve sipas pikve,kshu kuptojm kush eshte me mir :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Apr 03, 2009 7:41 pm

jam ne nje mendim me vdekjen :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Apr 03, 2009 7:42 pm

he mer njerez nuk shkojn kto dy ikona :D un sygjeroj qe ti martojm Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 11:15 pm

Sygjeroj qe Lacuna Coil t`behet moderatore

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Apr 10, 2009 11:16 pm

Child In Time shkruajti:
Sygjeroj qe Lacuna Coil t`behet moderatore

hahha me verte o arl?
po cne? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Sygjerimet tuaja   Sygjerimet tuaja - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.-
Kėrce tek: