Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcap17%kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcap29%kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcap31%kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcap23%kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur dilni sa veta mund te beheni?

Shko poshtė 
+38
Green K
SiNdI
H_boy354
Nightmare
anisa
hot_spicy
Lacuna_Coil
*...BE YOURSELF...*
gjenta
Slash
elbasanlli-puro
Rej
toni'world
3bla
bituku85
angel_wolf
saturno
total overdose1
ceku
dead angel
Blue Paradise
Child In Time
odise
dj jero
metallica_death
Mars
rapper_girl
Burzgoroth
vdekja_eshte_mundesia
wooow
the doctor 2000
Venus
bad boy
fefe_
play_boy
Endi
Darkangel
don corleone
42 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
teenager of the sea
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 30
Vendndodhja : Durres
Hobi : sigurisht flirt me vajzat
Koha e lire : ve ne praktike hobin
Piket : 30
Data e regjistrimit : 03/04/2010

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 04, 2010 11:03 am

2-3 zakonisht, 4 max.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jun 24, 2010 9:48 pm

tani vetem 3, une anisa dhe h_boy 85528485
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jun 24, 2010 10:03 pm

4 ose 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 11:49 am

2 un dhe dashnorja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 2:16 pm

5 ose 3 Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur dilni sa veta mund te beheni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» sa veta keni ne msn?
» pse rrini ne net dhe nuk dilni??????
» nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?
» nuk mund te rri pa..
» mund te me ndihmoni???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: