Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcap17%pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcap29%pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcap31%pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcap23%pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
hot_spicy
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
Darkangel
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
angel boy
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
Child In Time
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
rapper_girl
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
Mars
pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_lcappse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_voting_barpse rrini ne net dhe nuk dilni?????? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse rrini ne net dhe nuk dilni??????

Shko poshtė 
+35
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
anisa
NIKI
Slash
Child Of Darkness
Darkangel
LaLuC-I
lovelygirl
doni
Blue Paradise
123bla returns
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
rapper_girl
dead angel
play_boy
Realkatil
odise
don corleone
SupergirL
free spirit
Venus
Endi
Mars
3rrorr
dj jero
Child In Time
Soldier Of Fortune
RioT
fefe_
alex_anto
angel boy
smart devil
39 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 12:51 pm

una skam me cin te dal
ppppppppfffffffffffffffff kot No confused confused confused confused confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 12:54 pm

smart devil shkruajti:
una skam me cin te dal
ppppppppfffffffffffffffff kot No confused confused confused confused confused

lali dalim bashke hahha Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 12:57 pm

hahahahah Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 1:09 pm

nuk do te thote se nese rri ne net , nuk dal me shoqet, nje pjese te dites e kaloj ne net dhe nje pjese duke dalur apo me gjera te tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 1:11 pm

ppppppfffffff me pelq me shum te rrij ne net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 8:13 pm

u ktheva ne shtepi se kisha qe ne mengjes qe skisha ardhe vetme per te punuar ne pc !

rri ne net kur jam ne shtepi per te shty kohen dhe per pune te ndryshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 11:33 pm

se sdu me dal me ate qe jan ktu tani,,pastaj skam cbej jasht tani per tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 11:55 pm

smart devil shkruajti:
una skam me cin te dal
ppppppppfffffffffffffffff kot No confused confused confused confused confused

i thashe megit sot, pse nuk e merr klean me vete?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 12:02 am

pse 24 ore rrugve do rri qe thu pse nuk dilni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 10:52 am

ahaahhah sa do thoja, e kusha tha qe nuk dalim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:25 pm

se sdua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3rrorr
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 181
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:25 pm

neti me jep kenaqsi qe jasht si marr dot :q
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:26 pm

Tani per momentin skam dale se eshte dreke,pastaj jashte isha deri qepare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3rrorr
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 181
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:27 pm

mars thuj icik ku sihe shpar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:27 pm

sdu te dal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:28 pm

3rrorr shkruajti:
mars thuj icik ku sihe shpar?

Ne shume vende :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3rrorr
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 181
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:31 pm

ku ishe per her tfunit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:34 pm

3rrorr shkruajti:
ku ishe per her tfunit Razz

Kishte nje pune nje shoqje,Venus dmth ne nje net caffe dhe ika bashke me te Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 6:11 pm

Pse vetem keto dy mundesi jane? Tani edhe po te dua te dal, s'me lejne se eshte vape.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 6:31 pm

po sdilet tani!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 6:48 pm

una me shum dal se rri ne net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 6:55 pm

mu shyqyr qe me lejne dhe ne net lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 8:03 pm

un dola tani erdha prap ne shpi hyna ne net dhe do dal prap!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 8:05 pm

ppppffffffffffffffffffff nuk me dilet ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 9:51 pm

une dal gjithe diten naten rri ne net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Empty
MesazhTitulli: Re: pse rrini ne net dhe nuk dilni??????   pse rrini ne net dhe nuk dilni?????? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse rrini ne net dhe nuk dilni??????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» kur dilni sa veta mund te beheni?
» sa kohe keni qe rrini ne net?
» sa vone rrini ne darke jashte?
» deri ne cfare ore rrini zgjuar ne darke ??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: