Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcap17%kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcap29%kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcap31%kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcap23%kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
hot_spicy
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
Darkangel
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
angel boy
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
Child In Time
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
rapper_girl
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
Mars
kur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur dilni sa veta mund te beheni?

Shko poshtė 
+38
Green K
SiNdI
H_boy354
Nightmare
anisa
hot_spicy
Lacuna_Coil
*...BE YOURSELF...*
gjenta
Slash
elbasanlli-puro
Rej
toni'world
3bla
bituku85
angel_wolf
saturno
total overdose1
ceku
dead angel
Blue Paradise
Child In Time
odise
dj jero
metallica_death
Mars
rapper_girl
Burzgoroth
vdekja_eshte_mundesia
wooow
the doctor 2000
Venus
bad boy
fefe_
play_boy
Endi
Darkangel
don corleone
42 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 2:54 pm

8 Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 2:56 pm

4-5 me shume jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 5:52 pm

varet!!mund te behemi deri ne 8 vet...!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 5:53 pm

o endi gjithe lagjen mer me vete ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:02 pm

20 nese jam te lokali i 1 shokut tim
2 nese jam vend tjeter
4 nese iki te alsioni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:06 pm

o shoku perse nuk hapni nje ekip futbolli ju me lale dhe beni kampjonat fotbolli do ishte bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:07 pm

po ti pse nuk behesh politikan se je shum i zgjut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:09 pm

o fefe o njish hahaha i modh je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:12 pm

o lale per politikan kam per ta vazhdu shkollen e lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:13 pm

o play boy po ne mlidhemi si shoqeri e cun edhe dalim nuk marr lagjen me vete
o fefe je i madh!!!!!!! :D :D Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:28 pm

5 ose 6 e shumta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:29 pm

4 5 ose 6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 38
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:30 pm

ne darke jemi 10 po mund te behemi dhe 15 nese vine te gjithe cunat ne palzh kemi qene 23 coooooooooool fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:30 pm

hoho kur ishte acquario hap (me falni per reklamen Razz ) shkoja vetem atje nga ora 6 mbasdite dhe kur dilnim 12 vet puuuu (na njani ikte pa pagu)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 38
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:33 pm

ej dal dhe 2 kuptohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 31
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:37 pm

varet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 10:38 pm

jo shum Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 12:21 am

Venus shkruajti:
5 ose 6 e shumta.

Kjo eshte me e shpeshta se ka ndodh te dalim e me shume!Mgjt ne jemi 4 veta iher qe nuk ndahemi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 32
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 9:57 pm

une edhe vetja ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 32
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 10:00 pm

uh se harrova eshte edhe njeriu i padukshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 3:22 pm

mbushet i tere lokali aq shume shoqeri kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 3:29 pm

sot dola vetem me nje shoqe se te tjeret kishin mesim, hajt mo, njs prap mire kalova se e kam xhan ate dreqin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 5:38 pm

varet ......kur dalim ketej nga vollga me cunat e lagjes jo se dalim te gjith nji grup por ndahemi ne dy grupe gjithsej mund te behemi nja 15-16 veta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 6:02 pm

2 I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:40 pm

4ose 5
megjithse kur je shum behet me shum qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kur dilni sa veta mund te beheni? Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur dilni sa veta mund te beheni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» pse rrini ne net dhe nuk dilni??????
» sa veta keni ne msn?
» nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?
» nuk mund te rri pa..
» mund te me ndihmoni???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: