Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcap17%nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcap29%nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcap31%nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcap23%nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
hot_spicy
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
Darkangel
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
angel boy
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
Child In Time
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
Blue Paradise
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
rapper_girl
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
Mars
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_lcapnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_voting_barnqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?

Shko poshtė 
+10
hot_spicy
dj jero
enio
don corleone
Rej
rapper_girl
odise
Venus
RioT
andi mema
14 posters
AutoriMesazh
andi mema
Adoleshent
Adoleshent
andi mema


Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:11 pm

????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:16 pm

un do behem derrkuc qe fluturon dhe do kem gjithcka ne dor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:25 pm

apsolutisht joooo,,gjeja me idjote,,edhe nese je mbreti i botes nuk mund te thuash qe ke gjithshka!!

kjo qe do them esht e vertet
para shum kohesh ne greqin e lashte,,ishte nje mbret,,kur vendet ishin te ndara ne principata,,dhe ky mbreti i ksajt principate kishte pushtuar shum principata te tjera,,dhe mendonte se kishte cdo gje ne dore,,por ne ekte principate,,ishte nje plak i mencur,,te cilin e vlersonin te gjithe,,dhe thot mbreti nje dite,,ma therrisni nje her ate "aklisin"[se kshu e ksihte emrin],,e therrasin,,shkon aklisi ne mbreteri dhe mbreti fillon duke then se kam gjithcka ,,kam bote,,kam kshu,,jam ashtu e knej e anej,,edhe plaku rrin rrin e degjon edhe ne fund thot,,shiko madheri,,mos thuaj kam gjithshka,,edhe sikur boten te kesh ti nuk ke asgje,,se do vi nje dite qe do ti humbesh te gjitha,,mbreti i revoltuar urdheron qe aklisin ta fusin en burg,,pas nja 10 vitesh,,vjen nje mbret tjeter nag nje principat tjeter dhe e pushotn ket vendin,,dhe mbreti humbet gjithshka,,dhe kujton fjalet e aklisit,,mbretin e fusin ne burg,,e mbaj rob,,dhe pas disa ditesh do ta varnin,,dhe mbreti gjat kohes qe ishte ne burg,,thonte si nuk ta vura veshin o aklis,,e degjojn rojet dhe i thojn mbretit tjeter shiko se ky dicka thot,,e mer mbreti dhe e pyt ca thua mer burr?ky i thot,,,qedikur kur un isha mbret dikush nag mbreteria ime me thot dicka,,qe mos thuaj kurr qe kam gjithshka se do e humbesh,,dhe ja ku vjen ti,,me pushton mua dhe merr gjithshka qe kisha,,mbretit te ri i hyri frika,,dhe nuk e vari ate[mbretin qe kishte mar rob dmth] por e fali,kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 2:26 pm

hahauhauhauahua sa kam qesh o fla...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:28 am

Dikushi nuk do te thote gjithkushi. Per aq kohe sa jemi njerez, nuk mund te jemi asnjehere siper njeri tjetrit ne menyre absolute.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:59 am

jo jo nuk besoj se do kem gjithcka ne dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 1:47 pm

nqs behesh dikushi ne jet sdo te thot qe ke gjithcka ne dore No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 1:51 pm

asnjeher nuk ke gjithcka ne dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 2:08 pm

Ne dor do kesh ate qe je ber
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 31
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 2:35 pm

Do kem ato qe dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 2:41 pm

pervec pareve ske gje ne dore dhe keto te interesojne per te tjerat fuck
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enio
Adoleshent
Adoleshent
enio


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 4:17 pm

do te kem ate qe nuk e kam pasur kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 4:37 pm

nqs behesh dikush nuk do te thote qe te kesh ne dore gjithcka pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 5:06 pm

TE BEHEM DIKUSHI SDO TE THIOT TE KESH GJITHCKA...KA SHUM NJEREZ TE FAMSHEM QE SKAN DASHURI NE SHPIRT...GJEJA ME E RENDESISHME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 10:43 pm

normal qe jo!Ska lidhje e te qenit dikush me te paturin gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 1:02 am

po pata ato qe du e them , por si pata nuk e them !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 31
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 11:55 pm

asnjehere smund te kemi dicka ne dor sepse kur te vjen njera,rrezikon te te iki dhe tjetra dhe do shikosh gjera te reja te cilat do te te duken te pabesushme per tu arritur por jo te pamundura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 31
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 12:22 am

te behesh dikush ne jete eshte shume e thjeshte ,por te kesh gjithcka ne dore eshte e veshtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 31
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 6:30 pm

per mendimin tim,cdo gje mund te arrihet sa hap e mbyll syt,por e veshtire esht te dish ti mbash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 2:32 pm

absolutisht jo...ska te beje fare Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Empty
MesazhTitulli: Re: nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?   nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?
» A e keni ndier ndonjehere veten te vetmuar dhe te braktisur nga gjithcka?
» ca mendoni per njerezit death dhe a keni frike nga ata tipat
» Mendoni se ne kete jete do te arrini me te verteten ate qe keni enderruar qe femije?
» si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: