Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcap17%nuk mund te rri pa.. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcap29%nuk mund te rri pa.. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcap31%nuk mund te rri pa.. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcap23%nuk mund te rri pa.. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
hot_spicy
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
Darkangel
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
angel boy
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
Child In Time
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
Blue Paradise
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
rapper_girl
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
Mars
nuk mund te rri pa.. I_vote_lcapnuk mund te rri pa.. I_voting_barnuk mund te rri pa.. I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 nuk mund te rri pa..

Shko poshtė 
+5
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
don corleone
Lacuna_Coil
Child In Time
9 posters
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 5:08 am

un nsmund te rri pa: muziken, dashurine, miqesine, cigaren, internetin, alkolin, gjuuuum etj etj

kjo ishte sa per tkuptu temen tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 2:18 pm

dhe une nuk e konceptoj jeten pa muziken qe me pelqen ose me sakt do mdukej shummmm jete monotone dhe vl.
pa familjen time,pa njerezit qe dua psh pa shoqet apo motren, icik pa cel.nuk shtyhet dita dhe pa..hmm pa buk Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 3:50 pm

nuk rri dot pa ty Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 4:57 pm

Shocked Shocked po si ja ke ber gjat gjith ksaj kohe ti????????
paske vujt Laughing

lol, thnxx kisss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 4:58 pm

pa dhimbje ska lumturi :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 5:15 pm

ok mjaft tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 5:19 pm

ok is too late to apologise Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:13 pm

....buke,uje,gjume dhe pucin Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:35 pm

pucin Puthje gjum,uje,buk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun May 24, 2009 4:43 pm

shijuar te mirat e jetes :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun May 24, 2009 5:01 pm

nuk mund te rri pa leke ne telefon
dhe biseda me vdekjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sat May 30, 2009 8:59 pm

dashuri
ushqim
internet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:10 pm

nejt qoft dhe nje or ne dit ne internet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:12 pm

pa buke,pa cel,dhe pa miq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:13 pm

pa vdekjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:14 pm

deri ne fund te jetes,vdekjen do ta kesh afer :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:17 pm

pa nderru fimrat dhe ikonat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:17 pm

pa i sjaruar muhabetet me njerezit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:18 pm

hahahahahah edhe vdekja ja kshu si odeta Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:18 pm

pa i then melun gjith diten shejtanee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 12:30 pm

u zen cdo dit me greten :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 1:04 pm

cigare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 1:06 pm

nuk ri dot pa degjuar kenget e grupit RBD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

nuk mund te rri pa.. Empty
MesazhTitulli: Re: nuk mund te rri pa..   nuk mund te rri pa.. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nuk mund te rri pa..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» mund te me ndihmoni???
» Si mund te karakterizohen ata tipa qe,,,?
» SA HERE MUND TE DASHUROJE NJE ADOLOSHENT
» A mund te kem msn te antareve te forumit ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: