Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcap17%mund te me ndihmoni??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcap29%mund te me ndihmoni??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcap31%mund te me ndihmoni??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcap23%mund te me ndihmoni??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
hot_spicy
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
Darkangel
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
angel boy
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
Child In Time
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
rapper_girl
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
Mars
mund te me ndihmoni??? I_vote_lcapmund te me ndihmoni??? I_voting_barmund te me ndihmoni??? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 mund te me ndihmoni???

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:21 am

hej me beni nje nder
ata qe jane ne vit te trete a ka mundei te ndihmojne per nje gje te gjegrafia???
aty ne i ndanim zonat e mbrojtura ne disa forma...
cilat jane???sme kujtohen Embarassed Embarassed


ps:ju lutem atyre te stafit ta mbyllin temen neser..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:23 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
hej me beni nje nder
ata qe jane ne vit te trete a ka mundei te ndihmojne per nje gje te gjegrafia???
aty ne i ndanim zonat e mbrojtura ne disa forma...
cilat jane???sme kujtohen Embarassed Embarassed


ps:ju lutem atyre te stafit ta mbyllin temen neser..

prit se po e hap une gjeogrtafin se nuk i mbaj mend per vete.
prit eeee,don't leave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:24 am

iiiiiiiiiiiii sa te dua o zot....
po sot me acarove icik....
PS::: kur erdhe ti???se une deri ne 7 isha jashte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:27 am

ktu thot KLASIFIKIMI I ZONAVE TE MBROJTURA se di ne esht e sakta.
- Kategoria e par--rezervate strikte natyrore shkencore
-Kategoria e dyte--parqe kombetare
- -//- e tret--monumente natyre
- -//- katert--rezervate natyrore te menazhuara.
- -//- peste--peisazhe tokesore dhe detare te mbrojtura.
- -//- 6 --zone e mbrojtur e resurseve te menaxhuarai do te zgjeruara apo kaq?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:29 am

Lacuna_Coil shkruajti:
ktu thot KLASIFIKIMI I ZONAVE TE MBROJTURA se di ne esht e sakta.
- Kategoria e par--rezervate strikte natyrore shkencore
-Kategoria e dyte--parqe kombetare
- -//- e tret--monumente natyre
- -//- katert--rezervate natyrore te menazhuara.
- -//- peste--peisazhe tokesore dhe detare te mbrojtura.
- -//- 6 --zone e mbrojtur e resurseve te menaxhuarai do te zgjeruara apo kaq?

haha si sot mkujtohen kto budalliqet qe si kam pas msu naiher
rezi e madhe tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:30 am

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
ktu thot KLASIFIKIMI I ZONAVE TE MBROJTURA se di ne esht e sakta.
- Kategoria e par--rezervate strikte natyrore shkencore
-Kategoria e dyte--parqe kombetare
- -//- e tret--monumente natyre
- -//- katert--rezervate natyrore te menazhuara.
- -//- peste--peisazhe tokesore dhe detare te mbrojtura.
- -//- 6 --zone e mbrojtur e resurseve te menaxhuarai do te zgjeruara apo kaq?

haha si sot mkujtohen kto budalliqet qe si kam pas msu naiher
rezi e madhe tema
ehhh moj arli keto budalliqe sa na i kane kerku vjet ne ..se ajo idjotja jone na acaronte
Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:30 am

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
ktu thot KLASIFIKIMI I ZONAVE TE MBROJTURA se di ne esht e sakta.
- Kategoria e par--rezervate strikte natyrore shkencore
-Kategoria e dyte--parqe kombetare
- -//- e tret--monumente natyre
- -//- katert--rezervate natyrore te menazhuara.
- -//- peste--peisazhe tokesore dhe detare te mbrojtura.
- -//- 6 --zone e mbrojtur e resurseve te menaxhuarai do te zgjeruara apo kaq?

haha si sot mkujtohen kto budalliqet qe si kam pas msu naiher
rezi e madhe tema


por te pakten te kujtohen nga vjet megjithse si ke msuar. une se dija qe ekzistonin.
cte ben inteligjenca,e nxorra 10 gjeografin dhe skam kokrren e mikut. hihihihi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:31 am

Lacuna_Coil shkruajti:
ktu thot KLASIFIKIMI I ZONAVE TE MBROJTURA se di ne esht e sakta.
- Kategoria e par--rezervate strikte natyrore shkencore
-Kategoria e dyte--parqe kombetare
- -//- e tret--monumente natyre
- -//- katert--rezervate natyrore te menazhuara.
- -//- peste--peisazhe tokesore dhe detare te mbrojtura.
- -//- 6 --zone e mbrojtur e resurseve te menaxhuarai do te zgjeruara apo kaq?
iiiiiiiiiiiii shuuuuuuuuuuuuuuum flm
me mjafton kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:31 am

a ta mbyll temen tani?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:33 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
a ta mbyll temen tani?
po po sh flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 12:33 am

jo re prit se kam dhe une ca problema matematike. kush e ve doren ne zemer? Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

mund te me ndihmoni??? Empty
MesazhTitulli: Re: mund te me ndihmoni???   mund te me ndihmoni??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mund te me ndihmoni???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A mund te kem msn te antareve te forumit ?
» nuk mund te rri pa..
» Si mund te karakterizohen ata tipa qe,,,?
» SA HERE MUND TE DASHUROJE NJE ADOLOSHENT
» sa mesazhe mund te postoni ne dite?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: