Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa veta keni ne msn? I_vote_lcap17%sa veta keni ne msn? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa veta keni ne msn? I_vote_lcap29%sa veta keni ne msn? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa veta keni ne msn? I_vote_lcap31%sa veta keni ne msn? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa veta keni ne msn? I_vote_lcap23%sa veta keni ne msn? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
hot_spicy
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
Darkangel
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
angel boy
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
Child In Time
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
rapper_girl
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
Mars
sa veta keni ne msn? I_vote_lcapsa veta keni ne msn? I_voting_barsa veta keni ne msn? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa veta keni ne msn?

Shko poshtė 
+45
eminem 4ever
3bla
ToNI NbD
hot_spicy
total overdose1
Angel
Hyqmeti '97
ToNi J
Toni ETR
EneaETR
LaLuC-I
fallen angel
terenc
Slash
toni'world
enio
alex_anto
Rej
Iron Snake
SupergirL
GoLdEn BoY
Stratovarius
Child Of Darkness
vdekja_eshte_mundesia
dead angel
redian
angel_wolf
Endi
Lacuna_Coil
Shpirti-pist
AURORA BOREALIS
play_boy
angel boy
odise
Darkangel
aurel_m131
ani
dj jero
fefe_
Child In Time
Soldier Of Fortune
RioT
Mars
rapper_girl
don corleone
49 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 9:09 pm

une 51 vete geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 9:23 pm

37 veta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 9:24 pm

Kam ca po qe me shume se gjysma jane block!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 9:40 pm

164
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 11:14 pm

60 fiks, aktualisht 11 vete online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 11:23 pm

52 gjithsej
10 online tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 11:53 pm

202 gjithsej
24 online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:00 am

fefe_ shkruajti:
202 gjithsej
24 online

mos rri gje appear ofline ti Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:01 am

haha
po
se tani erdha dhe spo hy se skam fuqi te flas , se qenkan dhe njerez qe u flas zakonisht online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:42 am

167
15 online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 1:09 pm

85. 21 veta online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:32 pm

356..32 online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:34 pm

409
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:17 pm

307
5 onlin per momentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 10:21 pm

online 24
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 10:28 pm

73 kontakte, 9 online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 10:29 pm

4355 ku 137 jan onnline Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Vizitor
Vizitor
sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 10:35 pm

jane ca po pertoj te hap msn tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 11:10 pm

6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 7:07 pm

120 veta 130 online hihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 12:39 am

5 online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 12:48 am

10 online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 9:26 am

67 kontakte 11 te deletuar dhe per momentin 0 online(eshte mengjez skan faj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:38 am

ter forumin lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
Vizitor
sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 12:15 pm

Te msn qe perdor tashi 329..7 online Razz jan ne shkoll

do futem te e vjetra se aty ka plot :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa veta keni ne msn? Empty
MesazhTitulli: Re: sa veta keni ne msn?   sa veta keni ne msn? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa veta keni ne msn?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi
» keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?
» Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D
» kur dilni sa veta mund te beheni?
» KENI PAS NDONJE HERE 2 OSE 3 TE DASHURA NE TE NJEJTEN KOHE???per cunat PO JU GOCAT KENI PAS NANJE HERE 2 OSE 3 TE DASHUR NE NJE KOHE??????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: