Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcap17%kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcap29%kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcap31%kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcap23%kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_lcapkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_voting_barkur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur dilni sa veta mund te beheni?

Shko poshtė 
+38
Green K
SiNdI
H_boy354
Nightmare
anisa
hot_spicy
Lacuna_Coil
*...BE YOURSELF...*
gjenta
Slash
elbasanlli-puro
Rej
toni'world
3bla
bituku85
angel_wolf
saturno
total overdose1
ceku
dead angel
Blue Paradise
Child In Time
odise
dj jero
metallica_death
Mars
rapper_girl
Burzgoroth
vdekja_eshte_mundesia
wooow
the doctor 2000
Venus
bad boy
fefe_
play_boy
Endi
Darkangel
don corleone
42 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 12:08 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
zakonisht tre...

ose 4 Razz
te vdes une ..ne jemi cift miii..ii bie dy ..skemi dale kurr 4 Shocked

kemi dal mi,kshu mduket. uu po po te loasi miiiiiiiii.
pse ti me bashkeshoertin tend jeni nje njeri i vetem??? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 12:10 am

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
zakonisht tre...

ose 4 Razz
te vdes une ..ne jemi cift miii..ii bie dy ..skemi dale kurr 4 Shocked

kemi dal mi,kshu mduket. uu po po te loasi miiiiiiiii.
pse ti me bashkeshoertin tend jeni nje njeri i vetem??? Razz
hahahh sme shkoi mendja te kjo mundesi..po si jo mi..
u qyqa se ka njerez qe sme njohin mire ketu..do mendoj se jam feju,,,larg qofte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 6:48 pm

zakonisht 4
une bibi xheni anisa
ka raste qe edhe tre
une xheni anisa
ose une me erionin kaq :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 10:21 pm

[quote="hot spicy"]zakonisht 4
une bibi xheni anisa
k[color=green]a raste qe edhe tre
une xheni anisaedhe un si meli :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 10:22 pm

anisa te hengsha quote~in Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 10:23 pm

5 ose 6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 10:45 pm

mbasdite 2 , dit epr dit nga 1 i ndryshem
mbas shkolle 6-7 e siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 10:09 pm

2 Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 10:10 pm

:D 2 gjithmone :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 10:13 pm

varet psh mberme ishim ke 40 veta affraid affraid

(kishim dtl e nje shoqeje)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 10:14 pm

pasdite zakonisht une me anisen,ose me free spirit dhe ndonje tjeter
paradite,mmmmm me shum,sot ishim 4 veta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 9:20 pm

max 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 9:24 pm

2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SiNdI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
SiNdI


Female
Numri i postimeve : 121
Mosha : 28
Vendndodhja : ne planetin e tokes
Piket : 144
Data e regjistrimit : 17/03/2009

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 11:09 am

po tani varet
ne behemi nga 2 veta ne 10 veta ndoshta ndonjehere edhe me shume por ne te shumten e rasteve jemi 4 veta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 1:32 pm

kur dal me cunat [geeeeerms sic thon ato Razz ] zakonisht 4 apo 5 behemi.
ose 3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 1:34 pm

kur jam me kushon, vetem ne dhe mund te vij naj goc
kur jam me shoke 4,5,6,7 dhe me shum.. varet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:07 pm

hmm tani qe dhe pak dit fillon shkolla yyy kam frik se nuk do na perballoje amsterdami :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:08 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
max 2

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
hmm tani qe dhe pak dit fillon shkolla yyy kam frik se nuk do na perballoje amsterdami :D
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 9:10 pm

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Oct 14, 2009 10:03 pm

me shoqerine 4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 4:51 pm

paradite kur jam ne shkoll yyy behemi shum,por un nuk rri shum me ta,ndesa masdite 1 ose 2 max
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 4:54 pm

cne paradite shume ti lart??????
sot 4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 15, 2009 4:55 pm

sepse kur kemi bosh shkojm tgjith cunat te amsterdami :D

meqe ra llafi dhe un 4 sot :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 28
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 25, 2009 12:51 am

jemi 6 goca dhe dalim...rruges takojme ndonje te klases dhe....e merrni vet me mend ju sa mund te behemi!! hahahahahaah....duket sikur shkojme ne ekskursion...hahahaahah!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead_girl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
dead_girl


Female
Numri i postimeve : 9
Mosha : 29
Vendndodhja : Apus
Hobi : tgjitha,po me sh muzika
Koha e lire : internet,shoqeri
Piket : 17
Data e regjistrimit : 28/12/2009

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 10:21 pm

jemi nje grup prej 6 gocash...ne fillim dalim bojm budalliqe me njona tjetren..pastaj ndahemi secila x hesap te vet...ne shpi kthehemi prap bashke tgjitha sikur mos te ishim nda asiher kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_redface kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur dilni sa veta mund te beheni?   kur dilni sa veta mund te beheni? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur dilni sa veta mund te beheni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» sa veta keni ne msn?
» pse rrini ne net dhe nuk dilni??????
» nqs beheni dikushi ne jet,mendoni se keni gjithcka ne dor?
» nuk mund te rri pa..
» mund te me ndihmoni???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: