Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcap17%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcap29%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcap31%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcap23%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Rryma juaj e preferuar.

Shko poshtė 
+46
RockAngel
lina
vdekja_eshte_mundesia
123bla returns
kitty
LaLuC-I
Stratovarius
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Iron Snake
odise
angel_wolf
death & black
cobain
fefe_
wooow
play_boy
the doctor 2000
vagabondi_eri
doni
Venus
dead angel
nejdi
Burzgoroth
dj jero
don corleone
3rrorr
free spirit
obelisk_of_honor
Tarjaholic
smart devil
fifi
baks
COLORED_SPIRIT
SupergirL
VEGENCY
cun_selvie
Une
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
50 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 4:49 pm

HIP HOP
R&B
etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 4:51 pm

te gjitha nga pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 12:21 am

Power, thrash metal dhe hard rock
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 4:06 pm

r&b, house,techno,rap,shqiptare,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:28 pm

Hip Hop,Rap,RMB jane 1 familje po jane shume cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:31 pm

hip hop klasike dhe rregaton.
me pelqen dhe ato qe kercehen si bellydance...i kam fiksim kostumet arabe se kam dhe ja 2 ne shpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 8:31 pm

house & pak metal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 10:27 am

4 HEAVY METAL WE WILL DIE (ka then Monowar pak a shum)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 30
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 6:57 pm

gati se te gjitha rrymat e rockut por ne veqanti Hard Rock . Metall , Punk , Progresive, Black metall edhe rrall her Balada Smile vetem ato BestBallads.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 7:08 pm

hot spicy shkruajti:
hip hop klasike dhe rregaton.
me pelqen dhe ato qe kercehen si bellydance...i kam fiksim kostumet arabe se kam dhe ja 2 ne shpi

cheers :D :D
sa miiir edhe un vdeeees per bellydancer dhe di ta kercej mir Smile
madje kam kercyer 1 her tek dasma e dajes sime kur kam qene cik me e vogel hihi ska gje me te bukur :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 7:11 pm

do ta kercejme nji bashke se mka marr malli per ta tund pak belin!!!!! ie ke parasysh ato te zhadja....ashu bukur si ato di te kerc un.madje dhe me shpate ne dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 7:12 pm

new metal kohet e fundit dhe si gjithmon trash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 7:14 pm

te gjitha pa perjashtim me pelqejne. degjoj nji keng e ndjej dhe dua ta kercej....ska dallime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 7:20 pm

hot spicy shkruajti:
do ta kercejme nji bashke se mka marr malli per ta tund pak belin!!!!! ie ke parasysh ato te zhadja....ashu bukur si ato di te kerc un.madje dhe me shpate ne dore

po mi kur te vij una ne el :D:D:D bounce bounce
do e shkuundim :D:D te puth
do e cmendim Metallican tek rock caffe Razz Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 9:37 pm

HAUS shum edhe tallava
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 11:02 pm

rryma ime e preferuar eshte klasikja pastaj nga muzika e lehte pop,rnb muzika e qete ne pergjithesi.kenget e pirro cakos me pelqejne shume,vellezrit korcare,Jam tip qe e vleresoj gjithmone muziken e mire dhe nuk bej dallime kur muzika eshte e bukur.me pelqen muzika e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 11:05 pm

vdekshin te tere ata qe pelqenjne turbofolkun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jan 18, 2009 11:33 pm

hahah jam plotesisht dakort me ty dj jero
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 12:09 am

LaLuC-I shkruajti:
HAUS shum edhe tallava

ama e paske rrym te preferuar sdi as ta shkrush Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 50849dj jero shkruajti:
vdekshin te tere ata qe pelqenjne turbofolkun

ky urim vjen edhe nga ana ime por do shtoja edhe tallavane afro

tanii sa per muu, e para fare muzika klasike se me ate jam rrit (jam rrit ne aspektin muzikor) pastaj rock n roll :D hard rock, heavy metal, thrash, doom, alternativ, psychedelik dhe indiiiee rock maroj maroj :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 5:03 am

bashkohem me parafolesen duke hequr vetem pjesen qe "jam rritur me klasiken", po kjo nuk do te thote se nuk e pelq apo vleresoj ate...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 3:38 pm

rock 'n roll,pak heavy metal,r'n b,hip hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 3:41 pm

[quote="Child In Time"]
LaLuC-I shkruajti:
HAUS shum edhe tallava

ama e paske rrym te preferuar sdi as ta shkrush

po mir mi lal se e kam ngatarru se njeriu ngatarrohet nanje here.....
edhe nuk me plasi se ca thu ti OK....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 4:07 pm

pak nga te gjitha..nqs degjoj muzike me vlon gjaku....e adhuroj... Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 4:50 pm

house,rock balada,e shum te tjeraa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 4:50 pm

duket nga firma lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rryma juaj e preferuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: