Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcap17%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcap29%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcap31%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcap23%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Rryma juaj e preferuar.

Shko poshtė 
+46
RockAngel
lina
vdekja_eshte_mundesia
123bla returns
kitty
LaLuC-I
Stratovarius
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Iron Snake
odise
angel_wolf
death & black
cobain
fefe_
wooow
play_boy
the doctor 2000
vagabondi_eri
doni
Venus
dead angel
nejdi
Burzgoroth
dj jero
don corleone
3rrorr
free spirit
obelisk_of_honor
Tarjaholic
smart devil
fifi
baks
COLORED_SPIRIT
SupergirL
VEGENCY
cun_selvie
Une
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
50 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 4:51 pm

po firma jote me ke rrym korespondon Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lina
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 13
Mosha : 28
Vendndodhja : gjakov-kosov
Hobi : vallzimi
Koha e lire : duke kercy hahahah
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/12/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 5:25 pm

REP eshte rryma qe me pelqen me se shumti
edhe baladat jan te mira :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 5:27 pm

a kosovaret vdesin per cik rap geek

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 5:28 pm

edhe Tetovaret! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 5:28 pm

sidomos kur hapet sezoni gjuetis lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 10:57 am

Black metal...e kam then dhe do e them deri sa tlodhem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 11:58 am

pop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 9:50 pm

hard,metal,rock,grunge,alternativ,green & black etc...


:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 11:10 pm

i degjoj te gjitha rrymat me pelqen muzika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica


Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 33
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:47 pm

Gothic,Doom,Metal,Thrash,Rock,Punk...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:50 pm

te gjitha nga pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:50 pm

house,hip hot.uuuuppss hip hop :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 11:56 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
house,hip hot.uuuuppss hip hop :D

aahahh

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 4:37 pm

Gabelshe Laughing
Un se kam problem te ngjoj lloje te ndryshme muzike..Mjafton qe te jet e leht...dhe te me pelqej melodia se fjalet...vk...
Pak keng ka me fjal tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love metal
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
love metal


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Hobi : muzika
Koha e lire : kafe
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/03/2009

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 5:43 pm

Twisted Evil Twisted Evil [b][i][u] e vetmja muzike qe me ngjall ndjenjat esht .metal. heavy metal gothic. lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 7:39 pm

love metal shkruajti:
Twisted Evil Twisted Evil [b][i][u] e vetmja muzike qe me ngjall ndjenjat esht .metal. heavy metal gothic. lol! lol!

po pse me lol mbrapa?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 8:13 pm

HOUSE....Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 11:28 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
love metal shkruajti:
Twisted Evil Twisted Evil [b][i][u] e vetmja muzike qe me ngjall ndjenjat esht .metal. heavy metal gothic. lol! lol!

po pse me lol mbrapa?

po pra, kte pyjte do beja edhe un, pse lol! ? duket sikur po tallesh

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 11:31 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
love metal shkruajti:
Twisted Evil Twisted Evil [b][i][u] e vetmja muzike qe me ngjall ndjenjat esht .metal. heavy metal gothic. lol! lol!

po pse me lol mbrapa?

po pra, kte pyjte do beja edhe un, pse lol! ? duket sikur po tallesh


pikerisht...ppff

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 22, 2009 11:43 pm

as qe bahet llaf fare rregaton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love metal
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
love metal


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Hobi : muzika
Koha e lire : kafe
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/03/2009

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: po me lol mrapa se   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 12:05 pm

Sun Mar 22, 2009 8:31 pm

-------------------------------------------------------------------------------- :

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
love metal shkruajti:
[b][i][u] e vetmja muzike qe me ngjall ndjenjat esht .metal. heavy metal gothic.


po pse me lol mbrapa?


po pra, kte pyjte do beja edhe un, pse ? duket sikur po talleshpikerisht...ppff


Child In Time Sun Mar 22, 2009 8:28 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Lacuna_Coil shkruajti:
love metal shkruajti:
[b][i][u] e vetmja muzike qe me ngjall ndjenjat esht .metal. heavy metal gothic.


po pse me lol mbrapa?


po pra, kte pyjte do beja edhe un, pse ? duket sikur po tallesh


LaLuC-I Sun Mar 22, 2009 5:13 pm

--------------------------------------------------------------------------------

HOUSE....


Lacuna_Coil Sun Mar 22, 2009 4:39 pm

--------------------------------------------------------------------------------

love metal shkruajti:
[b][i][u] e vetmja muzike qe me ngjall ndjenjat esht .metal. heavy metal gothic.


po pse me lol mbrapa?

[b]po ajo lol me doli gabim se doja te vej a nje :rock band: :rock on: , po ju qenkeni shum te kapshem u doka me ju qu per zbulime arkeologjike me kaq zgjuarsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 1:03 pm

po po endrra ime kjo ka qen ,tbehesha arkeologe...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 4:49 pm

epo plako syt n`vend i kemi, edhe sa per info nqs e kishe gabim ke nje opsion sa i derr aty EDIT dhe mso te besh QUOTE
pacim

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 9:52 pm

te gjitha nga pak...po ma shum me pelqen hip hop..kjo sdo te thot qe nuk degjoj kenge te rrymave te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 9:53 pm

hot spicy shkruajti:
te gjitha nga pak...po ma shum me pelqen hip hop..kjo sdo te thot qe nuk degjoj kenge te rrymave te tjera


aahh kur thu kshu mvjen te rraf keq fare... Laughing lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rryma juaj e preferuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: