Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcap17%kompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcap29%kompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcap31%kompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcap23%kompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
hot_spicy
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
Darkangel
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
angel boy
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
Child In Time
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
Blue Paradise
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
rapper_girl
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
Mars
kompozitori i juaj i preferuar I_vote_lcapkompozitori i juaj i preferuar I_voting_barkompozitori i juaj i preferuar I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kompozitori i juaj i preferuar

Shko poshtė 
+4
Burzgoroth
rapper_girl
Soldier Of Fortune
dj jero
8 posters
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 4:12 pm

KUSH ESHTE KOMPOZITORI JUAJ I PREFERUAR?~
JAM I SIGURT QE SHUMICA KETU THJESHT DEGJOJNE KENGEN DHE THONE SHUME KENGETAR I MIRE POR AI QE ESHTE ME I RENDESISHMI ESHTE KOMPOZITORI SEPSE KY CUNI BEN KENGEN QE KENDON KENGETARI.
SHUMICA KETU E DINE CA DMTH KJO FJLAE PO KA DHE NGA ATA QE SE DINE CA ESHTE.

kompozitoret e mi te preferuar jane timbaland,adrian hila,dr.dre,fall out boy,stine,flori mumajesi etjjjjjjjjjj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 4:14 pm

fall out boy edhe per mua, jam fans

_________________
kompozitori i juaj i preferuar Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 4:15 pm

nga kto qe ke permend ti dj jero mua me pelqejn DR DRE qe eshte nona fare, TIMBALAND cool fare, STINE ktoo
te 3 kto bejne tekste kengesh papam fare :D:D dhe i kam shuuum qejf si kompozitor e kengetare hehe :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 10:59 am

VARG VIKERNES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 11:39 am

kompozitor dhe kantautur----flori dhe armend rexhepagiqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 1:37 am

Paul McCartney padyshim Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:42 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kompozitor dhe kantautur----flori dhe armend rexhepagiqi
+pirro cako redon makashi dhe elton deda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 11:44 am

edhe kto qe ka permend amoja jan 1-sha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 3:03 pm

timbaland nqef

kompozitori i juaj i preferuar Timbaland

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

kompozitori i juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: kompozitori i juaj i preferuar   kompozitori i juaj i preferuar Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kompozitori i juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» pubi juaj i preferuar.
» Instrumenti juaj i preferuar
» RRYMA JUAJ E PREFERUAR
» FRUTI JUAJ I PREFERUAR.
» Rryma juaj e preferuar.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: