Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcap17%Instrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcap29%Instrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcap31%Instrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcap23%Instrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
hot_spicy
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
Darkangel
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
angel boy
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
Child In Time
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
Blue Paradise
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
rapper_girl
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
Mars
Instrumenti juaj i preferuar I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
June 2022
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Instrumenti juaj i preferuar

Shko poshtė 
+44
violinisti
Mrs.perfect
piccola perla
ninel
xhei
Green K
jona
Nightmare
che tartuf junior
RockAngel
sOnatica
Burzgoroth
sweet_girl
Slash
123bla returns
Enny-Art
maria gracia
death & black
elbasanlli-puro
Lacuna_Coil
ani
Soldier Of Fortune
ToNI NbD
angel boy
AURORA BOREALIS
RioT
LaLuC-I
odise
ToNi J
fallen angel
roxy
kitty
hot_spicy
alex_anto
Endi
Child In Time
Mars
Rej
enio
vdekja_eshte_mundesia
SupergirL
dj jero
3bla
rapper_girl
48 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 2:36 pm

cili eshte ai instrument qe ju e keni vertet shume perzemer?
dini ti bini ndonje instrumenti dhe cilit ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 5:05 pm

un dua ti bie kitares sepse e kam ne gjak instrumenit sepse babin violinist xhaxhi di ti bie kitares edhe hyra edhe une ne kurs kitareje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 5:06 pm

bateria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 5:26 pm

instrumentit nuk i biet.nuk thuhet i bie kitares po thuhet luaj ne kitare.mos e merrni per ofendim.
di te luaj ne violine,piano,batteri,kitare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 5:33 pm

dj jero shkruajti:
instrumentit nuk i biet.nuk thuhet i bie kitares po thuhet luaj ne kitare.mos e merrni per ofendim.
di te luaj ne violine,piano,batteri,kitare
ok
na fal per injorancen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 5:40 pm

i bie me zhrgon te thjeshte.
edhe sa per djeni nuk eshte e thene qe te flasim te tere zhargon muzikantesh .
me falni per daljen nga tema.


Edituar pėr herė tė fundit nga there with out me nė Sun Nov 30, 2008 10:18 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 6:12 pm

bateriaaaa, vdeeeeees kur i bie Metallica baterise , e qan dhe jo vetem ai po edhe ne disa kenge qe kam degjuar , sh sh bukur :D
pastaj me pelqen edhe piano qe ma heq trurin komplet me ato tingujt qe leshon , me ben te qaj, eshte fantastike
kto te 2 me pelqejne shuuum fare dhe jane instrumentat me njiish :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:01 pm

BATERIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA E KAM SHUUUUUUUUUME QEFFFFFFFFFFFFFFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:02 pm

kitarja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enio
Adoleshent
Adoleshent
enio


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 28
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:10 pm

GAJDJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:18 pm

Kitara elektronike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:22 pm

Per te ditur sdi po me pelq bateria dhe kitara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:26 pm

Mars shkruajti:
Per te ditur sdi po me pelq bateria dhe kitara
Pse kta lart kujton se din me i ran e??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:28 pm

Rej shkruajti:
Mars shkruajti:
Per te ditur sdi po me pelq bateria dhe kitara
Pse kta lart kujton se din me i ran e??
nga e di ti qe nuk din ti bine instrumenteve te preferuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:30 pm

Rej shkruajti:
Mars shkruajti:
Per te ditur sdi po me pelq bateria dhe kitara
Pse kta lart kujton se din me i ran e??

e DI po fola per veten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:06 am

SupergirL shkruajti:
BATERIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA E KAM SHUUUUUUUUUME QEFFFFFFFFFFFFFFFF

hiqe mi ate avatar se ste shkon

sa per temen PIANO PIANO PIANO I love you aty mund te shpreh gjithhh boten time, e adhuroj me shpirt, esht instrumenti qe mfal emocionet me te medhaja

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 1:01 am

eehhhh un kam 1 organo nshpi edhe me pelqen shuuuum po ja qe sdi ti bi Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 11:15 am

kitarja tani po mesoj ti bie kitares. jam akoma ne hapat fillestare por po shkon mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 11:19 am

piano di ti bie mir
kitara me pelq si instrument
dhe...........hm bateria eshte e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 4:29 pm

Endi shkruajti:
eehhhh un kam 1 organo nshpi edhe me pelqen shuuuum po ja qe sdi ti bi Sad Sad
duhet te dish pianon qe te luash ne organo.nqs meson pianon dhe ke vesh muzike atehere mund te besh ndonje keng me organo.te tere kompozitoret ne bote me organo i bejne kenget
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 4:33 pm

nje keshille nga mua.mos harxhoni leket kot per tu futur neper kurse per te mesuar instrumente.te mesosh nje instrument duhet te fillosh qe nga klasa e pare ose te jesh ne shkolle.eshte kot ne kurs eshte e kote.sa per harxhim lekesh.nje instrument do 8 vjet te mesohet tamam.....per mu instrumenti me i rendesishem eshte violina.nqs di violinen di te luash ne piano,kitare dhe gjysmen e veglave te tjera,por jo veglat frymore.POR eshte super e veshitre te mesosh violinen se kot nuk eshte mbreteresha e muzikes ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 30
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 1:28 am

kitara dhe pianoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
roxy
Adoleshent
Adoleshent
roxy


Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 29
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 7:55 pm

kam pas qe e vogel fiksim baterin...po per fat te keq s'e di.
e vetmja gje qe di ti bie eshte buria e makines dhe ziles te cetofonit lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fallen angel
Adoleshent
Adoleshent
fallen angel


Male
Numri i postimeve : 32
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket&electronic guitar
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/12/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 8:54 pm

electronic guitar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ToNi J
Adoleshent
Adoleshent
ToNi J


Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 29
Vendndodhja : Everywhere 4 my friends
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/12/2008

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 9:06 pm

kitara elektronike pa diskutim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Instrumenti juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Instrumenti juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» pubi juaj i preferuar.
» RRYMA JUAJ E PREFERUAR
» FRUTI JUAJ I PREFERUAR.
» kompozitori i juaj i preferuar
» Rryma juaj e preferuar.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: