Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcap17%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcap29%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcap31%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcap23%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Instrumenti juaj i preferuar

Shko poshtė 
+44
violinisti
Mrs.perfect
piccola perla
ninel
xhei
Green K
jona
Nightmare
che tartuf junior
RockAngel
sOnatica
Burzgoroth
sweet_girl
Slash
123bla returns
Enny-Art
maria gracia
death & black
elbasanlli-puro
Lacuna_Coil
ani
Soldier Of Fortune
ToNI NbD
angel boy
AURORA BOREALIS
RioT
LaLuC-I
odise
ToNi J
fallen angel
roxy
kitty
hot_spicy
alex_anto
Endi
Child In Time
Mars
Rej
enio
vdekja_eshte_mundesia
SupergirL
dj jero
3bla
rapper_girl
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:18 pm

hot spicy shkruajti:
PERSHENDES DHE UN SHOQEN E ANISES Wink

dhe un shoqen time dmth kushuriren e hot spicyt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:19 pm

HHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA.... Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:21 pm

Child In Time shkruajti:
hmm un kam disa shoke qe i kan mesu instrumentat vet (flasim per kitaren, baterine) pa shkoll, pa kurse vetem me vullnet, deshir dhe pasion mbi tgjitha dhe jan shum te arritur, bejn covera te grupeve te medha, nuk po them qe jan perfekt por gjithsesi kan msu dhe kan arrit goxha Smile
bateria nuk ka nevoje per shkolle muzike.kitara nuk eshte e paaratishme per ta mesu.thuj shokeve te mesojne piano e violine.pastaj nqs nuk di nje note ne pentagram se kuptoj si mund te quhesh muzikant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:24 pm

un vdes te msoj kitaren po nuk me len kta te shpise Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jan 25, 2009 10:51 am

Piano.kam 11 vjet qe marr msime pianoje dhe sme merzitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jan 29, 2009 8:03 pm

dj jero shkruajti:
Child In Time shkruajti:
hmm un kam disa shoke qe i kan mesu instrumentat vet (flasim per kitaren, baterine) pa shkoll, pa kurse vetem me vullnet, deshir dhe pasion mbi tgjitha dhe jan shum te arritur, bejn covera te grupeve te medha, nuk po them qe jan perfekt por gjithsesi kan msu dhe kan arrit goxha Smile
bateria nuk ka nevoje per shkolle muzike.kitara nuk eshte e paaratishme per ta mesu.thuj shokeve te mesojne piano e violine.pastaj nqs nuk di nje note ne pentagram se kuptoj si mund te quhesh muzikant

eee ktu te mbeshtes Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica


Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 33
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 9:59 pm

Kitarja edhe bumjet kallna mas dyjav ... po bumjet ashtu me pelqejn me shummmm mundesh me shpreh agresivitet me shume ose mu ndjeh ma mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Feb 23, 2009 10:42 pm

kjo qe kam ne ikonee moo,nuk diskutohet.
me pelqqq.shumm shummm dhe violinceli,ahh sa keq qe nuk futem dot dhe ne kurs violinceli Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 4:56 pm

sOnatica shkruajti:
Kitarja edhe bumjet kallna mas dyjav ... po bumjet ashtu me pelqejn me shummmm mundesh me shpreh agresivitet me shume ose mu ndjeh ma mire
cfare jane bumjet?????????????? Shocked nqs e ke fjalen per baterine nuk ben pjese ne instrumentat muzikore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 7:22 pm

dj jero shkruajti:
sOnatica shkruajti:
Kitarja edhe bumjet kallna mas dyjav ... po bumjet ashtu me pelqejn me shummmm mundesh me shpreh agresivitet me shume ose mu ndjeh ma mire
cfare jane bumjet?????????????? Shocked nqs e ke fjalen per baterine nuk ben pjese ne instrumentat muzikore.

study "Bumje" iu thojn n'fakt disa i thon "bateri" Razz


edhe nese nuk bon pjes ne instrumentet muzikore at her ku bon pjes??? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 7:26 pm

RockAngel shkruajti:
dj jero shkruajti:
sOnatica shkruajti:
Kitarja edhe bumjet kallna mas dyjav ... po bumjet ashtu me pelqejn me shummmm mundesh me shpreh agresivitet me shume ose mu ndjeh ma mire
cfare jane bumjet?????????????? Shocked nqs e ke fjalen per baterine nuk ben pjese ne instrumentat muzikore.

study "Bumje" iu thojn n'fakt disa i thon "bateri" Razz


edhe nese nuk bon pjes ne instrumentet muzikore at her ku bon pjes??? scratch
ja ta shpjegoj une..bateria nuk ben pjese ne instrumentat muzikore sepse ajo nuk krijon melodi dhe nuk mund te luaj nota do-re-mi etj etj.bateria eshte nje mjet qe sherben per te mbajtur rritmin dhe zbukuruar kengen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 8:44 pm

kitarja........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 9:11 pm

piano kitara....violin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
che tartuf junior


Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 111
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 10:05 pm

padushim qe pianoja dhe violina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 10:32 pm

bateria me pelq shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 8:17 pm

piano violina flauti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 8:54 pm

gerrneten e kam fixim
haha loool

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 6:30 pm

ne fillore kam qene ne shkolle te muzikes dhe i kam pas ra violines
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K


Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Dec 20, 2009 1:51 am

Me pelqen Kitara elektrike....por edhe Bateria snuk eshte keq...eeeee....Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhei
Adoleshent
Adoleshent
xhei


Female
Numri i postimeve : 10
Mosha : 28
Vendndodhja : Tropoj
Piket : 43
Data e regjistrimit : 17/12/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 23, 2009 1:04 am

kitara elektronike ,,violina..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ninel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 17
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 21, 2010 4:38 pm

instrumenti im i preferuar eshte PIANO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 21, 2010 8:51 pm

kitarjaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 10, 2011 5:30 pm

PIANO
por esht dhe violinceli apo violina, kitara....po mbi te gjitha dhe qe di te luaj esht piano...luaj cdo dit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 17, 2011 11:32 pm

violina dhe piano
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
violinisti
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 3
Mosha : 28
Vendndodhja : Vlore
Hobi : Sport , xhiro nga deti
Koha e lire : Muzike
Piket : 36
Data e regjistrimit : 23/04/2011

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 23, 2011 5:24 pm

Une jam per violine , di ti bie pianos , pak kitares dhe nga pak fizarmonikes por prapeseprape ndihem pak si i paplote nga ana muzikale...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Instrumenti juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» FRUTI JUAJ I PREFERUAR.
» kompozitori i juaj i preferuar
» Rryma juaj e preferuar.
» filmi juaj i preferuar :D
» Ushqimi juaj i preferuar?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: