Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcap17%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcap29%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcap31%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcap23%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Instrumenti juaj i preferuar

Shko poshtė 
+44
violinisti
Mrs.perfect
piccola perla
ninel
xhei
Green K
jona
Nightmare
che tartuf junior
RockAngel
sOnatica
Burzgoroth
sweet_girl
Slash
123bla returns
Enny-Art
maria gracia
death & black
elbasanlli-puro
Lacuna_Coil
ani
Soldier Of Fortune
ToNI NbD
angel boy
AURORA BOREALIS
RioT
LaLuC-I
odise
ToNi J
fallen angel
roxy
kitty
hot_spicy
alex_anto
Endi
Child In Time
Mars
Rej
enio
vdekja_eshte_mundesia
SupergirL
dj jero
3bla
rapper_girl
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Vigan
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 13
Mosha : 27
Vendndodhja : Afrika e jugut
Hobi : Me nxon peshqi ne asfallt
Koha e lire : Mar fryme :D
Piket : 213
Data e regjistrimit : 09/05/2011

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Jul 03, 2011 7:13 pm

Mua me pelqen klarineti dhe di te luaj ne te kam kryer mesimet ne shkollen e ulte te muzikes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.europeja.com
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 08, 2011 3:13 am

MIKROFONI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 09, 2011 1:21 am

piccola perla shkruajti:
violina dhe piano

awwwwwww Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jul 18, 2011 3:12 pm

Piano dhe kitara =]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Instrumenti juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: