Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcap17%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcap29%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcap31%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcap23%Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_lcapInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_voting_barInstrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
June 2022
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Instrumenti juaj i preferuar

Shko poshtė 
+44
violinisti
Mrs.perfect
piccola perla
ninel
xhei
Green K
jona
Nightmare
che tartuf junior
RockAngel
sOnatica
Burzgoroth
sweet_girl
Slash
123bla returns
Enny-Art
maria gracia
death & black
elbasanlli-puro
Lacuna_Coil
ani
Soldier Of Fortune
ToNI NbD
angel boy
AURORA BOREALIS
RioT
LaLuC-I
odise
ToNi J
fallen angel
roxy
kitty
hot_spicy
alex_anto
Endi
Child In Time
Mars
Rej
enio
vdekja_eshte_mundesia
SupergirL
dj jero
3bla
rapper_girl
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
death & black
Adoleshent
Adoleshent
death & black


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : hell
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 05, 2009 11:38 pm

1-kitara klasike
2-bassi

kam shum qef bie qe te dy instrumenteve po fatkeqsisht sdi Sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 4:51 pm

Bateria & Kitarja )qoft akustike qoft elektrike)
Me plq dhe piano
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 5:32 pm

pianoja me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:01 pm

ka shum po kohet e fundit po me pelqen shuuuuuuuuum pianoja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:03 pm

kitara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:04 pm

edhe bateria po sme lan ti bija dje te rroku pffffffff Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:16 pm

hot spicy shkruajti:
edhe bateria po sme lan ti bija dje te rroku pffffffff Crying or Very sad
nuk te la ermali eeeeee??? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:17 pm

pooooo ate ermalin do ta rraf..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:17 pm

asnjones nuk i bi une,...edhe sdu me i ra..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Vizitor
Vizitor
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:18 pm

hot spicy shkruajti:
pooooo ate ermalin do ta rraf..........
bjeri se e njof une Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:23 pm

hot spicy shkruajti:
edhe bateria po sme lan ti bija dje te rroku pffffffff Crying or Very sad

AS MUA Mad Mad
METALLICA,TE LUTEM SHUM MERR MASA NDAJ ERMALIT Mad Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:31 pm

death & black shkruajti:
1-kitara klasike
2-bassi

kam shum qef bie qe te dy instrumenteve po fatkeqsisht sdi Sad Razz
do i bish basit ti Razz
ku di ti re ti bish basit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 1:36 pm

there with out me shkruajti:
death & black shkruajti:
1-kitara klasike
2-bassi

kam shum qef bie qe te dy instrumenteve po fatkeqsisht sdi Sad Razz
do i bish basit ti Razz
ku di ti re ti bish basit Razz

TJA MESOJM NE ERI?? Razz SE KUR VJEN PUNA PER BASIN,NE VJEN ANASH SIDRO BOY.
HAHAHAAA Puthje PER DEATH & BLACK ,QE ESHT BASISIT 1SHHHHH

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:30 am

bateria,esht dhe instrumenti q praktikoj..Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:45 am

qe kur ke fillu me baterin ti??
un po me baterine vazhdoj,,,se kam ndryshu akoma Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:51 am

u be ca...qe kur formum banden e gocave:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:53 am

uu shif.. me ka permend dicka sidriti... per kete band... suxese te metejshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:57 am

dj jero shkruajti:
nje keshille nga mua.mos harxhoni leket kot per tu futur neper kurse per te mesuar instrumente.te mesosh nje instrument duhet te fillosh qe nga klasa e pare ose te jesh ne shkolle.eshte kot ne kurs eshte e kote.sa per harxhim lekesh.nje instrument do 8 vjet te mesohet tamam.....per mu instrumenti me i rendesishem eshte violina.nqs di violinen di te luash ne piano,kitare dhe gjysmen e veglave te tjera,por jo veglat frymore.POR eshte super e veshitre te mesosh violinen se kot nuk eshte mbreteresha e muzikes ajo
seshte e thene kjo.nje shemujt me te mire eshte edhe "god of guitar''Jimi Hendrix nga muzikantet me te medhenj ishte pa shkolle, askush nuk i kishte mesuar te luante ne ate menyre.nqs vertet ke talent nuk eshte kurre vone,thjesht duhet ta zbulodh dhe mos ta mbash fshehur
sa per temen instrumenti im i pereferuar eshte kitarja(gibson-les-paul:SLASH)

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Gibson%20%20Les%20Paul%2059%20Standard
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 2:58 am

rrofsh 3bla sh:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:08 pm

Slash shkruajti:
dj jero shkruajti:
nje keshille nga mua.mos harxhoni leket kot per tu futur neper kurse per te mesuar instrumente.te mesosh nje instrument duhet te fillosh qe nga klasa e pare ose te jesh ne shkolle.eshte kot ne kurs eshte e kote.sa per harxhim lekesh.nje instrument do 8 vjet te mesohet tamam.....per mu instrumenti me i rendesishem eshte violina.nqs di violinen di te luash ne piano,kitare dhe gjysmen e veglave te tjera,por jo veglat frymore.POR eshte super e veshitre te mesosh violinen se kot nuk eshte mbreteresha e muzikes ajo
seshte e thene kjo.nje shemujt me te mire eshte edhe "god of guitar''Jimi Hendrix nga muzikantet me te medhenj ishte pa shkolle, askush nuk i kishte mesuar te luante ne ate menyre.nqs vertet ke talent nuk eshte kurre vone,thjesht duhet ta zbulodh dhe mos ta mbash fshehur
sa per temen instrumenti im i pereferuar eshte kitarja(gibson-les-paul:SLASH)

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Gibson%20%20Les%20Paul%2059%20Standard
degjo.te mesosh nje vegel muzikore duhet te dish solfezh,notat,intervalet,akoredet dhe shuuuume gjera te tjera...keto kurse qe behen me nxenesit qe nuk kane bere asnjehere shkolle muzike behen per qellime fitimprurese.nqs nuk di solfezh si mund te behesh muzikant?une kam kaq vite ne shkolle muzike dhe prape nuk i di te tera gjerat per sa i perket solfezhit dhe muzikes...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:12 pm

hmm un kam disa shoke qe i kan mesu instrumentat vet (flasim per kitaren, baterine) pa shkoll, pa kurse vetem me vullnet, deshir dhe pasion mbi tgjitha dhe jan shum te arritur, bejn covera te grupeve te medha, nuk po them qe jan perfekt por gjithsesi kan msu dhe kan arrit goxha Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:13 pm

KA SHUM PO ASNJERIT SDI TI BIE...VETEM PIANOS PAK...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:14 pm

me pelqen pianoja pasi kam dhe nje shoqe pjaniste.
qe e pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:15 pm

sme pelqejne instrumentt fare per ti rene vete...dmth sja them fare..une jam i lindur per sport me shum jo per art..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 24, 2009 3:15 pm

PERSHENDES DHE UN SHOQEN E ANISES Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Instrumenti juaj i preferuar   Instrumenti juaj i preferuar - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Instrumenti juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» pubi juaj i preferuar.
» RRYMA JUAJ E PREFERUAR
» FRUTI JUAJ I PREFERUAR.
» kompozitori i juaj i preferuar
» Rryma juaj e preferuar.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: