Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcap17%Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcap29%Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcap31%Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcap23%Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
hot_spicy
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
Darkangel
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
angel boy
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
Child In Time
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
Blue Paradise
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
rapper_girl
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
Mars
Shkrimtari juaj i preferuar I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Shkrimtari juaj i preferuar

Shko poshtė 
+23
barbi-kinezja
*...BE YOURSELF...*
don corleone
Lacuna_Coil
from_sweet_fire
dj jero
sOnatica
hot_spicy
Venus
Tarjaholic
almir_metallica_4ever
Blue Paradise
devilmaycry
fifi
Mars
SupergirL
LiKe A sTaR
fefe_
jurgeni
Enny-Art
Soldier Of Fortune
Darkangel
Child In Time
27 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 2:59 am

Remark mbetet me i miri per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 1:27 pm

william shekspire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:27 pm

remark, nuk ka shanc te kapet ky.

_________________
Shkrimtari juaj i preferuar Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 2:09 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
remark, nuk ka shanc te kapet ky.

Hallall cheers cheers

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 11:29 am

une humbem kur lexoj remarkun, eshte i vetmi qe ka arritur te me godise me cdo liber. vetem harkun e triumfit nuk kam lexuar. do e filloj tani. e di qe ti e ke lexuar, po mos thuaj esht i bukur se nuk e ve ne dyshim.

_________________
Shkrimtari juaj i preferuar Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 1:49 pm

haha ja ku po ta them, e kam lexuar, esht super i bukur dhe ben mire ta lexosh sa me pare Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:03 pm

hem pra tfillojm...Remarku esht shum i mir vertet sidomos me Obeliskun e Zi dhe Harkun e Triumfit,se Tre Shoket as e llogarisim ajo dihet...pastaj Edgar Allan Poe,i mrekullushem me Korbin sidomos,Bodler esht poeti im i preferuar dhe bohemi gjithashtu,Artur Rembo mbreslenes me dashurine e tij me Pol Verlenin,Viktor Hygo ka poezi tpapara un vecoj "Ne Vilekje"qe e ka ber per vajzen e vdelur, dhe Sergej Esenin,rusi romantik...eh jane shum..se di ca do beja pa krijimtarine e tyre,sdo ekzistonte frymzimi im!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 9:12 pm

remarku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 12:20 am

jurgeni shkruajti:
remarku

te cunat e lagjies e ke kte qe ke shkrujt ktu

hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 6:48 pm

:D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR


Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 8:14 pm

Meqe libri im i preferuar Harry Potter ateher dhe autori J.K.Rowling. Edhe Remarku i mir eshte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:53 pm

me aq libra sa kam lexu me shume me pelqejne librat e Viktor Canosinaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 10:24 pm

Nje kohe dhe une fillova ti pelqeja librat e tij,vec nga ai po lexoja,mgjt i pref im mbetet Remark
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fifi
Adoleshent
Adoleshent
fifi


Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 30
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 12:49 pm

n.sparks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devilmaycry
Adoleshent
Adoleshent
devilmaycry


Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Hobi : girls
Koha e lire : Carls' Bistro
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 1:14 pm

Pushkini Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 3:04 pm

devilmaycry shkruajti:
Pushkini Twisted Evil
eh pushkini
na duhet na duhet
ka vepra interesante ai :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 3:33 pm

Remark
ska si ai

pastaj Dostojevski Hygoi Migjeni Markezi ne pergjithesi me pelqejn shkrimtaret realiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:47 pm

Nuk eshte se kam nje shkrimtar te preferuar.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:14 am

Pfff, ku di une. Meqe une humbja kur lexoja Harry Potter, se tani i mbarova, po them Joanne Rowling.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:41 am

shqiptar esht fatos kongoli dhe viktor canosinaj...ka shum po per momentin nuk me kujtohen...te huaj pastaj me terheq shum fare danil steel,remarku,shekspir etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sOnatica
Adoleshent
Adoleshent
sOnatica


Female
Numri i postimeve : 54
Mosha : 33
Vendndodhja : GJILAN/Kosova
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/02/2009

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 2:20 am

Edgar Allon POE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:50 pm

Blue Paradise shkruajti:
devilmaycry shkruajti:
Pushkini Twisted Evil
eh pushkini
na duhet na duhet
ka vepra interesante ai :D

po pra, ditari sekret, shum edukativ Twisted Evil

pas Remarkut, qe esht nr1 per mua, jan edhe Dostojevski i madh, Daniel Steel, Bukowski etj
nder shkrimtaret angleze do permendja Agatha Christie, kam lexuar libra te saj ne anglisht, mpelqejn
ndersa nga shqiptaret Migjeni esht i preferuari im

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:52 pm

te huaj:
1.D.STEEL
2.E.M.REMARK
3.D.BROWN

shqiptare
1.KADARE
2.CANOSINAJ
3.AGOLLI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Sun May 03, 2009 4:53 pm

remark dostojevskii etjjjjjjj shqiptare kongoli,migjeni etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1Wed May 13, 2009 8:30 pm

dostojevski me kte vepren qe e kam lexu disa here...me len pa fjale
eshte kaq mjeshter :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shkrimtari juaj i preferuar Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkrimtari juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: