Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap17%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap29%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap31%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap23%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
hot_spicy
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
Darkangel
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
angel boy
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
Child In Time
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
Blue Paradise
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
Child Of Darkness
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
rapper_girl
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
Mars
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcapRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_voting_barRRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 RRYMA JUAJ E PREFERUAR

Shko poshtė 
+14
RioT
Big_Boss
Green K
Elvis
the space
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
rapper_girl
Lacuna_Coil
3bla
total overdose1
don corleone
dj jero
18 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next

cila eshte rryma juaj e preferuar?
Rock/Metal
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap50%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 50% [ 10 ]
Klasike
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap5%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Pop/Komercial
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap5%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
R'n'B
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap5%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Rap/Hip Hop
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap20%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 20% [ 4 ]
Dance/Euro Dance etj
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap5%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
House/Electro House/Funky House/Soul House/FREAK HOUSE/METAL HOUSE
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap5%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Trance/Hands Up/Hard Dance
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap0%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Folk/ Euro Folk / Popullore
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap0%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Reggaeton
RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_lcap5%RRYMA JUAJ E PREFERUAR I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Totali i votave : 20
 

AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 6:03 pm

cila nga keto rryma ju pelqen me teper..ju ben te ndiheni me mire dhe ju con ne nje bote tjeter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 8:50 pm

rregaeton Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 8:58 pm

METAL!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 9:02 pm

rock&metal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 9:11 pm

ROCK METAL TOO.\m/ \m/ nuk i nderroj me asnje rryme tjeter, neveeerrrrr :rock on: :rock on:

EJ CA ESHT FREAK HOUSE?? Shocked

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Corey1-horz


Edituar pėr herė tė fundit nga Lacuna_Coil nė Mon Sep 22, 2008 9:16 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 9:15 pm

HIP HOP, RAP, R&B, HOUSE, DANCE, ELECTRO HOUSE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 9:54 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ROCK METAL TOO.\m/ \m/ nuk i nderroj me asnje rryme tjeter, neveeerrrrr :rock on: :rock on:

EJ CA ESHT FREAK HOUSE?? Shocked

freak house dhe metal house eshte muzik house e lidhur shume me metal dhe rock..me qarte me ata qe quhen ''emo'' eshte muzika qe ata degjojne.ti nuk e di por muzika house eshte e lidhur shume me muziken metal dhe une nuk kam kohe ta shpjegoj pse Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Sep 22, 2008 9:56 pm

me emo ka te bej?pppffffffff
uu po freak emo.
eee lere nuk dua te ma shpjegosh,thnx anyway Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 11:27 am

rregaton dhe se nderroj. Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 12:58 pm

me cojn ne bote tjeter : klasikja, blues, rock n roll, psychedelic rock, doom metal, indie rock
rrymat qe me pelqejn dhe me ngrejn moralin everytime (pervec atyre lart kuptohet) : hard rock, heavy/trash/speed/progresive metal, grunge/alternative rock, trance, psytrance, electronic

cilen i bie te votoj? confused lol

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:20 pm

TE GJITHA ME BEJNE TE NDJEHEM MIRE.....
MJAFTON TE KEM MUZIKE DHE KAQ... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:21 pm

houseeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:22 pm

EDHE MUA ME PELQEN KJO LART POR JO AQ SHUM Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:24 pm

vdes fare per kte rrym,por edhe ato te tjerat i ngjoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:25 pm

house , trance psytrance electronik dance sidomos ato te viteve 90
edhe rock, metal qe kam fillu me ngju prej arlit Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:27 pm

haha jo me jo :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:32 pm

e re :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 10:01 pm

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Rrymacfare diference perqindjesh.
une adhuroj ate rrymen e par Laughing , e vetmja qe mfal nje kenaqesi te pashpjegueshme.

esht per te ardhur keq qe HIP HOP-i ka perqindje me te lart se KLASIKJA (qe nfakt paska dal shum dobet) ppffff

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sun Apr 05, 2009 12:59 am

uu se kisha pa kte un, ateher un po votoj klasiken, meqe ska shum mundsi ta votojn te tjer

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Tue Oct 06, 2009 5:41 pm

te gjitha nga pak
skam vetem nji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 26
Mosha : 28
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 12:07 pm

RRYMA IME ME E PERFERUAR ESHTE RREPI DHE HIP-HOPI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K

Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Fri Dec 25, 2009 1:20 am

Rock....punk rock Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Sat Dec 26, 2009 11:43 am

hip pop (rrep) unikkatil rrepisti me i mir ne shqipri >D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 3:35 am

mvjen shum keq qe ka vetem nje opsion rock/metal dhe ka nja 100 te tjera te nje familjeje,hip-hop,r'n'b, pop komercial,rregaton pffffff,,eshte bere ne menyr te pabarabarte,,gjss un votoj te paren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Green K
Adoleshent
Adoleshent
Green K

Female
Numri i postimeve : 34
Mosha : 27
Vendndodhja : Durres
Hobi : Rock music...kitara elektrike dhe drumssss! edhe pse nk di te luaj mundohem t'i mbush mendjen babit te me coje ne kurs..hahah! ;)
Koha e lire : Music,music,music,etc....hahahh
Piket : 69
Data e regjistrimit : 15/11/2009

RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 2:21 pm

mbeshtes mendimin e RioT > ka shuuuuummmeee lloje Rock music...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
RRYMA JUAJ E PREFERUAR Empty
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   RRYMA JUAJ E PREFERUAR Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
RRYMA JUAJ E PREFERUAR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: