Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcap17%Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcap29%Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcap31%Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcap23%Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_lcapShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_voting_barShkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Shkrimtari juaj i preferuar

Shko poshtė 
+23
barbi-kinezja
*...BE YOURSELF...*
don corleone
Lacuna_Coil
from_sweet_fire
dj jero
sOnatica
hot_spicy
Venus
Tarjaholic
almir_metallica_4ever
Blue Paradise
devilmaycry
fifi
Mars
SupergirL
LiKe A sTaR
fefe_
jurgeni
Enny-Art
Soldier Of Fortune
Darkangel
Child In Time
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 17, 2009 1:34 pm

viktor canosinaj Shocked ai esht kota biskota shum limonat...remarku mmm...jo keq...por un terhiqem me shum nga autoret realist....balzaku esht i madh...shqiptar migjeni
por ama mbreti...poeti orgazmik gjithmon ngelet jim morrison per ato qe se njofin esht lideri i grupit rock me sakt acid rock, legjendar the doors...ai gjithmon thoshte dhe e quante veten poet jo kengetar...grupi e ka marr emrin nga libri filozofik i adouls huxley dyert e perceptimit qe thot kur dyert e perceptimit te hapen ateher universi ka me ju shfaq njeriut ne formen e tij te vertet...dmth me acid...haha,dihej qe jim morrison perdorte acidin (lsd).meqe ra fjala me duhet pak lsd kam nja dy ide per poezi po ama spo i nxjerr dot...mungon muza....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 17, 2009 1:37 pm

kristi morrison shkruajti:
viktor canosinaj Shocked ai esht kota biskota shum limonat...remarku mmm...jo keq...por un terhiqem me shum nga autoret realist....balzaku esht i madh...shqiptar migjeni
por ama mbreti...poeti orgazmik gjithmon ngelet jim morrison per ato qe se njofin esht lideri i grupit rock me sakt acid rock, legjendar the doors...ai gjithmon thoshte dhe e quante veten poet jo kengetar...grupi e ka marr emrin nga libri filozofik i adouls huxley dyert e perceptimit qe thot kur dyert e perceptimit te hapen ateher universi ka me ju shfaq njeriut ne formen e tij te vertet...dmth me acid...haha,dihej qe jim morrison perdorte acidin (lsd).meqe ra fjala me duhet pak lsd kam nja dy ide per poezi po ama spo i nxjerr dot...mungon muza....

jo me jo Laughing
sa kam un qe kerkoj plako

tekstet e jimit jan tmrekullushme n`fakt,ke plotsisht tdrejt

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 17, 2009 1:38 pm

kristi morrison shkruajti:
viktor canosinaj Shocked ai esht kota biskota shum limonat...

e mo, pse habitesh,per kalamajt esht shum i mir ai Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 17, 2009 1:41 pm

hahahha....viktor canosinaj pooooo...hahaha....
mir un po ti ca arsye ke qe po kerkon kaq shum apo kot?njs gjejm pak veten ke prodhimet e vedit natyrale (herb)por prap se prap snuk bohet gjo hahaha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 17, 2009 1:43 pm

edhe un per tu frymzu man Smile

e di ti qe kam nji shok me emrin kristi dhe adhuron jimin..te jesh ti valle kici? Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 17, 2009 1:43 pm

sie ke emrin ti ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 17, 2009 1:44 pm

arlinda
gzohem qe u njoftem Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 17, 2009 11:38 pm

kadare..
po e lexoj te gjithin kohet e fundit
dhe pak kam :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
from_sweet_fire
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 59
Mosha : 33
Vendndodhja : fire
Piket : 67
Data e regjistrimit : 29/01/2009

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 17, 2009 11:57 pm

Remark
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 7:52 pm

si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 7:56 pm

dostojevski-krim dhe ndeshkim cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:06 pm

si boet nji shkrimtar i preferuar vetem me leximin e vetem 1 libri?! Surprised

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.
une i kam lexuar ato te dy qe ke lexuar ti po sme duken kaq uaaa....
gjithsesi jane nice..sidomos ''Tej fasades''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:12 pm

EDUARD DE VER me i papari i te papareve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
barbi-kinezja
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 28
Mosha : 28
Vendndodhja : 2 metra mbi qiell ''tani per tani''
Piket : 31
Data e regjistrimit : 20/05/2009

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:30 pm

mua me pelq sh stefani (cvajgu) novela te bukura cool
biografia e xhek london e carlie caplin ohu 1000 libra
edhe viktor canosinaj seshte keq me pelq sh franc kafka se eshte pak i veshtire per tu kuptuar prandaj me pelq
mund edhe te me tallni po vdes per janne kathen rowling (harry potter)
po mbreti i librave eshte '' historia pa mbarim ''dhe shkrimtari i preferuar
''michael ende''''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:56 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.
une i kam lexuar ato te dy qe ke lexuar ti po sme duken kaq uaaa....
gjithsesi jane nice..sidomos ''Tej fasades''

mua me pelqejn shum.
tpakten me par si kam pas qef lbrat me nota romantizmi dhe duke qen se Kronin ishte realist, me pelqente dhe me pelqen

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:58 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.
une i kam lexuar ato te dy qe ke lexuar ti po sme duken kaq uaaa....
gjithsesi jane nice..sidomos ''Tej fasades''

mua me pelqejn shum.
tpakten me par si kam pas qef lbrat me nota romantizmi dhe duke qen se Kronin ishte realist, me pelqente dhe me pelqen
edhe mua me pelq se percjellin mesazhe te vecanta..po mu me lodh realja..eh pune tipash kjo gje scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:58 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.
une i kam lexuar ato te dy qe ke lexuar ti po sme duken kaq uaaa....
gjithsesi jane nice..sidomos ''Tej fasades''

mua me pelqejn shum.
tpakten me par si kam pas qef lbrat me nota romantizmi dhe duke qen se Kronin ishte realist, me pelqente dhe me pelqen
edhe mua me pelq se percjellin mesazhe te vecanta..po mu me lodh realja..eh pune tipash kjo gje scratch

yeah babe babe Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 4:42 pm

kohet e fundit fiksu keq mas kadarese Smile eshte i papam fare nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
e vogla
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 9
Mosha : 27
Vendndodhja : kosov
Hobi : leximi
Piket : 20
Data e regjistrimit : 27/03/2010

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 30, 2010 11:08 am

daniel steel i papar Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleona
Adoleshent
Adoleshent
bleona


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 06, 2011 10:56 pm

stephaine meyer me sagen e twilight per mua mbetet me e mira,,,pastaj edhe eleonor h.porter e mire ka qene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 10, 2011 5:03 pm

franz kafka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 17, 2011 11:39 pm

alber kamy sapo mbarova i huaji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 17, 2011 11:39 pm

me pelqen se esht sh realist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Shkrimtari juaj i preferuar - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkrimtari juaj i preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: