Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcap17%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcap29%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcap31%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcap23%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Rryma juaj e preferuar.

Shko poshtė 
+46
RockAngel
lina
vdekja_eshte_mundesia
123bla returns
kitty
LaLuC-I
Stratovarius
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Iron Snake
odise
angel_wolf
death & black
cobain
fefe_
wooow
play_boy
the doctor 2000
vagabondi_eri
doni
Venus
dead angel
nejdi
Burzgoroth
dj jero
don corleone
3rrorr
free spirit
obelisk_of_honor
Tarjaholic
smart devil
fifi
baks
COLORED_SPIRIT
SupergirL
VEGENCY
cun_selvie
Une
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
50 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 4:54 pm

ja dhe nje rob tjeter i zgjut Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 5:44 pm

normale qe popi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 5:45 pm

rock ,metal dhe gjithcka ta till
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 5:46 pm

Venus shkruajti:
Degjoj shume lloje kengesh, pavaresisht nga rryma, po ato qe me pelqejne me shume e qe ma bejne mishin kokrra kokrra jane rock me shume, me shume gothic rock dhe Evanescence qe eshte dashuria ime e jetes Razz .
Por edhe ca kenge house qe m'i ka ngjit nje shoku im me pelqen t'i degjoj e t'i kercej neper festa.

se dija qe ishte rryme. Razz Razz :Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad do tkapin antaret e Evanescence prej fyti. Evil or Very Mad lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:43 pm

ktej evanescense ktej house hahahahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:30 pm

:gaga: Po e di mi lacuna qe evanescence s'eshte rryme se s'jam aq e trashe. ueeeeeee sa kam qesh :gaga: :gaga: :gaga: .
Po jam shpreh gabim. E kam me kuptimin pelqej me shume gothic rock dhe Evanescence si perfaqesues te kesaj rryme. Si me thane pelqej frutat dhe bananen mbi te gjitha. S'e di nqs me kuptove. Evanescence rryme!!! :gaga: :gaga:
Kurse ne lidhje me ate qe ka thene burzgoroth: une me verte kam grup te preferuar Evanescence, dhe kenget qe me pelqejne me shume jane rock, po kjo s'do te thote qe jam e fiksuar mbas rockut. Une degjoj shume lloje kengesh. Mjafton te jene te bukura dhe te pelqyeshme. Jo te gjithe duhet te jemi metalare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:31 pm

rocku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:32 pm

house
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:51 pm

e urrej hausin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:52 pm

I LOVE ROCK N ROLL :rock on:
PER TGJITH FANSAT E ROCK N ROLLIT KENGA :

https://www.youtube.com/watch?v=M3T_xeoGES8

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:50 pm

rapper_girl shkruajti:
doni shkruajti:
normale qe pop dhe arembi

rryma e dyte nuk shkruhet ashtu por R&B ok Wink
hauahuahuahau harem tallavabi.harembi :gaga: Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:51 pm

dj jero shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
doni shkruajti:
normale qe pop dhe arembi

rryma e dyte nuk shkruhet ashtu por R&B ok Wink
hauahuahuahau harem tallavabi.harembi :gaga: Shif ky

:gaga: :gaga: hahahahhahahhaa o dj jero o sa i madh :gaga:
rryme me e shpifur se ajo ska, pa pik lidhje pff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:54 pm

a lelelelelelel.ej imagjono nje bashkpunim mes muharem ahmetit dhe 50 cent ca vete... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:56 pm

dj jero shkruajti:
a lelelelelelel.ej imagjono nje bashkpunim mes muharem ahmetit dhe 50 cent ca vete... lol!

u qrrrrrrrrr Mad Mad Mad Mad Mad
largqoft ppupupupu, qepe se na fulliqe 50 cent pastaj
lere iher qe se ben 50 cent jo per gje po ul veten me ate gje, fulliqet edhe vet
neeeveeeeeeeeer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:58 pm

tja boj nje her 50 cent alelelel alelelelelelel ....tallava reeeeeeee hajde re gabel :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 6:19 pm

HEAVY METAL GOTHIC BLACK DEATH ROCK ETC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 7:42 pm

hip hop tallava tingulli 3 feat smail puraj :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 7:44 pm

rryma ime ?dance dj alegator , dj tiesto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 7:48 pm

don corleone shkruajti:
rryma ime ?dance house dj alegator , dj tiesto
hip hop r&b 50 cent ,eminem .i love 2-pac Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 12:34 am

heavy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 36
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 12:36 am

heavy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 12:36 am

Black metal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 54
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 10:27 pm

me pelqen muzika e teresi...nuk hedh kurr anji rryme posht...mund te hedh posht nji kenge por rrymen asnjeher...sepse eshte dicka ku ke mundesi te krijosh kryevepra,,,ne te gjitha rrymat po ti marresh ka krijime qe mbahen mend gjat gjith kohes...klasike,blues,jazz,rock,metal,hip hop,dance,house,muzike elektronike,soul,indie,,etj etj etjjetj...shume llojshmeri rrymash,,e kan nga nji kryeveper...a mos me shume.....ka kenge pastaj te shpifura gjith rrymat,qe jan hedh posht nga kritiket ne bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
death & black
Adoleshent
Adoleshent
death & black


Male
Numri i postimeve : 39
Mosha : 32
Vendndodhja : hell
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 9:43 pm

brutal death metal
satanic death metal
symphonic black metal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 10:32 pm

te gjitha nga pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rryma juaj e preferuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: