Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcap17%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcap29%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcap31%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcap23%Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_lcapRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_voting_barRryma juaj e preferuar. - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Rryma juaj e preferuar.

Shko poshtė 
+46
RockAngel
lina
vdekja_eshte_mundesia
123bla returns
kitty
LaLuC-I
Stratovarius
toni'world
hot_spicy
Rej
bituku85
Iron Snake
odise
angel_wolf
death & black
cobain
fefe_
wooow
play_boy
the doctor 2000
vagabondi_eri
doni
Venus
dead angel
nejdi
Burzgoroth
dj jero
don corleone
3rrorr
free spirit
obelisk_of_honor
Tarjaholic
smart devil
fifi
baks
COLORED_SPIRIT
SupergirL
VEGENCY
cun_selvie
Une
total overdose1
Child In Time
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
50 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 9:56 pm

mu te gjitha llojet e rrymave me pelqejn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Rryma juaj e preferuar.   Rryma juaj e preferuar. - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Mar 23, 2009 9:57 pm

dje dhe sot vetem goth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rryma juaj e preferuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: