Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcap17%Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcap29%Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcap31%Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcap23%Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershkruaj veten tende...

Shko poshtė 
+44
tosi
danjela
Big_Boss
Glamours' Master
y soi rebelde
anisa
doni
Blue Paradise
LaLuC-I
DarkGirl
maria gracia
AURORA BOREALIS
Darkangel
free spirit
smart devil
hot_spicy
little angel
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
fefe_
eni
Shpirti-pist
sweet angel!!!!!
angel_wolf
odise
kaaccu
play_boy
Endi
Realkatil
007
SupergirL
aurel_m131
the beatle
Venus
Child Of Darkness
Child In Time
don corleone
ani
dj jero
RioT
dead angel
bad boy
Soldier Of Fortune
rapper_girl
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 12:40 pm

jam tip i shoqorushem,flas vetem kur me pysin edhe nuk flas kot,jam shakator Laughing ,shikoj gjithmone qe te zgjeroj shoqerine qe kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 11:34 pm

i dua shume te tjeret edhe pse ata mund te mos me duan hec mo vl
toleroj shume, pesimiste ne max No
sakrifikoj shume , me shpirt te madh , jam cik me skleroze confused Embarassed Embarassed
srri pa bere ndonje budallellik Razz:P etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
little angel
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 8
Mosha : 28
Vendndodhja : drejtim i paditur
Hobi : kompjuterologjia dhe internetologjia
Koha e lire : te degjoj muzik
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 8:43 pm

dead angel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
little angel
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 8
Mosha : 28
Vendndodhja : drejtim i paditur
Hobi : kompjuterologjia dhe internetologjia
Koha e lire : te degjoj muzik
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 8:47 pm

jam nje vajze shum energjike me pelqen te kem shum shoqeri dhe te qesh gjat gjith kohes jam teper tolerante dhe e dashur me ata qe me duan jam edhe shum e lezetshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 8:53 pm

HMMMMMMMMMM 2 FJALE PER VETEN TIME DHE PER ATO QE NUK ME NJOHIN!!!!!JAM 16 VJEC,STUDIOJ NE GJIMNAZIN DHASKAL TODRI NE VITIN E 3,PROFILI SHKENCOR.....JAM PAK PUFTE SE HA SHUM COKOLLATA DHE ME SY JESHILE....DI TE GATUAJ,TE LAJ PJATA,TE BEJ PUN ETJ ETJ ETJ HAHAHAHAHAHAHAHAHA.PUCCCCCC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 8:57 pm

i dashuruar :D:D:D:D:D
se nuk me pelqen te flas per veten per gjera te tjera,le te tjeret te flasin per mua(pranoj dhe kritikat)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:07 pm

jammmmmmmmmm cuuuuuuuuuuuuum e keqe kur me acarojne nga nervattttt
hihihihiihihih
jamm edhe shuuuuuum e qeshur
jam edhe shume e mexitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 12:15 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
i dashuruar :D:D:D:D:D
se nuk me pelqen te flas per veten per gjera te tjera,le te tjeret te flasin per mua(pranoj dhe kritikat)

e njejta gje vlen dhe per mu Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 3:03 pm

lene se nuk po e pershkruaj se do cmeneshit te gjithe nga cmenduria ime hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 5:02 pm

free spirit shkruajti:
lene se nuk po e pershkruaj se do cmeneshit te gjithe nga cmenduria ime hahaha

jo me kush tha???? ti sje e cmendur ti vetem sa ke pesuar lirim vidash,kaq jo me shume Razz Razz

luv ya crazy te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 5:56 pm

cun zotni 2 her ndit iki nshpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 5:59 pm

Darkangel shkruajti:
cun zotni 2 her ndit iki nshpi

lum nana per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Dec 10, 2008 6:42 pm

urrej voleibollin
adhuroj migjenin
fiksimi im all starsat
urrej matematiken dhe fiziken
adhuroj te lexoj libra( libri i pare qe kam lexuar ka qene AVENTURAT E TOM SOJERIT ndersa libri i fundit XHEJN EJR e kam pare edhe film)
fiksimi im : cuni i komshijes :lol
urrej zenkat
urrej veten time sepse jam me tolerante nga cduhet
jam shum tip i qeshur kur jam ne nje grup njerezish spara kam qef teflas shume me shume degjoj (ose fluturoj ne mendime te tjera)
I M A DREAMER AND I DREAM HOW MY FUTURE WOULD BE IF....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:06 pm

Sapo bera nje test qe te jep pergjigjen se kush je. Ja cfare me doli.


Ke inteligjence te lindur dhe prirje vizionare qe pasqyrohen ne idete e tua.Kerkon te sjellesh risi ne rendin shoqeror dhe te besh ndryshime te medha.Je reformator radikal ...Por lidere si te tille dalin gjithnje me heret se c'duhet dhe duke mos u kuptuar nga shumica dominuese,detyrohen te perdorin forcen dhe terrorin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:14 pm

jam ashtu si me ka bere zoti.24 ore buza duke qesh (edhe ne gjume)me pelqen te kem shum miq(arsyeja qe jam antare e forumit)eeetttttttjjjjjj Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:18 pm

Mire se erdhe atehre edhe pse do beje mire te shkruaje dy fjale edhe tek tema e prezantimeve. kalofsh kendshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
DarkGirl
Adoleshent
Adoleshent
DarkGirl


Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : ne kerkim te nje shoku :PpPpPpPp
Koha e lire : pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/02/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:34 pm

pershendejte te gjithe un jam eni nga elbasani.me than qe eshte nje forum i bukur dhe erdha shpresoj tja kaloj mire ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:35 pm

DarkGirl shkruajti:
pershendejte te gjithe un jam eni nga elbasani.me than qe eshte nje forum i bukur dhe erdha shpresoj tja kaloj mire ketu
Ckemi Ckemi Ckemi
mir se erdhe , forumi eshte shum i bukur te kane thone te verteten Razz nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:36 pm

welcome eni...have fun here te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:37 pm

DarkGirl shkruajti:
pershendejte te gjithe un jam eni nga elbasani.me than qe eshte nje forum i bukur dhe erdha shpresoj tja kaloj mire ketu


mirserdhe darkgirl,kte mund ta kishe shkruajtur dhe tek tema prezantimet po ska gje
je qe je pershkruje pak veten :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkGirl
Adoleshent
Adoleshent
DarkGirl


Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : ne kerkim te nje shoku :PpPpPpPp
Koha e lire : pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/02/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:37 pm

goc e mire pa pretendime pastaj po doli ndonje varjant hahahahahhahahaahhaha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkGirl
Adoleshent
Adoleshent
DarkGirl


Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : ne kerkim te nje shoku :PpPpPpPp
Koha e lire : pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/02/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:38 pm

Blue Paradise shkruajti:
DarkGirl shkruajti:
pershendejte te gjithe un jam eni nga elbasani.me than qe eshte nje forum i bukur dhe erdha shpresoj tja kaloj mire ketu


mirserdhe darkgirl,kte mund ta kishe shkruajtur dhe tek tema prezantimet po ska gje
je qe je pershkruje pak veten :D

me fal blue se tani e pash flm per ndihmesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:38 pm

cun i thjesht me zemer i edukum i sjellshem
cun per shpi Razz Razz Razz hihiih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkGirl
Adoleshent
Adoleshent
DarkGirl


Female
Numri i postimeve : 36
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : ne kerkim te nje shoku :PpPpPpPp
Koha e lire : pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 04/02/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:41 pm

lum nena qe te ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:42 pm

CUN SHUM I KEQ Razz PO ME ZEMER TE MIRE Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaj veten tende...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» di ta degjosh zemren tende???
» H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme
» si e mendoni veten pas 10 vjetesh???
» pershkruani veten me nje fjale..
» Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: