Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcap17%H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcap29%H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcap31%H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcap23%H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
hot_spicy
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
Darkangel
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
angel boy
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
Child In Time
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
Blue Paradise
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
Child Of Darkness
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
rapper_girl
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
Mars
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_lcapH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_voting_barH1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme

Shko poshtė 
+2
Lacuna_Coil
don corleone
6 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Tue Jul 28, 2009 11:30 am

fatmiresisht ne shqiperi nuk ka asnje rat me gripin e derrit ,vetem nje dhe ishte rast qe kalohej lehte.po pyetja esht si mund ta parandalojme ate?mos kini frik te konsumoni mish derri ajo merret ne rruge te tjera.ky grip nuk esht gje tjeter vec se nje grip normal por qe po te lihet pas dore behet vdekjeprures.pra vaksinohuni tani ne mynyre qe mund ta shmangni ate dhe neqoftese keni ndonje shqetesim beni nje vizite te mjeku nuk ju kushton gje pervec 200 leke te reja qe do mjeku :D
made by ALDO ISAJ .dmth une :P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Tue Jul 28, 2009 6:05 pm

shkurt mhb e kam frik No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Tue Jul 28, 2009 6:06 pm

sme plas fare.. lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:30 pm

kina e kishte gjet kurimin edhe 7 here me te lire se vaksinat
:D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:32 pm

ngjova nje dit ne lajme qe shtatori do jet muaji ku te gjith banoret do te vaksinohen booooo
po perparon me shpejtesi ncncn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:33 pm

shtator?????uiiiiiiiiiiiiiiiiii une e kma frike gjilperen
mossssssssssssssssss pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:34 pm

Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:05 pm

xheni ka temperature Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:16 pm

erjoni mduket desh paska perfundu ne spital Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:16 pm

hahhaahahahahah sa kam qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:17 pm

ca thu mi?????????????? Shocked
rrijini larg ksaj lart Razz Razz te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 10:17 pm

JASHT TEME

Laughing Laughing Laughing Laughing

PS. shaka eee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 5:07 pm

karikoni celularet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 8:33 pm

RioT shkruajti:
karikoni celularet
Suspect Suspect Suspect Suspect pse???????? Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 9:55 pm

hot spicy shkruajti:
RioT shkruajti:
karikoni celularet
Suspect Suspect Suspect Suspect pse???????? Surprised
qe kur tvdisni ti merni se ka gjithato oferta me fol me robt,pstj me digju dhe muzik ne varr Smile)

omg im to smart Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:36 pm

RioT shkruajti:
hot spicy shkruajti:
RioT shkruajti:
karikoni celularet
Suspect Suspect Suspect Suspect pse???????? Surprised
qe kur tvdisni ti merni se ka gjithato oferta me fol me robt,pstj me digju dhe muzik ne varr Smile)

omg im to smart Laughing Laughing

oo ca mke kujtu me ket cel.. para dy vjetesh ne 1 te nates kemi fol me sms dhe nfund kemi then: ej po u rrujtem nga leket se i kishim mbaru sms falas qe ishin atehere Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 7:16 pm

hani sa me shum mish derri Laughing

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 8:43 pm

mos ikni ne shkolle qe mos ju ngjitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 9:05 pm

behuni vegjetarjane Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Empty
MesazhTitulli: Re: H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme   H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: