Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcap17%Pershkruaj veten tende... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcap29%Pershkruaj veten tende... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcap31%Pershkruaj veten tende... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcap23%Pershkruaj veten tende... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
Darkangel
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
angel boy
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
Child In Time
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
Mars
Pershkruaj veten tende... I_vote_lcapPershkruaj veten tende... I_voting_barPershkruaj veten tende... I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershkruaj veten tende...

Shko poshtė 
+44
tosi
danjela
Big_Boss
Glamours' Master
y soi rebelde
anisa
doni
Blue Paradise
LaLuC-I
DarkGirl
maria gracia
AURORA BOREALIS
Darkangel
free spirit
smart devil
hot_spicy
little angel
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
fefe_
eni
Shpirti-pist
sweet angel!!!!!
angel_wolf
odise
kaaccu
play_boy
Endi
Realkatil
007
SupergirL
aurel_m131
the beatle
Venus
Child Of Darkness
Child In Time
don corleone
ani
dj jero
RioT
dead angel
bad boy
Soldier Of Fortune
rapper_girl
48 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 6:11 am

ne kte teme pershkruani veten tuaj me pak fjale qe tju njohim me mire Razz lol
jam shum kurioze te di se ctipa, kush jeni etj Smile


gjeja e pare dhe kryesore eshte qe jam shuuum tip i qeshur dhe i dashur Smile:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 9:57 am

tkan genjy ty mi rapper


une jam tip qe nuk me merret vesh ne asnje moment gjendja emocionale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 10:42 am

mmmm mu kur mtakon nfillim thu sa serioz qe qeka ky cuni por kur mnjeh me mire shikon qe jam shume gallat dhe bej shum humor. Une nuk hapem direkt ke te tjeret du qe ti njof njeher mir se ctipa jane pastaj tme njohin ato mua. ka momente qe rri serioz por ka dhe momente kur e bej shoqnin me dhimbje barku nga e qeshmja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:03 am

ne fakt jam njeri shum i cudutshem shum misterioze.te them te drejten bej shum shakara prandaj shoqeria me do por ne raste te vecanta jam shum serioze.ne shoqeri jam gallat ndersa ne familje.... e kuptoni vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:04 am

jam dhe shum njeri i dashur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:07 am

se harrova dhe une jam shum njeri i dashur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:08 am

shum dukesh qe kur flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:09 am

dhe ti :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:10 am

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:23 am

hmmm,,un nuk e pershkruj dot veten time,,po deshi nai nje qe me njef,,le te flasi per muve,,flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:32 am

se pershkruj dot veten time se me duket sikur mburrem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:31 pm

dj jero shkruajti:
se pershkruj dot veten time se me duket sikur mburrem

e kam hapur kte teme qe te shpreheni te lirshem, ska fare mburrje
tpakten un me kte synim e hapa qe te tregojn gjtihcka rreth vetes sone gjtihmone me deshiren tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:36 pm

i gjat 2.38..123kg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:50 pm

hmmm,,bej rremuja,,mundohem te jem sa me e sjellshme,,hmmmm,,,jam tip i gallates,,,mjundohem ta kem sensin e humorit gjithmone,,kaq,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 12:55 pm

se vras mendjen shum kur fillojn e me bertasin ehuu skam nerva me me u marr me to, qaj shum po hajt mo vl , e dua sh familjen dhe shoqerine po kur me merzisin, zhgenjejn apo ku di un si duroj dot, bej gjtihcka per to, per shoqerine iher kam bere deri me sot , e ndjej muziken, e kam ne shpiirt, muziken e kercej me gjtihe shpiirt se e kam enderr te madhe faaaaareeee.....hmm kto mu kujtuan tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 1:31 pm

ca te them ma mire te rri mister. Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:01 pm

ehhh..une mundohem te jem i mire,ti bej mire shoqerise..jam tip shume i qeshur dmth di vetem te qesh,serioz ne paraqitje,jam 16 vjec,dj,kam nje shoqeri shume te perhapur,jam mirenjohes shume,floket anoj me shume nga ngjyra e verdhe dmth geshtenje e hapur,sy blu,jam tip i gallates dhe jam rremujaxhi........e dua shoqerin familjen dhe vdes per amoren time...puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:04 pm

Hitler nr 2 Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:07 pm

Child In Time shkruajti:
Hitler nr 2 Cool
hahahahah hitleri po te ishte gjall do te donte te merte autograf ty! Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:10 pm

RioT shkruajti:
Child In Time shkruajti:
Hitler nr 2 Cool
hahahahah hitleri po te ishte gjall do te donte te merte autograf ty! Cool Cool

hahahahahh lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:19 pm

child in time eshte njeriu me i mire qe une njoh,,kete e thash per ato qe te kan zili!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 4:20 pm

ktu pershkruhet vetja po ska gje
Riot esht njeriu me i mrekullushem qe kam pas fatin te njof (per tgjith ata qe tkan inat dhe tparagjykojn) Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:52 pm

Tema zhvendoset!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:14 pm

Ca te them une per veten? Jam si ai ylberi une qe brenda i gjen te gjitha ngjyrat. Perpiqem te pershtatem me cdo njeri, jam tip shume optimist dhe i qeshur. Nuk i shfaq shume hapur emocionet dhe perkushtimin qe mund te kem per nje njeri. Nuk futem shume shpejt ne shoqeri te reja, po nqs futem zor se dal pastaj. Jam i cik pertace per ca gjera. Adhuroj muziken. Jam shume e pergjegjshme. E kshu... U lodha duke mendu si jam. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:49 am

sa kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershkruaj veten tende... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaj veten tende...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» di ta degjosh zemren tende???
» H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme
» si e mendoni veten pas 10 vjetesh???
» pershkruani veten me nje fjale..
» Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: