Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcap17%si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcap29%si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcap31%si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcap23%si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
hot_spicy
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
Darkangel
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
angel boy
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
Child In Time
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
rapper_girl
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
Mars
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_lcapsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_voting_barsi e mendoni veten pas 10 vjetesh??? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si e mendoni veten pas 10 vjetesh???

Shko poshtė 
+13
odise
bad boy
rapper_girl
RioT
dj jero
fefe_
Darkangel
SupergirL
free spirit
LiKe A sTaR
Tarjaholic
Endi
smart devil
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:44 pm

una se di Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:50 pm

mas 10 vjetsh i bie 23 vjec....mmm e mendoj veten nje studente te zonja gati per te perfunduar shkollen e asaj dhe per tu bere nje avokate e ardhshme!!!(ose prokurore ose gjykatese)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:51 pm

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 30
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 3:02 pm

Une i bie 26..Nje sk8 duke degjuar Nightwish (Ishalla te jeni si grup deri atehere)..Sa per shkollen, nuk e di Laughing. Them se do jem jashte shtetit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR


Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 28
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 4:27 pm

Une i bie rreth 23. e imagjinoj ne 4-5 viteve te para te mjeksise jashte shtetit. nje nga nxenset me te mira. por po shkova aty ku mendoj ja u siguroj se min 10 vite shkoll i bej dhe 2 specializim 2 doktorrature dhe me shkon jeta shkolle mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 4:34 pm

ksh nga jasht po njesoj nuk do ndryshoj
pastaj mas 10 vjetesh do jem 26 do kem mbaruar shkollen per juridik dhe do kem nje zyr timen dhe do martohem hahahaha pastaj do bej dhe beba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 4:34 pm

24 vjev i bie te jem pas 10 vjetesh dhe mendoj se do jem ne NY MODELE hiihihihhii lol! Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 5:27 pm

kur te vi dita do ta them mos keni merak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 7:11 pm

27 vjec
do jem me makinen time, do kem dhe 1 motorr normale lol ! shtepi ktu ku jam lol ! do kem mbaru ndonje shkoll sa per numer lol
kto jan te sigurta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 11:34 pm

26 vjec,me te dashur dhe makine te fundit eshte motorr 1100 kubiksh,me emer ne vlore dhe ne shqiperi per sa i perket profesionit qe kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 12:08 am

ishalla gjall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 5:46 pm

RioT shkruajti:
ishalla gjall

hallall RioT
ne ishalla jemi gjalle deri neser jo me pas 10 vjetesh yhyyyyyy kemi kohe, ktu jemi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:29 pm

rapper_girl shkruajti:
RioT shkruajti:
ishalla gjall

hallall RioT
ne ishalla jemi gjalle deri neser jo me pas 10 vjetesh yhyyyyyy kemi kohe, ktu jemi Razz
cheers hajde de te ishte nai tem pas 10 ditesh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 4:22 pm

gati tu i zen vendin Saliut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 4:24 pm

hahhahah ca lloj menimi
deri ather saliu kushedi ku eshte
e mendoj veten duke hedhur hapat e mia te paar ne profesionin qe kam zgjedh(juridik dmth se ate kam qejf)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 4:26 pm

fefe_ shkruajti:
27 vjec
do jem me makinen time, do kem dhe 1 motorr normale lol ! shtepi ktu ku jam lol ! do kem mbaru ndonje shkoll sa per numer lol
kto jan te sigurta


yyyyyyyyy 27 vjec ke harruar te thuash qe do martohesh dhe do beh ca kolopuca te veckel
hahaahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 4:28 pm

te uroj te realizosh endrrat e tuja une per vete du te vazhdoj per marketing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 8:40 am

pas 10 vjetesh i bie 27 vjet
me gruan per krahu.........hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 8:35 pm

pas 10 vjetesh i bie te jem....27vjec...yyy sa shum...
do kem mbaruar shkollen
do jem fejuar/martuar....
me siguri nai beb te bukur te bukur
pune shpi .....qefe....sh gjera tbukra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 8:53 pm

ME PUNNNN GJEJA KRYESORE DHE DUKE UDHETUAR,DO VIZITOJ SHUMM VENDE NE KTE MOSH BASHK ME NJERIUN E ZEMRES.
SE DI JASHT APO KTU

KAQ PER MOEMNTIN...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 9:01 pm

e vdekur ose..se di.. nuk esht se me intereson shum ku do jem pas 10 vjetesh, rendsi per mua ka ca do bej gjate ktyre 10 vjeteve!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Sun Apr 19, 2009 9:04 pm

Child In Time shkruajti:
e vdekur ose..se di.. nuk esht se me intereson shum ku do jem pas 10 vjetesh, rendsi per mua ka ca do bej gjate ktyre 10 vjeteve!!

yeahh right Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 8:48 pm

ose ne burg ose ne varreza ose duke jetuar nje jete luksi me nje familje te perbere nga 3 vete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:17 pm

me familje te reeee cheers cheers cheers cheers
me bashkeshort me beba dhe jete te lumturrrr :D :D :D :D :D
normale edhe ne pune nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 9:18 pm

me dy beba :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Empty
MesazhTitulli: Re: si e mendoni veten pas 10 vjetesh???   si e mendoni veten pas 10 vjetesh??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si e mendoni veten pas 10 vjetesh???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A e keni ndier ndonjehere veten te vetmuar dhe te braktisur nga gjithcka?
» Pershkruaj veten tende...
» pershkruani veten me nje fjale..
» Sa i forte eshte respekti qe keni per veten?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: