Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcap17%Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcap29%Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcap31%Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcap23%Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershkruaj veten tende...

Shko poshtė 
+44
tosi
danjela
Big_Boss
Glamours' Master
y soi rebelde
anisa
doni
Blue Paradise
LaLuC-I
DarkGirl
maria gracia
AURORA BOREALIS
Darkangel
free spirit
smart devil
hot_spicy
little angel
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
fefe_
eni
Shpirti-pist
sweet angel!!!!!
angel_wolf
odise
kaaccu
play_boy
Endi
Realkatil
007
SupergirL
aurel_m131
the beatle
Venus
Child Of Darkness
Child In Time
don corleone
ani
dj jero
RioT
dead angel
bad boy
Soldier Of Fortune
rapper_girl
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 7:37 pm

sdua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet angel!!!!!
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 3
Mosha : 31
Vendndodhja : pogradec
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:04 pm

mmmmmm e gjat--1.67, 50kg.esmere. shum e qeshur gjithmon. e adhuroj familjen time sa jam gati te jap jeten per ata. bej shum per shoqerine nuk hapem shum me njerzit qe sapo i kam njohur. i urrej njerzit me dy fytyra , qe nuk jan vetvetja.puc te gjithve Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:15 pm

sweet angel!!!!! shkruajti:
mmmmmm e gjat--1.67, 50kg.esmere. shum e qeshur gjithmon. e adhuroj familjen time sa jam gati te jap jeten per ata. bej shum per shoqerine nuk hapem shum me njerzit qe sapo i kam njohur. i urrej njerzit me dy fytyra , qe nuk jan vetvetja.puc te gjithve Puthje

me pelqen vertet sh kjo qe ke shkruar siqnerisht :D
gjithcka nga kto qe ke shkruar me pelqen vertet
e meriton nje puthje dhe ti nga ana ime :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:19 pm

kot fare,nuk me pelqen kshu si jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:36 pm

Shpirt i shejt Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:41 pm

cun jo i keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eni
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 7:43 pm

jam nga dr jam i gjat 1.60 merem me futboll nuk perzihem ne punet e te tjerve dhe me pelqen keshtu si jam kaq kisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kaaccu
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kaaccu


Female
Numri i postimeve : 120
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku isha dje ne kete kohe
Hobi : Te kem nje hob timin personal hihihi
Koha e lire : S'kam...jam shume e zene duke menduar ca do bej me gjithe kete kohe te lire qe kam!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 9:00 pm

rapper_girl shkruajti:
kaaccu shkruajti:
jam tip shume i shoqerushem...bej shume per shoqerine...urrej shume tradhetine dhe genjeshtren...me pelqen te njoh njerez te rinj...kaq ihere per ihere :D

me pelqen me te vertet sh qe qenke edhe ti e tille pasi edhe un bej shuume per shoqerine
qenkemi njelloj Smile

mesa pash beke edhe ti shume per shoqerine...po ka raste qe sduhet te besh shume per shoqerine qe sja vlen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 10:30 pm

njeri i cili mund te jet sh ne qejf ose sh happy dhe do gjendet dikush ose dicka qe tme merzisi keq fare , pfffffff, hec mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 11:21 pm

kam qen me i mir dikur haha
sa vjen e me x keq ikim
cdo huq te keq po marrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 5:52 pm

kaaccu shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
kaaccu shkruajti:
jam tip shume i shoqerushem...bej shume per shoqerine...urrej shume tradhetine dhe genjeshtren...me pelqen te njoh njerez te rinj...kaq ihere per ihere :D

me pelqen me te vertet sh qe qenke edhe ti e tille pasi edhe un bej shuume per shoqerine
qenkemi njelloj Smile

mesa pash beke edhe ti shume per shoqerine...po ka raste qe sduhet te besh shume per shoqerine qe sja vlen...

eh mi tkeqen, vlen svlen ajo shoqeri un prap bej per te, eh cti bej, e di qe se kam mir per ate shoqeri qe sben po hec mo vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 3:18 pm

Ik se pertoj ta pershkruaj veten se me njifni :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 3:20 pm

i gjat 175 cm,syte kaf me pika te zeza.floket kafe turli me te zeze.58 kg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:30 pm

angel_wolf shkruajti:
i gjat 175 cm,syte kaf me pika te zeza.floket kafe turli me te zeze.58 kg.

SI hyn pun kujt kto budalliqe...pershkruaj veten dmth nga je qa ba qa pelqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:35 pm

po cke mi ti lart.
ashtu i pelqen atij ta pershkruaj vete,kot kjo do nderhyje Razz Razz

une,ee tip i qet,e qeshur saaa ska me etj etj se sdu te flas shum per veten lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:36 pm

S.A.M shkruajti:
Ik se pertoj ta pershkruaj veten se me njifni :D:D

ja se et pershkruj une

RRYC Razz Razz hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:39 pm

She kush flet Mad Mad

Ja po e pershkruaj per inat te shpirtit pist Razz Razz Razz Razz Razz

Jam 13 vjec...vi nga Tr po sjetoj me atje sic e dini dhe vet...jam sherrxhije madhe qe besoj se e keni kaptu tashi...Jam dhe tip i qet dhe s'rri dot rehat me i ven...du te ndimoj cdo njeri qe ja vlen...i dua te gjith ne pergjithsi spara urrej njerez...thjesht i kam icik inat e keni parasysh icik fare
ngjoj cdo lloj muzike po me sh me plq EMOTIONAL ROCK...

jam tip i shoqerushem...urrej dashurickat e lesh presh.... e kam menjen me msu Razz kshu gjoja....

jam nxense mir...ne 2010 rrezik mkeni nshqipri pergjithmon Razz:PJU PELQE?
U PO SE HARROVA....S'JAM RRYC Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:41 pm

S.A.M shkruajti:
She kush flet Mad Mad

Ja po e pershkruaj per inat te shpirtit pist Razz Razz Razz Razz Razz

Jam 13 vjec...vi nga Tr po sjetoj me atje sic e dini dhe vet...jam sherrxhije madhe qe besoj se e keni kaptu tashi...Jam dhe tip i qet dhe s'rri dot rehat me i ven...du te ndimoj cdo njeri qe ja vlen...i dua te gjith ne pergjithsi spara urrej njerez...thjesht i kam icik inat e keni parasysh icik fare
ngjoj cdo lloj muzike po me sh me plq EMOTIONAL ROCK...

jam tip i shoqerushem...urrej dashurickat e lesh presh.... e kam menjen me msu Razz kshu gjoja....

jam nxense mir...ne 2010 rrezik mkeni nshqipri pergjithmon Razz:PJU PELQE?
U PO SE HARROVA....S'JAM RRYC Razz Razz Razz

Nuk o tema prezantimit shele Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:44 pm

Po pershkrova veten moj...jam sherrxhie tem prezantimi o?
dru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 5:45 pm

S.A.M shkruajti:
Po pershkrova veten moj...jam sherrxhie tem prezantimi o?
dru

Prezantim o :D Cool Laughing

ika rryc ika se shaka po beje,,na falni per dalje nga tema,hejt se nimi

pacim plako :yeah:

sa per temen

Jam si thpirt Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 6:21 pm

S.A.M shkruajti:
angel_wolf shkruajti:
i gjat 175 cm,syte kaf me pika te zeza.floket kafe turli me te zeze.58 kg.

SI hyn pun kujt kto budalliqe...pershkruaj veten dmth nga je qa ba qa pelqe

:gaga: :gaga: dreeeeq je vallaj ppupupu Razz:P

sa per veten, e paguximshme confused , per ca sme pjell mendja, cik crazy hm jam apo sjam Rolling Eyes Razz Razz , goc sh e dashur, humane jo kalibane Razz:P lol! etj etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 6:24 pm

hmmm sme pelqen te flas shum per veten por dy gjera do ti them.jam shum i shoqerushem,i muhalibetit(me pelqen zerioziteti),me pak fjale ato qe me njohim mir e din
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:37 pm

jam njeri qe ne pergjithesi per ato qe them ma marrin per tkeq pffffff
robi me pesimist ne bote, kam sh te mira e shuum te keqija, vl
fundja fundit sido qe te jem jam krenare per veten time dhe sdo e hedh kurre veten poshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 12:34 pm

SupergirL shkruajti:
une jam goc goc dhe goc
dua te bej cfare te dua une dhe jo cte me thone te tjeret
haha
te tjerat gjejini vet
\
p.s Razz:P:P:P nese doni te me njihni telefononine 0900 900 900 hahahahha tallem Laughing Laughing Laughing


ti je cun cun dhe cun lol!
:gaga:
shtrig je e papareeeeeeeee Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Nov 09, 2008 12:37 pm

fefe_ shkruajti:
kam qen me i mir dikur haha
sa vjen e me x keq ikim
cdo huq te keq po marrim

vallaj ke shum tdrejt
tani qe po e mendoja...kohet e fundit me verte qe kam fillu "te shof djallin" brenda vetes, e tmerrshmeeeeeeeee, jam kshu Twisted Evil gjith kohes... No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaj veten tende...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» di ta degjosh zemren tende???
» H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme
» pershkruani veten me nje fjale..
» si e mendoni veten pas 10 vjetesh???
» Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: