Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcap17%Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcap29%Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcap31%Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcap23%Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershkruaj veten tende...

Shko poshtė 
+44
tosi
danjela
Big_Boss
Glamours' Master
y soi rebelde
anisa
doni
Blue Paradise
LaLuC-I
DarkGirl
maria gracia
AURORA BOREALIS
Darkangel
free spirit
smart devil
hot_spicy
little angel
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
fefe_
eni
Shpirti-pist
sweet angel!!!!!
angel_wolf
odise
kaaccu
play_boy
Endi
Realkatil
007
SupergirL
aurel_m131
the beatle
Venus
Child Of Darkness
Child In Time
don corleone
ani
dj jero
RioT
dead angel
bad boy
Soldier Of Fortune
rapper_girl
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
the beatle


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 30
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 2:41 am

boooo, ca teme...te mos ishte per kuriozitetin qe ne pergjithesi me karakterizon per te tilla gjera, sdo kisha hyre fare te lexoja c'ishte shkruar...gjithsesi, e vetmja gje qe mund te them per veten time, ashtu sic e kam menduar une gjithnje, dhe qe sinqerisht, seriozisht me pershkruan koke e kembe, eshte:i am boring!!!!! my life is boring! kjo eshte e gjitha!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 9:43 am

Child In Time shkruajti:
sa kot

Nese te duket kot mbaje per vete opinionin! Dhe here tjeter mos shoh ti thuash venusit sa kot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:04 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Child In Time shkruajti:
sa kot

Nese te duket kot mbaje per vete opinionin! Dhe here tjeter mos shoh ti thuash venusit sa kot.

ca pate re, e kisha per veten time, un as qe e njof venusit
a thot tema pershkruaj veten, edhe un ate bera !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:06 pm

aha, e kuptova gabim, thashe se e kishe per pershkrimin qe i ka bere venus vetes se vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 12:08 pm

sa kot edhe ti, cpun kam ti paragjykoj robt kot kur si njof
njs njs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:02 pm

jam njeri i dashur.. kam shum shoqeri dhe shkoj shum me ata. e keqja esht se srri dot shum me i ven se merzitem.du te leviz vazhdimisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:51 pm

o aurel se po dal jashte temes njeh nje arber ne cerrik ti?nje arber tervolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:00 pm

une jam goc goc dhe goc
dua te bej cfare te dua une dhe jo cte me thone te tjeret
haha
te tjerat gjejini vet
\
p.s Razz:P:P:P nese doni te me njihni telefononine 0900 900 900 hahahahha tallem Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
007
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
007


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/09/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 3:13 pm

jam 007.brenda pak kohe mbush 17 vjec. jetoj ne elbasan dhe me pelqen te jem i rrethuar nga miqte . deshiroj tekrijoj miqesi te reja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 10:54 pm

mire se erdhe pra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 6:54 pm

Yo waz up folks...
This is a HELLOOOOOO from ReaLkAtIl....

Nashtiii... jam 17 nga Cerriku... ne shkollen e mesme TOMORR SINANI ... kL II b .... hmmmm... prit se po mendohem i cik................
ahh po... kam nje eksperience pune prej 3 muaj e gjysem ne nje kompani dinjitoze kompiuterash ne ket qytet.. qyhet ServiSoft.. kam krijuar edhe 1 web site x te... nuk du me bo reklem Razz Embarassed

Ene sa x music........ ^o) ...... hmmmm mund te thoni qe jam i cuditshem por......... jam kengtar RAP edhe ne te njejten kohe per tekstet qe boj frymzohem nga Metali... :S:S amon mo shani LoL ...... vdes mas Iron Maiden edhe Metallica.... kurse HIM sjan nai gje x mua para ktyne 2 emrave........ pra sic thash jam kengetar RAP-i edhe "Klani" ne te cilin ndodhem eshte: TBA, ose The Bloody Alboz, ose Shqipet e Pergjakshme........

ok tani se na lodhet... Fuck u very much Razz (kjo o i shprehje qe e perdor sh) :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 7:01 pm

hhahaahh o lale sa kam qesh me ket prezanitimin tat..hallall moo.....je i papam dhe i mirepritur ketu...sa per info (kete cunin e njof dhe nga afer e kam shok te ngusht)......ja kalofsh mire ketu me ne..... :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 4:19 am

Realkatil shkruajti:
Yo waz up folks...
This is a HELLOOOOOO from ReaLkAtIl....

Nashtiii... jam 17 nga Cerriku... ne shkollen e mesme TOMORR SINANI ... kL II b .... hmmmm... prit se po mendohem i cik................
ahh po... kam nje eksperience pune prej 3 muaj e gjysem ne nje kompani dinjitoze kompiuterash ne ket qytet.. qyhet ServiSoft.. kam krijuar edhe 1 web site x te... nuk du me bo reklem Razz Embarassed

Ene sa x music........ ^o) ...... hmmmm mund te thoni qe jam i cuditshem por......... jam kengtar RAP edhe ne te njejten kohe per tekstet qe boj frymzohem nga Metali... :S:S amon mo shani LoL ...... vdes mas Iron Maiden edhe Metallica.... kurse HIM sjan nai gje x mua para ktyne 2 emrave........ pra sic thash jam kengetar RAP-i edhe "Klani" ne te cilin ndodhem eshte: TBA, ose The Bloody Alboz, ose Shqipet e Pergjakshme........

ok tani se na lodhet... Fuck u very much Razz (kjo o i shprehje qe e perdor sh) :D

hhahahahahahaha cfare prezantimi, njs
mire se erdhe mes nesh
kalofsh sa me mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 5:24 pm

Realkatil shkruajti:
Yo waz up folks...
This is a HELLOOOOOO from ReaLkAtIl....

Nashtiii... jam 17 nga Cerriku... ne shkollen e mesme TOMORR SINANI ... kL II b .... hmmmm... prit se po mendohem i cik................
ahh po... kam nje eksperience pune prej 3 muaj e gjysem ne nje kompani dinjitoze kompiuterash ne ket qytet.. qyhet ServiSoft.. kam krijuar edhe 1 web site x te... nuk du me bo reklem Razz Embarassed

Ene sa x music........ ^o) ...... hmmmm mund te thoni qe jam i cuditshem por......... jam kengtar RAP edhe ne te njejten kohe per tekstet qe boj frymzohem nga Metali... :S:S amon mo shani LoL ...... vdes mas Iron Maiden edhe Metallica.... kurse HIM sjan nai gje x mua para ktyne 2 emrave........ pra sic thash jam kengetar RAP-i edhe "Klani" ne te cilin ndodhem eshte: TBA, ose The Bloody Alboz, ose Shqipet e Pergjakshme........

ok tani se na lodhet... Fuck u very much Razz (kjo o i shprehje qe e perdor sh) :D

prezantim i vecant ky i joti!!mire se erdhe dhe ja kalofsh sa me mire ketu!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 7:30 pm

thnx thnx.......... deri tani po kunaqem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 7:51 pm

14 vjec nga el. i pershtatem cdo tipi
kaq per veten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 8:06 pm

15 vjec jam nga durrsi jam shum shakator bej per shoqerine shum gjera rrespektoj shum te medhejte dhe bej shum te dashura kaq kisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: o dj jero e kam shok klase..kam nja tre vjet qe e njof arbrin...e kam shok te ngusht...po ti nga e njef???   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:20 pm

dj jero shkruajti:
o aurel se po dal jashte temes njeh nje arber ne cerrik ti?nje arber tervolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:30 pm

there with out me shkruajti:
14 vjec nga el. i pershtatem cdo tipi
kaq per veten time

e kam harru te shkruaj qe jam shakaxhi atje kur duhet dhe serioz atje ku duhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 11:44 pm

kot fare,,rob vk,,rob burgaxhi,,embyllur nenje shkoll,,lene fare kaq po them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kaaccu
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kaaccu


Female
Numri i postimeve : 120
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku isha dje ne kete kohe
Hobi : Te kem nje hob timin personal hihihi
Koha e lire : S'kam...jam shume e zene duke menduar ca do bej me gjithe kete kohe te lire qe kam!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 5:29 pm

jam tip shume i shoqerushem...bej shume per shoqerine...urrej shume tradhetine dhe genjeshtren...me pelqen te njoh njerez te rinj...kaq ihere per ihere :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 10:18 pm

cun durresi
tip i futur ne muhabet
i pranishem ne cdo keqkuptim ne shoqeri
etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 10:46 pm

i qeshur,i qete,i gjindshem kudo dhe ne cdo ore Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 3:49 am

goc e shkathet, e dashur, me mendime te papara, ndo1her crazy :D kercimtare 1 CoolRazz
etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 4:39 am

kaaccu shkruajti:
jam tip shume i shoqerushem...bej shume per shoqerine...urrej shume tradhetine dhe genjeshtren...me pelqen te njoh njerez te rinj...kaq ihere per ihere :D

me pelqen me te vertet sh qe qenke edhe ti e tille pasi edhe un bej shuume per shoqerine
qenkemi njelloj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaj veten tende...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» di ta degjosh zemren tende???
» H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme
» si e mendoni veten pas 10 vjetesh???
» pershkruani veten me nje fjale..
» Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: