Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcap17%Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcap29%Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcap31%Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcap23%Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_lcapPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_voting_barPershkruaj veten tende... - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pershkruaj veten tende...

Shko poshtė 
+44
tosi
danjela
Big_Boss
Glamours' Master
y soi rebelde
anisa
doni
Blue Paradise
LaLuC-I
DarkGirl
maria gracia
AURORA BOREALIS
Darkangel
free spirit
smart devil
hot_spicy
little angel
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
fefe_
eni
Shpirti-pist
sweet angel!!!!!
angel_wolf
odise
kaaccu
play_boy
Endi
Realkatil
007
SupergirL
aurel_m131
the beatle
Venus
Child Of Darkness
Child In Time
don corleone
ani
dj jero
RioT
dead angel
bad boy
Soldier Of Fortune
rapper_girl
48 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:48 pm

GOC "GENJESHTARE."... clown
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 9:58 pm

''mosbesues''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 10:45 pm

e qeshur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 10:47 pm

kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 11:00 pm

EroldCeka shkruajti:
kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua

te filloj te flas une?!?!?! kte do ti?? po kam frike se do te perjashtojn pastaj se ti perben rrezik publik. Razz Razz
tallem,esht shumm i mire,lali im i vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 11:06 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua

te filloj te flas une?!?!?! kte do ti?? po kam frike se do te perjashtojn pastaj se ti perben rrezik publik. Razz Razz
tallem,esht shumm i mire,lali im i vogel

pse kaq i keq jam une?????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 11:09 pm

EroldCeka shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua

te filloj te flas une?!?!?! kte do ti?? po kam frike se do te perjashtojn pastaj se ti perben rrezik publik. Razz Razz
tallem,esht shumm i mire,lali im i vogel

pse kaq i keq jam une?????????????????????????

po tallem mooo,o kalafi i keq,ti je shpirt njeriu,tka motla shum xhan.
dhe dicka mqs jemi te pershkrimet,ky cuni,e ka zemren me te mire se cduhet dhe syt do ja marrin nsysh te shkretit Razz
te puuuuccc o cun flori Smile

e ke rradhen ti tani Razz lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 11:12 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
kush me njeh e di se kush jam skam pse ta pershkruaj une veten time le te me pershkruajne te tjeret mua

te filloj te flas une?!?!?! kte do ti?? po kam frike se do te perjashtojn pastaj se ti perben rrezik publik. Razz Razz
tallem,esht shumm i mire,lali im i vogel

pse kaq i keq jam une?????????????????????????

po tallem mooo,o kalafi i keq,ti je shpirt njeriu,tka motla shum xhan.
dhe dicka mqs jemi te pershkrimet,ky cuni,e ka zemren me te mire se cduhet dhe syt do ja marrin nsysh te shkretit Razz
te puuuuccc o cun flori Smile

e ke rradhen ti tani Razz lol! lol!

ti je motla ime qe te kam shume xhan je shummmmmmmmmmmmm e mire dhe te dua shume zemren e ke super te madhe syt jo aq te bukur sa te mite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Feb 04, 2009 11:14 pm

hahahah o erold,ka faj teta natyre qe smi beri blu syt. tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
y soi rebelde
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 28
Vendndodhja : los tirana
Hobi : muzika
Koha e lire : muzik internet
Piket : 1
Data e regjistrimit : 01/04/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 11:51 pm

[b]hi[b][justify] Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 11:53 pm

cun njish Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 11:56 pm

there with out me shkruajti:
cun njish Laughing

vazhdon tjet 1 prilli sot e Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 12:08 am

Child In Time shkruajti:
there with out me shkruajti:
cun njish Laughing

vazhdon tjet 1 prilli sot e Laughing
le te jet.
un nuk do genjej per veten Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 2:38 pm

I ftoht!Krenar...Bamires...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 2:42 pm

sjam shum dakort me ate qe thot ky lart po nejse....e ngrohte e dashur..e qeshur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 2:45 pm

Behet fjal si jam gjithmon jo ne raste te vecanta!Pjesa tjeter eshte dalje nga kufinjte e vet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 3:01 pm

tani po.....shum dakort :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 3:38 pm

ne zhvillim e siper (si ne fizik edhe ne karakter)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Apr 02, 2009 3:49 pm

CUN DURRSI, KAM QEF SHUM TE ZIHEM EDHE KAM FIKSIM ME U LIDH ME GOCA QE NUK I NJOF, KAM FIKSIM FARE CILJETEN ESHTE SI SHPIR Cool , JAM TIP QE I PER SHTATEM CDO LLOJ MOSHE EDHE RRESPEKTOJ SHUM TE MEDHENJTE PO KUR MA BEJNE PER BORX NUK ME PLAS FARE EDHE NUK E NJEF MO RRESPEKTIN Razz JAM EDHE TIP SHUM I QESHUR :D

kaq.....: P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 6:42 pm

:D welcome :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 7:04 pm

dark face shkruajti:
faleminderit shum shpresoj tia kalojme mire bashke Smile Smile
:D klm gjithshtu
new member
behu sa me aktiv :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 8:44 pm

sjam mashtrues
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 8:56 pm

e qeshur
e embel
e dashur
shejtane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 01, 2009 8:57 pm

i dashuruar
i lumtur
i qeshur
mizerje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 2:54 pm

UNE DUA TE TE KISS Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Pershkruaj veten tende... - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaj veten tende...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» di ta degjosh zemren tende???
» H1/N1 po perparon. jep dhe ti iden tende si ta parandalojme
» pershkruani veten me nje fjale..
» si e mendoni veten pas 10 vjetesh???
» Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: