Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcap17%Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcap29%Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcap31%Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcap23%Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
hot_spicy
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
Darkangel
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
angel boy
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
Child In Time
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
rapper_girl
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
Mars
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_lcapSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_voting_barSi, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?

Shko poshtė 
+18
rapper_girl
Child In Time
angel_wolf
fefe_
Lacuna_Coil
AURORA BOREALIS
play_boy
Blue Paradise
odise
ani
aurel_m131
don corleone
dj jero
Venus
SupergirL
Endi
dead angel
Soldier Of Fortune
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:57 am

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:59 pm

pas 5 vjetesh nuk e di si do jem se imagjinoj dot,do jem ne bologna,dhe se di se me ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 7:56 pm

e imagjinoj veten jashte shteti...ne USA duke vazhduar shkollen per tu bere nje avokate e zonja,,,me ke???me shoket dhe me shoqet hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:16 pm

e imagjinoj veten ne angli ku te kem formuar grupin tim me fame dhe une te jem ajo qe i bie baterise
me ke ????!!! beqare ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:05 pm

Diku verdalle neper Tirane, duke vazhduar shkollen e larte, rrethuar me gjithe shoqerine edhe ndoshta me njeriun e zemres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:06 pm

i fameshem mo.shume madje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 2:19 pm

veten e imagjinoj me te plakur me i goce tem hajrit qe do me rri gjithmone mrapa e sdo me le rehat te shoh femrat e tjra se plas sherri,me pune mund te jem te 1maji duke loz tresh :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:30 pm

ne shkoll te lart per arkitekture...ne ceki...ndoshta me ndoj te dashur por pa parashikim per martese...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:38 pm

NE VENECIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:16 pm

ishalla jemi gjalle deri ateher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:19 pm

un se imagjinoj dot,jeta esht shum e paparashikueshme
me mir jetojm momentin,deri ateher ishalla realizohen deshirat :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:21 pm

ne burg hihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:21 pm

gjende e ditke se ku do te jesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:31 pm

hahahahahaha e di ngaqe me ka pare nje fallxhore doren dhe keshtu me ka thene hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:33 pm

hahahahahahahah dhe i beon atyre ti re????
une i kam inat per vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 4:18 pm

pas 5 vjetesh diku ne lindje te europes ndoshta me dike ndoshta me asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 4:38 pm

ndoshta diku me dike apo askund me askend (versioni i ri i fjalise se eroldit hihiihi)
ndosha ne shba me studime ( :D )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 4:42 pm

diku ne ndonje vend te botes(perfshire edhe shqiperia)edhe me askend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 5:09 pm

e imagjinoj ashtu,atje me ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 10:44 pm

ne shkoll te lart pale ku ??
me shum se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:25 pm

me pelqen te imagjinoj veten time mbas 1 muaj ose 2 .......... qef

mbas 5 vitesh ka kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 12:03 am

ne it dhe ndosht i fejuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Wed Oct 29, 2008 1:26 am

Blue Paradise shkruajti:
un se imagjinoj dot,jeta esht shum e paparashikueshme
me mir jetojm momentin,deri ateher ishalla realizohen deshirat :D :D :D

ehe jam shum dakort, as un se imagjinoj naiher Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 1:00 pm

tani as un se imagjinoj dot , me sakt se kam menduar ndonjeher por ishalla ne elbasan Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 12:05 pm

pas 5 vjetesh do jem 21 vjec.meqe un menoj shum per te ardhmen e di qe do jem ne universitet ne tr duke studiuar per inxh elektronike.....e madhe e pjekur me shum pretendime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Empty
MesazhTitulli: Re: Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?   Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si, ku dhe me ke e imagjinoni veten pas pese vjetesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» si e mendoni veten pas 10 vjetesh???
» Urimi juaj per pese mujorin e forumit.
» si e imagjinoni parajsen?
» Si e imagjinoni dasmen tuaj???
» mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: