Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcap17%Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcap29%Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcap31%Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcap23%Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
hot_spicy
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
Darkangel
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
angel boy
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
Child In Time
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
rapper_girl
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
Mars
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si e imagjinoni dasmen tuaj???

Shko poshtė 
+13
vajza trendy
H_boy354
LEADER
fefe_
anisa
angel boy
Child In Time
Lacuna_Coil
don corleone
Nightmare
Big_Boss
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:56 pm

:D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:58 pm

me orkeste live jo me dj
kjo eshte ajo qe me shqeteson,te tjerat jan tgjitha ok :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 5:59 pm

me dj_
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 6:00 pm

ne kishe e adhuroooooooooooooojj nje ceremoni kishtare dhe me pas tradicionalja si gjthm....
Photobucket p.s e kam fiksim te iki nga rremuja naten e pare larg shum larg vetem me bashkeshortin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 6:01 pm

po celularet do i marrim me vete :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 6:56 pm

madheshtore,ne nje vend te hapur,me shum te ftuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 6:59 pm

as e nuk e imagjinoj fare.skam nermend te martohem Evil or Very Mad vetem firmos e hec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 8:03 pm

tbukur fare, vallzimin e par do e hap me kenge te Aeronsmith, e kam ber plan me kohe.
jam e sigurt qe do jet dicka sa e thjesht aq dhe fantastike (megjithse kam frik se do plasi sherri me bashkshortin nqs do qelloj ndonje qe mpelqen tallava Razz (qe ska shance dmth po kot e them)Laughing
e rednesishme esht dhe momenti ose castet pas dasmes.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:07 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
tbukur fare, vallzimin e par do e hap me kenge te Aeronsmith, e kam ber plan me kohe.
jam e sigurt qe do jet dicka sa e thjesht aq dhe fantastike (megjithse kam frik se do plasi sherri me bashkshortin nqs do qelloj ndonje qe mpelqen tallava Razz (qe ska shance dmth po kot e them)Laughing
e rednesishme esht dhe momenti ose castet pas dasmes.

un me wasting love - iron maiden Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:11 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
tbukur fare, vallzimin e par do e hap me kenge te Aeronsmith, e kam ber plan me kohe.
jam e sigurt qe do jet dicka sa e thjesht aq dhe fantastike (megjithse kam frik se do plasi sherri me bashkshortin nqs do qelloj ndonje qe mpelqen tallava Razz (qe ska shance dmth po kot e them)Laughing
e rednesishme esht dhe momenti ose castet pas dasmes.

un me wasting love - iron maiden Razz


hihihihihi sa bukur Wink Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:22 pm

kurse un do e hap me sonte kemi dasem... Laughing
ate qe knon molii Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:23 pm

hajde melis..
https://www.youtube.com/watch?v=QQy75D5pv2A
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Wed Apr 08, 2009 11:25 pm

hot spicy shkruajti:
kurse un do e hap me sonte kemi dasem... Laughing
ate qe knon molii Laughing

gjera tvjetra kto mel, i ka dal boja... Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 9:45 pm

UNE DHE AI KTU I love you
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 9:47 pm

jo me dj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 10:30 pm

si fillim nje ceremoni ne kish me fustan te bardhe dhe mr bisht te gjate.un duke hipur shkallet e kishes dhe njerzit qe vijne pas meje Razz
pas kishes ne lokal (nuk e kam menduar ca kenge do kercej )
hmmmmmm dhe me pas me pelqen ideja e melit per largim bashk me bashkeshortin nga mesi i dasmes :D

kjo eshte imagjinata se si do jete ne te vertet si dihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 10:48 pm

anisa shkruajti:
si fillim nje ceremoni ne kish me fustan te bardhe dhe mr bisht te gjate.un duke hipur shkallet e kishes dhe njerzit qe vijne pas meje Razz
pas kishes ne lokal (nuk e kam menduar ca kenge do kercej )
hmmmmmm dhe me pas me pelqen ideja e melit per largim bashk me bashkeshortin nga mesi i dasmes :D

kjo eshte imagjinata se si do jete ne te vertet si dihet

boohh,taksirati im te mbaj bishtn e fustanit ty :S:S:S


lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Apr 26, 2009 11:10 pm

du te kem 4 gjysherit aty , te tjerat le te jen si te jen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 7:45 pm

ohhhhh....imagjinoj aq shum per ate dite..gjithsesi du pajtonin iher....
me dj orkester no problem
tjerat rregullohen Smile
ah dhe i gje pas dasme fiiiiiuuuuuuuuu arratisje
do sdo burri une do iki Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LEADER
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LEADER

Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 35
Vendndodhja : NE SHTET
Piket : 66
Data e regjistrimit : 16/04/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:35 pm

hot spicy shkruajti:
ohhhhh....imagjinoj aq shum per ate dite..gjithsesi du pajtonin iher....
me dj orkester no problem
tjerat rregullohen Smile
ah dhe i gje pas dasme fiiiiiuuuuuuuuu arratisje
do sdo burri une do iki Laughing

pretendo per ndonje makine te kohes aty po lere pajtonin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:37 pm

haha ke drejt Razz

mmm dasma ime e largeteeeteeee do ken elemente te tradicionales por nga njera ane do jet..hhmm well u know Laughing .
jam betuar qe do e filloj me kenge te aeronsmith dhe do e mbaroj me nje kenge po kshu

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:40 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
haha ke drejt Razz

mmm dasma ime e largeteeeteeee do ken elemente te tradicionales por nga njera ane do jet..hhmm well u know Laughing .
jam betuar qe do e filloj me kenge te aeronsmith dhe do e mbaroj me nje kenge po kshu


edhe un qe te kam premtu qe do te sjell fustanin e bardhe dhe taka mqs nuk do i vlesh vete keto i pafajshem te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:41 pm

anisa shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
haha ke drejt Razz

mmm dasma ime e largeteeeteeee do ken elemente te tradicionales por nga njera ane do jet..hhmm well u know Laughing .
jam betuar qe do e filloj me kenge te aeronsmith dhe do e mbaroj me nje kenge po kshu


edhe un qe te kam premtu qe do te sjell fustanin e bardhe dhe taka mqs nuk do i vlesh vete keto i pafajshem te puth

dhe nje kostum per burrin mqs te ishte per mua e sillja me jeanse dhe conversa Razz Razz
Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
anisa shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
haha ke drejt Razz

mmm dasma ime e largeteeeteeee do ken elemente te tradicionales por nga njera ane do jet..hhmm well u know Laughing .
jam betuar qe do e filloj me kenge te aeronsmith dhe do e mbaroj me nje kenge po kshu


edhe un qe te kam premtu qe do te sjell fustanin e bardhe dhe taka mqs nuk do i vlesh vete keto i pafajshem te puth

dhe nje kostum per burrin mqs te ishte per mua e sillja me jeanse dhe conversa Razz Razz
Puthje

mire mire pa merak fare vetem ti martohu (leket do ja marr atyre te shpise tate lol! )
puuuucccc te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:49 pm

ik moj pilu se do tmartoj ty te paren[jam 1milion perqind e sigurt per kte]
hajt mjaft dole nga tema po na jep naj kafe Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e imagjinoni dasmen tuaj???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: