Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_lcapSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_voting_barSi e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Si e imagjinoni dasmen tuaj???

Shko poshtė 
+13
vajza trendy
H_boy354
LEADER
fefe_
anisa
angel boy
Child In Time
Lacuna_Coil
don corleone
Nightmare
Big_Boss
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
17 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 12:39 pm

as qe e kam mendu naj her ket gje... po se di.. sja kaqm iden fare.. Rolling Eyes

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 1:03 pm

anisa shkruajti:
si fillim nje ceremoni ne kish me fustan te bardhe dhe mr bisht te gjate.un duke hipur shkallet e kishes dhe njerzit qe vijne pas meje Razz
pas kishes ne lokal (nuk e kam menduar ca kenge do kercej )
hmmmmmm dhe me pas me pelqen ideja e melit per largim bashk me bashkeshortin nga mesi i dasmes :D

kjo eshte imagjinata se si do jete ne te vertet si dihet
kopjaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 1:05 pm

femra ka gjithmone me shum fantazi sse mashkulli,do ja le ne dor amores
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vajza trendy
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 31
Vendndodhja : korca
Hobi : muzika
Koha e lire : verdalle neper korce
Piket : 7
Data e regjistrimit : 11/08/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 11, 2009 1:39 pm

dasmen time e imagjinoj nje dasme shume te thjeshte e me pak njeres ku te gjithe te mbeten te kenaqur. por me pelqene qe fustani te jete i gjate ku ta mbajne shoqeruset. pastaj te largohem me bashkeshortin diku ku te jemi vetem un dhe ai pa mbaruar dasma. te tjeret le te festojne I love you cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vajza trendy
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 31
Vendndodhja : korca
Hobi : muzika
Koha e lire : verdalle neper korce
Piket : 7
Data e regjistrimit : 11/08/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 2:49 pm

Puthje Party Jam une ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
honey_girl
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 27
Vendndodhja : Maqedonia
Piket : 23
Data e regjistrimit : 16/08/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 8:59 pm

Dasmen tim e imagjinoj te kendoj Enrique Iglasias..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vajza trendy
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 31
Vendndodhja : korca
Hobi : muzika
Koha e lire : verdalle neper korce
Piket : 7
Data e regjistrimit : 11/08/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 18, 2009 7:03 pm

sa mmire do ishte ..................................................lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 9:05 pm

vallezimi pas ceremonise se tortes eshte ky
e shkarkova qe tani ta kem ne flesh Razz ohhh endrra ime
https://www.youtube.com/watch?v=r0VUXLsBSjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 20, 2010 9:58 pm

e imagjinoja me ato horroret qe me pelq mua po tani qe vendosem se do e bejm njekohsisht me odeten nuk do ta teproj shum me ato gjerat e mija hahahahhaha Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 10:29 pm

ahhahah..po..gjithsesi...bukur do ishte..sepse kshu do ishte akoma me speciale...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Mar 04, 2010 7:46 am

teme idiote, as sme shkon mendja per martese qe tani, pff
ca akoma jane tvegjel ktu e disa akoma adoleshent e mendja per martese, kot fare...keni kohe deri atehere Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 29, 2010 6:30 pm

si nje enderr te kthyer ne realitet ajo dite per mua te shnderrohet ne nje perrall te jetuar nga un dhe njeriu i zemres sime...jan te shumta enderrat qe kam per ate dite...Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imagjinoni dasmen tuaj???   Si e imagjinoni dasmen tuaj??? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e imagjinoni dasmen tuaj???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: