Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcap17%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcap29%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcap31%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcap23%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:

Shko poshtė 
+21
Big_Boss
danjela
LaLuC-I
Child Of Darkness
Blue Paradise
free spirit
rapper_girl
doni
dead angel
dj jero
RioT
fefe_
angel boy
Mars
Endi
ani
saturno
Darkangel
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
25 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 7:58 pm

Edhe ket ma bere?
Po paske profesion ti , pse nuk thua ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:04 pm

pse nuk e kam thene pse e kisha idene qe e kisha permendur. nejse te pakten e more vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:05 pm

Po he mi se jetoj ne Greqi
Do lek? I kam
Do sex? Ta jap me qef
Ca do tjeter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:07 pm

o danjela me digjo mu e ka flori samin e ke me pull jo pa pull Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:08 pm

uuuuuuuuu qenke jargo dhe sa per seks me vjen keq po po te bej seks me ty me vete viti ters
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:11 pm

ti doni mos u bej si i rritur se femije je. ke genjyer per moshen ve bast 13vjec je.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:11 pm

Ti se ke provuar 1her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:12 pm

danjela shkruajti:
ti doni mos u bej si i rritur se femije je. ke genjyer per moshen ve bast 13vjec je.

Un vej bast qe ti je ala vez Cool
Komplet kshu je pranaj spo di si me fol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:12 pm

danjela shkruajti:
ti doni mos u bej si i rritur se femije je. ke genjyer per moshen ve bast 13vjec je.

pfffff vallaj qeke icik si mangut ti te them te drejten nejse Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:16 pm

pse te duket vetja i rritur mo aman!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:33 pm

ti sam qenke interesant dhe kush fle ti je si ata femijet qe i pelqen vetja dhe behen si te rritur po me gjithate do lidhemi bashke dhe do te te shohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:35 pm

Me co nje sms me numrin qe te dhash qe te te marr ne telefon
Te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:35 pm

hahahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:38 pm

ou e paske seriozisht dua te them vertet numri jot eshte domethene ishte se se shpejti do ta ndrosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:42 pm

Jo nuk e nderroj
Numri im eshte te betohem te dua shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:48 pm

nuk e kuptove do ta nderosh sepse nuk do te te le rehat une.nje profesion tjeter kam te merem me anonime dhe te dergoj sms.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:50 pm

Ska gj zemra ime
Pres mesazhin tend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 8:54 pm

pse po me ben te humbas mendjen nuk jam dashuruar kurre keshtu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 9:08 pm

HAJDE CHATI KTU EEEE.
SPO I PRSH KTO POSTIME SE JAN SHUM FAQE,POR NQS SHIKOJ POSHT POSTIMIT TIM BUDALLALLEQE TE TILLA,DO PRISHEN MENJEHER, OK DANJELA DHE SAM?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:01 pm

jam nje djale 17 vjecar kerkoj nje vajze qe ta ket shpin afer alsionit te iki te divino perdit mas mesimit te jet 17 per 18 vjec .ne gjendje pune me kambio automatike Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:02 pm

don corleone shkruajti:
jam nje djale 17 vjecar kerkoj nje vajze qe ta ket shpin afer alsionit te iki te divino perdit mas mesimit te jet 17 per 18 vjec .ne gjendje pune me kambio automatike Razz

hahaahahahahhaahahhahaahahahaahahahahahaahahahahahahahahahaha sa kom qesh sa kom qesh. Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
jam nje djale 17 vjecar kerkoj nje vajze qe ta ket shpin afer alsionit te iki te divino perdit mas mesimit te jet 17 per 18 vjec .ne gjendje pune me kambio automatike Razz

hahaahahahahhaahahhahaahahahaahahahahahaahahahahahahahahahaha sa kom qesh sa kom qesh. Laughing
ik mi ti se ti ske frena jo ma kambio automatike Razz Razz Razz
direkt komenton moj pse mi ploteson kto ti mua me??? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:10 pm

ooo po re ja tani.

e di qe po me vjen ne mendje ti prish komentet,kshuqe rri urt aty

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:12 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ooo po re ja tani.

e di qe po me vjen ne mendje ti prish komentet,kshuqe rri urt aty
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad pse o femer mizore ma ben kete Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:13 pm

corleone mos bej chat

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Djemte pyesin - Vajzat pergjigjen
» vajzat pyesin-djemte pergjigjen
» preferoni djem muskulos apo me trup normal?
» me mire shoqeri me cuna, me vajza apo me te dyjat palet :D
» A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: