Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap17%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap29%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap31%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcap23%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:

Shko poshtė 
+21
Big_Boss
danjela
LaLuC-I
Child Of Darkness
Blue Paradise
free spirit
rapper_girl
doni
dead angel
dj jero
RioT
fefe_
angel boy
Mars
Endi
ani
saturno
Darkangel
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
25 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:16 pm

po ja po rikthem ne teme ajo goca mundesisht te vi nga shtresat e uleta nga populli i thjeshte mos jet as moderatore as te rri ore te par e dyt te divino.mjafton te jet e nershme te bej 200km me 20 litra nafte,si dhe te ket gps.mesataren ta ket 9.7.etj etj Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:18 pm

ok ok

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:20 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ok ok
po pse thu ok ti si ploteson kushtet me Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 10:22 pm

uueee cme gjeti mu
thash ok ok ,dmth ok qe po vazhdon me temen se e d une qe s plocoj kushtet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 31, 2009 1:37 pm

a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 31, 2009 9:48 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
MEQE SHUM DJEM TE FORUMIT KAN FILLU TE GJUAJN GOCAT ME PM DHE TI KERKOJN ADRESAT E MSN, MENDOJ QE ESHT ME MIR TI BEJN KERKESAT E TYRE HAPTAS Laughing
HAJDENI MOS KINI TURP tongue

PO FILLOJ UN : DU NJI CUN 2-3 VJET ME TE MADH, RROCKIER, ALKOLIST, DUHANXHI, DROGAXHI, TIP I CMENDUR, I GJATE 1.80 scratch KAQ PER MOMENTIN :D

AHUAHUAHUHAHAUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
:gaga: :gaga:


:gaga: :gaga: :gaga: njof une njerin miii.
ta prezantoj.
ueee child in time you're so evil. Wink Wink Razz


mos e ke gje per mu??? afro
jo per gje por i pershtatem kerkesave te saj
ha ha ha :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 31, 2009 9:50 pm

aaaa heret u kujtove. ka kohe ai postim, u zu ajo goca Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 9:03 pm

po ku ta dija un... scratch un ima kam ardh.. jam i ri Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 10:13 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
child i kam te gjitha kto qe thua ti por vetem ate te fundit jo:( jam 1.76 sme heci eee:P
ti rrockier???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: