Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcap17%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcap29%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcap31%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcap23%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:

Shko poshtė 
+21
Big_Boss
danjela
LaLuC-I
Child Of Darkness
Blue Paradise
free spirit
rapper_girl
doni
dead angel
dj jero
RioT
fefe_
angel boy
Mars
Endi
ani
saturno
Darkangel
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
25 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
geri
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
geri


Male
Numri i postimeve : 5
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 7:24 pm

rapper_girl shkruajti:
vallaj tani per tani skam ndonje per te cilin me rreh zemra e as nuk kerkoj , ehuu jam rehat kshu Razz:P:) kismet po na erdhi nai pronpozim e po qe cun i bukur e i mir edhe pranojm njs njs kismet shohim e bejm WinkRazz
si thu per mua jocolor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
geri
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
geri


Male
Numri i postimeve : 5
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 7:26 pm

danjela shkruajti:
DO LIDHENI TE GJITHE ME MUA ? MOS ME REFUZONI SE ME LE DASHNORI PUC aaaaaaaa
fut nje foto pastaj,qe te te shohim Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 8:18 pm

mooossss,tani po qe iku fare forumi Shocked

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 8:35 pm

DEGJO JO SE NUK FUS FOTO PO NUK DI TA PERDOR MIRE KOMPJUTERIN DHE NUK DI SI TA BEJ PO TI QENKE ME TE VERTETE SHUME I BUKUR Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 8:39 pm

PO MEQE JEMI TE RINJ GERI BASHKPUNOJME TJAU HEQIM TRURIN KETYRE SE JANE SHUME TE POSHTER. SI THUA?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
geri
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
geri


Male
Numri i postimeve : 5
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 8:49 pm

sh sh flm per komplimentin,,,,po si nuk ka asnje goce per mua eeee, kemi ngelur that fare lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 9:31 pm

pse kam pershtypjen une qe geri me danjeln kan nje tastjer nje pc Razz Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 9:36 pm

danjela shkruajti:
PO MEQE JEMI TE RINJ GERI BASHKPUNOJME TJAU HEQIM TRURIN KETYRE SE JANE SHUME TE POSHTER. SI THUA?
ai me te heq edhe ti trrunin un sfutem mo ne forume mi nari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 10:44 pm

te dua baby
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 10:46 pm

danjela hera fundit qe te them,mjaft fole idjotsira.here tjeter do ti psrish te gjitha postimet,edhe nqs i ke brenda temes,ok?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 10:50 pm

ca ke juxhen,ka ren ndashni goca Laughing Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 10:51 pm

po na cmendi me,ajo dhe te ofendon

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 10:53 pm

easy path baby,ban aty lol

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 11:23 pm

cte besh qe se di ta perdor mire kompjuterin po pa merak se do mesoj dhe do te ti fshij une ty te gjitha ne regull mos perfito nga kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 11:24 pm

danjela shkruajti:
cte besh qe se di ta perdor mire kompjuterin po pa merak se do mesoj dhe do te ti fshij une ty te gjitha ne regull mos perfito nga kjo

hahahahhaha Laughing Laughing o juxhen ki kujdesss Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 11:29 pm

po po bjeri eshte fat qe nuk njihemi se po ta dija kush ishe ta beja une ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 11:31 pm

haha o goce sa out qenke ti..si fillim ndrysho vendodhjen se sesht naj problem qe ta marrim vesh se nga cili qytet je Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Wed May 27, 2009 11:38 pm

Child Of Darkness shkruajti:
danjela shkruajti:
cte besh qe se di ta perdor mire kompjuterin po pa merak se do mesoj dhe do te ti fshij une ty te gjitha ne regull mos perfito nga kjo

hahahahhaha Laughing Laughing o juxhen ki kujdesss Laughing Laughing

moooossssss do nderroj planet nga frika pale pale Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 7:32 pm

aaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 7:45 pm

Big_Boss shkruajti:
danjela shkruajti:
PO MEQE JEMI TE RINJ GERI BASHKPUNOJME TJAU HEQIM TRURIN KETYRE SE JANE SHUME TE POSHTER. SI THUA?
ai me te heq edhe ti trrunin un sfutem mo ne forume mi nari
hahaaaaaaaahahahaha nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 7:47 pm

Danjela qeke shum seksi do lidhesh me mua ? :gaga: :gaga: :gaga:
Kam i gje...nuk marr jo per pergjigje :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 7:50 pm

hahahahahahhah :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 7:54 pm

mos qesh kaq se na ben per te qare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 7:55 pm

Me vrt mi ?
Me preke shum !
Me erdhen lotet e tuj gjer te faqja ime !
Kaq shum te dua nga postimet e tua dhe ma kthen keshtu ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 29
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1Thu May 28, 2009 7:56 pm

po jam thyese zemrash keshtu me thone qe te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: