Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcap17%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcap29%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcap31%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcap23%Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_lcapDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_voting_barDjemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:

Shko poshtė 
+21
Big_Boss
danjela
LaLuC-I
Child Of Darkness
Blue Paradise
free spirit
rapper_girl
doni
dead angel
dj jero
RioT
fefe_
angel boy
Mars
Endi
ani
saturno
Darkangel
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
25 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 10:16 am

un tani them kush do me fejoje se amoren e kam lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 1:14 pm

jam milka nga tirona kerkoj zefirin ngas shkodra:P :gaga:
:gaga:
un e du qe te gegjoj rock...te jet nja 5 pa 847 i gjat Razz
te jet me lek jo sh qelfi
as feminist se po na flliq
he ka te forumi kshu :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 2:04 pm

HE RE JU PASKA PELQY TEMA E :D


Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
MEQE SHUM DJEM TE FORUMIT KAN FILLU TE GJUAJN GOCAT ME PM DHE TI KERKOJN ADRESAT E MSN, MENDOJ QE ESHT ME MIR TI BEJN KERKESAT E TYRE HAPTAS Laughing
HAJDENI MOS KINI TURP tongue

PO FILLOJ UN : DU NJI CUN 2-3 VJET ME TE MADH, RROCKIER, ALKOLIST, DUHANXHI, DROGAXHI, TIP I CMENDUR, I GJATE 1.80 scratch KAQ PER MOMENTIN :D

AHUAHUAHUHAHAUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
:gaga: :gaga:


:gaga: :gaga: :gaga: njof une njerin miii.
ta prezantoj.
ueee child in time you're so evil. Wink Wink Razz

O JUXHEN RROFSH MI
NGA TETORI VI UN ATJE DO MA PRPEZANTOSH MIR :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Razz
ahahahahahhahhahhh sa gallat
un plotsoj kushtet e atij dj jero (perves moshes dhe preferencave muzikore Laughing ) Laughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 2:50 pm

tani per tani sdu asnjeri
uuuuueeeeeeee qenka me rim hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 2:51 pm

free spirit shkruajti:
tani per tani sdu asnjeri
uuuuueeeeeeee qenka me rim hahaha

ahahahah o meg je e madhe :D
mka marr malli mi druq Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:46 am

nuk shkrujme te kjo tema Razz:P:P ,,i me verte,,im in love,,skan rendesi tjetert :yeah:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:47 am

dhe une skerkoj me njeri se e gjata zemren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:49 am

un skam postu asnjeher ktu se e kam gjet ate qe dua aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:50 am

cin ke ti me? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:50 am

wee edhe ktolart qekan dashuru si une bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 10:51 am

Child In Time shkruajti:
free spirit shkruajti:
tani per tani sdu asnjeri
uuuuueeeeeeee qenka me rim hahaha

ahahahah o meg je e madhe :D
mka marr malli mi druq Puthje

edhe mu mi druq shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:43 pm

tani per tani dhe un jam rehat
mbas sh kohesh do shkruaj ktu haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 5:29 pm

as un skerkoj se e kam gjet :D
hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:38 pm

hahaha ca teme kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:41 pm

duhet dhe 1teme me 2 mundesit e tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 7:19 pm

fefe_ shkruajti:
duhet dhe 1teme me 2 mundesit e tjera

ca mundesish re?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 3:42 pm

Endi shkruajti:
fefe_ shkruajti:
duhet dhe 1teme me 2 mundesit e tjera

ca mundesish re?

gocat kerkojne goca dhe cunat kerkojne cuna Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 3:45 pm

djemte kerekojne vajza per ti...... kurse vajzat kerkojne djem me tall bythen (MENDIMI IM)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 25, 2009 8:30 pm

DO LIDHENI TE GJITHE ME MUA ? MOS ME REFUZONI SE ME LE DASHNORI PUC aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 25, 2009 9:31 pm

danjela mjaft se po le nam,se ky forum nuk esht forum karagjozesh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 4:01 pm

E MO VELLA PO SI NUK ME TELEFONNON ASNJERI MO NE NR. 0693593068
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 4:30 pm

ik ri katunare bo nanje gjo tjeter se nuk je per forum ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 5:41 pm

danjela shkruajti:
UNE PO LENKAM NAM. O CI KE BERE VETES ME KETE. PO TI PER CFARE JE KETU PER TE ZGJIDHUR HALLET E POPULLIT? NdeshkimShocked Shocked e ci kam bo vetes,po vdes nga gazi tani ja kte i kam ber Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 6:56 pm

PUC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
geri
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
geri


Male
Numri i postimeve : 5
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/05/2009

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 7:19 pm

une dua nje goc, mosha ime ose me e vogel,bjonde ose brune ska renci,por do kisha qef bjonde..te jete e gjate,deri 1 e 80....per nje lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:   Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol: - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Djemte kerkojn vajza, Vajzat kerkojn djem :lol:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Djemte pyesin - Vajzat pergjigjen
» vajzat pyesin-djemte pergjigjen
» preferoni djem muskulos apo me trup normal?
» me mire shoqeri me cuna, me vajza apo me te dyjat palet :D
» A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: